Güneysu Fizik Tedavi Merkezi

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Güneysu Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Rize
İlçe:Güneysu
Adres:Güneysu
Telefon:0 (464) 213-0491
40.98496440.619330

Kurum Hakkında

Güneysu İlçesi'nde yapımı tamamlanan Kızılay Şükrü- Nurten Topçu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, yöre mimarisine uygun olarak 3 bin 932 metre kare kapalı alan üzerinde inşa edildi.

Türkiye'de İzmir 9 Eylül Üniversitesi'nden sonra Üniversite bünyesinde ikinci olan merkez, en modern tıbbi cihazlarla donatıldı. 12 Mart 2011 hizmete başlayan merkezde 1 i VİP yatak olmak üzere 14 yatak, 10 tedavi odası, 1 poliklinik odası, tedavi amaçlı kapalı spor salonu, yüzme havuzu ve 75 kişilik konferans salonu bulunmaktadır. Merkezde 1 fizik tedavi uzmanı, 1 fizyoterapist ve 3 hemşire ile yardımcı personel yapmaktadır.. Tedavi amaçlı yüzme havuzu ve spor salonunda fizik tedavi uygulaması da yapılan merkezde otistik çocuklara eğitim veren bir bölüm de yer almaktadır.

Özellikle ileri yaşlarda ortaya çıkan ve insanların hayatını olumsuz yönde etkileyip yaşam kalitesini bozan romatizmal hastalıkların bölgede sık görülmesi, bu nedenle modern bir fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi ihtiyacının ortaya çıkarmıştır. TC. Sağlık Bakanlığı, RTE Üniversitesi ve Türk Kızılay'ı işbirliğiyle hayata geçirilen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi bir protokol çerçevesinde, Sağlık Müdürlüğü'nce tüm ekipmanı ve diğer ihtiyaçları sağlanarak, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmete girmiştir.

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Güneysu Fizik Tedavi Merkezi, Rize ili Güneysu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres: İslampaşa Mah. Şehitler Cad. No:74

Telefon: 0 (464) 213-0491

MHRS - Online Randevu

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi RandevuGüneysu Fizik Tedavi Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Emine Eğitim · 23 Mayıs 2015

Merkez güzelde hasta odaları nasıl tek kişilik mı? O konuda bilgi almam mümkün mü?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi

860 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Atasay Sok. No:1

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi

7 km. uzaklıkta

İslampaşa Mah. Şehitler Cad. No:74

Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

8.7 km. uzaklıkta

Paşakuyu Mah. Atatürk Cad. Sağlık Kompleksi

Rize Tıp Merkezi

9.6 km. uzaklıkta

Çarşı Mah. Kanburoğlu Sok. No:6

Rize Ruh Sağlığı Merkezi

9.8 km. uzaklıkta

Piriçelebi Mh. Cumhuriyet Cd. Başoğlu Han Kat:3

Rize Devlet Hastanesi

10 km. uzaklıkta

Eminettin Mah. Rize Valilik Karşısı

Rize Göz Merkezi

10.2 km. uzaklıkta

Eminettin Mah.Cumhuriyet Cad. No:82