Güneysu Fizik Tedavi Merkezi

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Güneysu Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Rize
İlçe:Güneysu
Adres:Güneysu
Telefon:0 (464) 213-0491
Web Sitesi:www.reah.gov.trHata Bildir
40.98496440.619330

Kurum Hakkında

Güneysu İlçesi'nde yapımı tamamlanan Kızılay Şükrü- Nurten Topçu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, yöre mimarisine uygun olarak 3 bin 932 metre kare kapalı alan üzerinde inşa edildi.

Türkiye'de İzmir 9 Eylül Üniversitesi'nden sonra Üniversite bünyesinde ikinci olan merkez, en modern tıbbi cihazlarla donatıldı. 12 Mart 2011 hizmete başlayan merkezde 1 i VİP yatak olmak üzere 14 yatak, 10 tedavi odası, 1 poliklinik odası, tedavi amaçlı kapalı spor salonu, yüzme havuzu ve 75 kişilik konferans salonu bulunmaktadır. Merkezde 1 fizik tedavi uzmanı, 1 fizyoterapist ve 3 hemşire ile yardımcı personel yapmaktadır.. Tedavi amaçlı yüzme havuzu ve spor salonunda fizik tedavi uygulaması da yapılan merkezde otistik çocuklara eğitim veren bir bölüm de yer almaktadır.

Özellikle ileri yaşlarda ortaya çıkan ve insanların hayatını olumsuz yönde etkileyip yaşam kalitesini bozan romatizmal hastalıkların bölgede sık görülmesi, bu nedenle modern bir fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi ihtiyacının ortaya çıkarmıştır. TC. Sağlık Bakanlığı, RTE Üniversitesi ve Türk Kızılay'ı işbirliğiyle hayata geçirilen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi bir protokol çerçevesinde, Sağlık Müdürlüğü'nce tüm ekipmanı ve diğer ihtiyaçları sağlanarak, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmete girmiştir.

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Güneysu Fizik Tedavi Merkezi, Rize ili Güneysu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Güneysu Fizik Tedavi Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Rize
70 poliklinik odası ve 400 hasta yatağı kapasiteli Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde sağlık hizmetleri çağın öngördüğü standartlara uygun olarak verilmektedir.

Yorum ve Şikayetler

Emine Eğitim
★★★★
Merkez güzelde hasta odaları nasıl tek kişilik mı? O konuda bilgi almam mümkün mü?

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi
860 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Atasay Sok. No:1
Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi
7 km. uzaklıkta
İslampaşa Mah. Şehitler Cad. No:74
Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
8.7 km. uzaklıkta
Paşakuyu Mah. Atatürk Cad. Sağlık Kompleksi
Rize Tıp Merkezi
9.6 km. uzaklıkta
Çarşı Mah. Kanburoğlu Sok. No:6
Rize Devlet Hastanesi
10 km. uzaklıkta
Eminettin Mah. Rize Valilik Karşısı
Rize Göz Merkezi
10.2 km. uzaklıkta
Eminettin Mah.Cumhuriyet Cad. No:82
Şar Hastanesi
10.2 km. uzaklıkta
Eminettin Mah. Cumhuriyet Cad. No:73