Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Rize
İlçe:Güneysu
Adres:Merkez Mah. Atasay Sok. No:1
Telefon:0 (464) 344-1104
Web Sitesi:guneysuteh.gov.trHata Bildir
40.97912040.612656

Kurum Hakkında

Rize merkeze 14 km uzaklıkta olan ve 10346 nüfusa sahip Güneysu ilçesinde, Sağlık Bakanlığı'nın Gün Hastaneleri Uygulaması kapsamında ülkemizde ilk "Gün Hastanesi" olarak 2006 yılında Tenzile Erdoğan Güneysu Gün Hastanesi hizmete açılmıştır. 2007 yılında ismi Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi olarak değişmiştir. 400 m2 kullanım alanı üzerine kurulmuş ve 3 katlı olarak hizmet vermektedir.

Halen Hastanemiz bünyesinde; aile hekimliği ğolikliniği, genel poliklinik, diş polikliniği, hemodiyaliz ünitesi, laboratuvar ünitesi, röntgen ünitesi, B tipi 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ile ilçe halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi, Rize ili Güneysu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi
860 metre uzaklıkta
Güneysu
Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi
7.3 km. uzaklıkta
İslampaşa Mah. Şehitler Cad. No:74
Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
8.6 km. uzaklıkta
Paşakuyu Mah. Atatürk Cad. Sağlık Kompleksi
Rize Tıp Merkezi
9.5 km. uzaklıkta
Çarşı Mah. Kanburoğlu Sok. No:6
Rize Devlet Hastanesi
9.9 km. uzaklıkta
Eminettin Mah. Rize Valilik Karşısı
Rize Göz Merkezi
10 km. uzaklıkta
Eminettin Mah.Cumhuriyet Cad. No:82