Rize şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Rize ilinde toplam 13 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Rize yazısına tıklayabilirsiniz.

Rize Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Rize Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Rize
Rize Devlet Hastanesi 358 yatak kapasitesiyle 15 branşta yataklı sağlık hizmeti, 64 poliklinikte 22 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti vermektedir.
Çayeli
İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Çayeli / Rize
İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi, 1953 yılında hayırsever iş adamı merhum Süleyman Sabit İshakoğlu tarafından yaklaşık 2500 metrekare arsa bağışlanarak üzerine 2 katlı 25 yataklı sağlık merkezi yaptırılıp hizmete açıldı.
Fındıklı
Fındıklı Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Fındıklı / Rize
Fındıklı Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi 25 yatak kapasitesi ve 2 ameliyathanesi ile guatr araştırma hizmetleri yanında devlet hastanesi hizmetlerini yürütmektedir.
Güneysu
Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi
Devlet Hastanesi · Güneysu / Rize
Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Rize merkeze 14 km uzaklıkta 400 m2 kullanım alanı üzerine kurulmuş ve 3 katlı olarak hizmet vermektedir.
Pazar
Kaçkar Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Pazar / Rize
150 yataklı Kaçkar Devlet Hastanesi Bölge hastanesi konumunda olup Pazar ve Ardeşen ilçeleri yanında Hemşin, Çamlıhemşin, Fındıklı ilçelerine de hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Yücel Yılmaz
Yücel Yılmaz · 16 Temmuz 2012
Labaratuar sonuçlarına daha kolay ulaşmamız mümkün değil mi?...