Rize şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Rize ilinde toplam 12 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Rize yazısına tıklayabilirsiniz.

Rize Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Rize Devlet Hastanesi
★★★☆☆· / Rize
Rize Devlet Hastanesi 358 yatak kapasitesiyle 15 branşta yataklı sağlık hizmeti, 64 poliklinikte 22 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti vermektedir.
Çayeli
İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi
★★☆☆☆· Çayeli / Rize
İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi, 1953 yılında hayırsever iş adamı merhum Süleyman Sabit İshakoğlu tarafından yaklaşık 2500 metrekare arsa bağışlanarak üzerine 2 katlı 25 yataklı sağlık merkezi yaptırılıp hizmete açıldı.
Fındıklı
Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi
★★★★☆· Fındıklı / Rize
1962 yılında Sağlık Merkezi olarak 2 katlı yapılan bina 1986 yılında Devlet Hastanesi, 1988 yılında Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi olarak faaliyete geçmiştir.
Güneysu
Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi
Güneysu / Rize
Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Rize merkeze 14 km uzaklıkta 400 m2 kullanım alanı üzerine kurulmuş ve 3 katlı olarak hizmet vermektedir.
Pazar
Kaçkar Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Pazar / Rize
150 yataklı Kaçkar Devlet Hastanesi Bölge hastanesi konumunda olup Pazar ve Ardeşen ilçeleri yanında Hemşin, Çamlıhemşin, Fındıklı ilçelerine de hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Yücel Yılmaz
Yücel Yılmaz · 16 Temmuz 2012
Labaratuar sonuçlarına daha kolay ulaşmamız mümkün değil mi?...