Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gölcük
Adres:Şehitler Mah. Atatürk Bulvarı No:156
Telefon:0 (262) 414-0602
Web Sitesi:golcukadsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.71648429.823634

Kurum Hakkında

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Eski Garajlarda, Gölcük Belediyesinin karşısında yapılan yeni binasında Ekim 2014 tarihinde hizmete açılmıştır. 25 ünite kapasiteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak amacımız olarak Tüm çalışanlarımızın katılımıyla, hasta ve çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, diş hekimliği alanındaki çağdaş teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, zamanında, doğru ve memnun edici, sürekli ve her geçen gün daha kaliteli, toplum ve çevreyi koruyarak ideal sağlık hizmeti sunmaktır.

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

İsa Işıkaltın
Doktor ismini vermicem ama hiç memnun değilim yapılan dolgu 3 4 ara ile iki kez düştü. Şuanda dişim ağrı var ve kanamalı durumda. Ne dişe çare bulundu ne de diş eti kanamasına.
Metin Günal
★★★★★
Doktor Elif Yılmaz tarafından ön üst sağ dokuz diş yapıldı. İlgi alaka önem süper. Sıradan bir vatandaş olarak her türlü sorunumla ilgilenildi. Çekimi en zor olan dişimi çekinmeden çektiki bana göre her baba yiğit yapamaz. Yorumları okudum. Doktorlar hakkında yazılanlar ürkütücü. Beklentiler çok fazla. Şuan tekrar başka dişlerim için tekrar randevu aldım.
Elif Yrr
Endodonti bölüm var ama doktor iki aydır izinde. Bu nasıl iş anlamadım. 3 aydır randevu talebime cevap yok. Sadece bu sorunla bitse iyi bu hastanenin sıkı denetime ihtiyacı var. 4 yıllık süre verdikleri köprü dış bir yıl sonra ağrıyor. İkinciye gidince ücretli. Dişte sızlama olduğunu da yapıldığı zaman da dedim. Doktor geçer dedi. Hakkımı helal etmiyorum.
Leyla Uzuner
★★★★★
Ben diş çekiminden tut dişle ilgili herşeyden korkardım dişlerim gittikçe kötüleşmeye başlayınca Damla Akkaya genç bir doktor gittim ön dışlerim kesildi yeniden yapıldı ve beni gören paralı doktordamı yaptırdın ne kadar güzel olmuş dediler ve doru bende çok beğendim...
Kader Şahinkaya İlhan
★★★★★
Bugün sayın Gökhan Taşalp'e randevu alıp dış tedavim için gittim. Hastalarını pozitif enerjisiyle karşılayıp, nazik tavrı, ilgi ve alakasıyla tedavisini yapan, korkmadan güvenle gidebileceğiz ve tedavisinden memnun kalacağınız bir Dr. Buradan kendisine çok teşekkür ederim elinize ve emeğinize sağlık.
Sevilay Öner
★★★★★
İsmim Sevilay Öner tedavi için gittiğim ağız ve diş sağlığı merkezinden çok memnun kaldım. Başta İsmail Ergül olmak üzere Ayşe Meşe ve çalışanlara çok teşekkür ederim.
Burcu Toğlu
★★★★★
Ben Adana Ceyhanda gittim hiç ilgi sterillik yok yaptıkları diş çürük diş üzerine yapılmış ama Gölcükte gittim gayet te güzel ilgilendilet hatta dolgu da yaptılar ben istemeden. Nankör olmayalım artık devlet hastanelerimiz çok daha ilgili turkuturkuaza gittim parasını aldılar tamam yara içinde kaldı suratım ben çok memnun kaldım.
Memnune Tunç
★★
28.07.2017 tarihinde nöbetçi diş hekiminden şikayetçciyim. Ağrı içinde gittim. Uykusundan uyandırılınca sinirlenmişki kaba davranmaya kalktı.
Cevdet Ekinci
Bu kadar basit malzeme ile diş yapılırmı vatandaşı aldatmadan başka birşey değil. Dört yıl süresi var 4 ay kullanamadım. 4 yıl doluncaya kadar dişsizmi gezeceğiz bir garanti süresi varmı. Yoksa o dişleri kırık olarak ilgili bakanlığa göndereceğim.
Ünal Demir Kıpti
Ben 13.04.2017 de gittim kanal tedavili dişime tekrar kanal tedavisi yaptılar sonraki seansda sallanıyodu diş kaplaması yapıcaz dediler dişi küçülttüler yan taraftaki dişde çürük yok bişe yok kaplama için küçülttükleri dişde sağlam dişin altını oydular ve dişim çok kötü ağrıyo yanaklarıma bastıramıyorum ağrıdan ve en kötüsü diş cuma günü akşam üzeri ağrımaya başladı cumartesi pazar girdi araya çok kötüyüm böyle işmi olur arkadaş sormasan ne işlem yaptıklarını dahi söylemiyolar.
Hikmet Kürşat Akman
★★
Kocaelideki tüm kamudaki diş doktorlarının acilen denetlenmesi gerekiyor. Çok acil, aralarında tabiki işini hakkıyla yapanlar mevcuttur lakin ekseriyetinin durumu vahim..
Nuray Dündar Dönmez
★★★
Hiç mi iyi değil bu hastane ben gidecektim fakat korktum şimdi.
Aybars Yüce
★★
Bugün akşam eşimin diş etleri kızarmışyi ağrıdan duramadı aldım diş hastahanesi ne götürdüm doktar yatıyor saat 22 49 civari 03 02 2017 baya bekledim telefon ettiler başka hastada geldi doktor bey geldi eşini çağırdı diş muayenesinde sonra kabacasina ağzının içi kayalar oluşmuş git randevu al temizletir birazda azarlar gibi yüksek sesle konuşur gibi ben yaklaştığında neler umuyor eve eşinin ağzında kaya parçası var bir doktor bir bayana bu şekil konuşmaması lazım eşim utanclığında bir daha gelmiyelim beni rencide etti bine ya yani böyle doktorlarımız olursa biz eski düzene geri döneriz sayın baş komutanım ve sağlık bakanı biraz şikayetlerimizi dikkate alsınlar saygılarımla.
Serap Yavuz
16.12 2016 randevum vardı kanal tedavili dişimin ikiye bölündü ama kırılmadı diş tamamen ağzımdaydı basit bir azı dişi çektirmek için oraya gittim ve beni mahfetti hanım efendi dr dişimi kırdı kıra kıra damağımı aldı ve ağrıyı hissediyorum bana iğne yapın dedim dr aksine beni azarlıyarak olacak okadar sen ıı mı ediyosun benim konsantrasyonumu bozdun senin yüzünden dişi kırdım dedi bide suçlu ben oldum yani yara taze diye sabrettim ama 3 günden sonra ağrım çok arttı dayanamadım yüzüm şişmeye ve kızarmaya başladı bende başka bir çene cerrahina gittim allah razı olsun bana çene kemiğimin açık kaldığı için alveolit olmuşsun dedi buranın tekrar temizlenip dikiş atılması gerektiğini söyledi ve sonuç şuanda ağzımda birşuru dikiş var ve ben bu dr şikayetçiyim
Mustafa Yılamz
★★
İyi yorumlar olunca doktorun adı yayınlanıyor. Peki görevini yapmayan doktorun adı niye yayınlanamaz. Ayrıca il sağlık müdürlüğüne şikayet edebilirsiniz. Orada sonuç almazsanız doğrudan idari mahkemeye sağlık müdürlüğünden hemde doktordan sikayetçi olabilirsiniz.
Sevil Serinkan
★★
Diş doktaruna gittim randevulu dolgu yapılması için randevu verdi tekrardan gittim dolguyu yaptı ağızım oturmadı bile çok rahatsız olduğumu söylediğim halde daha fazla törpüleyemem deyip çıkıp gitti ve şu anda da birşey yediğim zaman sızlıyor ki dolgu yukarda kaldığı içinde doğru düzgün yemek bile yiyemiyorum çalışıyorum sürekli izin alıp doktorada gidemiyorum böle dişlerim oturmamış şekilde kaldım bu şikayetim dikkate alınmasını gereken yerlere bildiirilmesini rica ediyorum iyi günler
Esma Çakır
Ben bugün randevuma 15 dakika geç geldigim için beni almadı benim yerime benden sonraki hastayı almış o zaman onun yerinede beni alsaymış nasıl bi hastanın yerine başka hasta gelebiliyor anlamıyorum ayrıca biz randevu saatimizde gittiğimizde de 15 dakika zaten bekliyoruz doktor adı: *** *** tercih etmeyin!!!
Burak Funda Direnci
Dışımı hiç uyuşmadan çektiler, yarın gitmek gerek, banliyösü yok paran yoksa herşeye layıksın.
Rabiye Tuylu Batman
★★★★★
Güzel ilgilerinden dolayı sayın Fadime Yazıcı Alyaprak ve Gökmen Ünügür hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Şendoğan Ören
★★★
Biz bir türlü randevu alacak yeri bulamıyoruz nasıl randevu alacağız internetten olmuyor bilen varmı acaba.
Hasan Yıldırımlı
Devlet hastanelerine gidilmez arkadaş, hayvan yerıne koyuyolar insanı. Çürük dişim için gittim dolgu yaptırdım 4 gündür ağrılar durdurak bilmiyor apse yaptı. Keşke hiç yaptırmasaydım bari ağrı çekmezdim.
Yücel Şahin
★★★★★
Sayın Damla Akkaya hanfendiye, tedavim sırasında gösterdiği ilgi, bilgilendirme ve yapmış olduğu protezden dolayı sonsuz teşekkürler ediyorum.
Gökmen Ünügür
★★★★★
Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde hijyen şartları son derece güvenli olup kullanılan bütün aletler steril poşetler içinde kullanıma sunulmaktadır Ootoklav ünitesi ile bütün aletler hassasiyetle steril edilerek hizmete sunulmaktadır. Ortam temizliği her hastadan sonra klinik çalışanları, hastane temizliği ise sabah öğle ve akşam mesai sonunda temizlik personeli tarafından özel solüsyonlarla Sağlanmaktadır. Merkezimiz Sağlık Bakanlığına bağlı olup bütün hekimlerimiz Sağlık Bakanlığından aldığı diplomalar ve tanınan haklar doğrultusunda hekimlik hizmetini icra etmektedirler. Hepsi de son derece iyi niyetli tecrübeli ve işinin ehli hekimlerdir. Yapılan işlemler öncesi okutulan ve imzalanan onama formları yapılan işlemler sonucu ortaya çıkabilecek komplikasyonlar açısından hastayı bilgilendirme ve rızasının alınmasını amaçlamaktadır. Her türlü konfor, alet edevat ve hijyen koşulları açısından güvenle gidebileceğiniz ağız ve diş sağlığı merkezlerinden birisi de Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezidir. Merkezimizden telefon veya internet üzerinden randevu alıp güvenle muayene olabilirsiniz.
Cüneyt Kocakurt
Kesinlikle başka diş hastanesine gitmenizi öneririm. Hiç biri doktor falan değil. Şikayet edecek başka merciler arıyorum. Hijyen sıfır
Kübra Ünal
Allah kahretsin böyle hastaneyi kağıdı anladım okudum diye imzalatıp başından atmakla oluyo herşey tabi devlet işi ya kağıdım var de yalandan diş yap bitsin ne olan olsun. 11 martta 2. Katta bulunan doktora dişimi yaptırdım o esnada hemşireyle akşam başka hastanede olan bi doktorun tayini çıkmış onun yemeği konuşuldu sonrasında yanındaki doktor gelip napıyosun diye sordu. Kadının eli ağzımda diyoki başıma iş alıyorum napıyım bende orda kurbanlık koyun gibi yatıyorum. Gelene gidene bağırıyor zaten diğeri biz çağırmıştıkta gelseydinizde numaratörü kullanmayı beceremiyolar bide millete basbas bağırıyolar. Sanki babalarının yeri allah bildiği gibi yapsın inşallah. Mis gibi hastane yapıldı içinde insan yok..
Gamze Turbalı
184 nolu hattı arayın. *** *** diye doktor var kimse gitmesin ona kafadan sorunlu kadın.
Havva Kacar
Bugün ilk defa gittim merkeze ve sorunlu dişim yerine yanındaki sağlamı çektiler napiyim şimdi şikayet mi ediyim.

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
3.3 / 5

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 52 oy kullanılmış ve kurum hakkında 27 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölcük Devlet Hastanesi Semt Polikliniği
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne bağlı olarak görev yapan Donanma Caddesi üzerinde bulunan, Yeni Mahalle Sağlık Kompleksi, toplamda 5 bin 18 metrekarelik bir aland...
Özel Gölcük Diyaliz Merkezi
Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bulunan Gölcük Diyaliz Merkezi, Gölcük Devlet Hastanesi ve Özel Hastaneye 5 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır....
Gölcük Devlet Hastanesi
Gölcük Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Gölcük Devlet Hastanesi sadece tüm Kocaeli'ne değil, çevre iller Yalova ve Adapazarı başta olmak üzere adeta tüm bölgeye hizmet sunmaktadır....
Özel Medar Gölcük Hastanesi
Özel Gölcük Medar Hastanesi 11000 m2 kapalı alana sahip, modern görünümü, alt yapısı ve teknolojisi ile çok amaçlı ve dünya standartlarında planlanmıştır....
Özel Derince Diyaliz Merkezi
1998 yılından beri Kocaelinin Derince ilçesince faaliyet gösteren Derince Diyaliz Merkezimiz uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermektedir....
Özel Derince Marmara Tıp Merkezi
Sağlık Mutluluktur sloganı ile 1995 yılından beri Körfez'de, Özel Körfez Marmara Hastanesi olarak sağlık hizmeti veren kuruluşumuz Derince'de Özel Derince Marmara Tıp Mer...
Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kocaeli Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2009 yılında Rotary Hizmet Binasına taşınmıştır ve halen aynı binada hizmet vermeye devam etmektedir....
Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 45 ayrı branşta toplam 160 poliklinik ile yılda bir milyonun üzerinde hastaya poliklinik hizmeti verilirken, 669 fiili yatak...
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉