Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Rize
İlçe:Güneysu
Adres:Merkez Mah. Atasay Sok. No:1
Telefon:0 (464) 344-1104
40.97912040.612656

Kurum Hakkında

Rize merkeze 14 km uzaklıkta olan ve 10346 nüfusa sahip Güneysu ilçesinde, Sağlık Bakanlığı'nın Gün Hastaneleri Uygulaması kapsamında ülkemizde ilk "Gün Hastanesi" olarak 2006 yılında Tenzile Erdoğan Güneysu Gün Hastanesi hizmete açılmıştır. 2007 yılında ismi Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi olarak değişmiştir. 400 m2 kullanım alanı üzerine kurulmuş ve 3 katlı olarak hizmet vermektedir.

Halen Hastanemiz bünyesinde; aile hekimliği ğolikliniği, genel poliklinik, diş polikliniği, hemodiyaliz ünitesi, laboratuvar ünitesi, röntgen ünitesi, B tipi 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ile ilçe halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi, Rize ili Güneysu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi RandevuGüneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi

860 metre uzaklıkta

Güneysu

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi

7.3 km. uzaklıkta

İslampaşa Mah. Şehitler Cad. No:74

Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

8.6 km. uzaklıkta

Paşakuyu Mah. Atatürk Cad. Sağlık Kompleksi

Rize Tıp Merkezi

9.5 km. uzaklıkta

Çarşı Mah. Kanburoğlu Sok. No:6

Rize Ruh Sağlığı Merkezi

9.6 km. uzaklıkta

Piriçelebi Mh. Cumhuriyet Cd. Başoğlu Han Kat:3

Rize Devlet Hastanesi

9.9 km. uzaklıkta

Eminettin Mah. Rize Valilik Karşısı