İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Rize
İlçe:Çayeli
Adres:S. Sabit İshakoğlu Caddesi
Telefon:0 (464) 532-5063
41.09046740.726668

Kurum Hakkında

1953 yılında hayırsever iş adamı merhum Süleyman Sabit İshakoğlu tarafından yaklaşık 2500 metrekare arsa bağışlanarak üzerine 2 katlı 25 yataklı sağlık merkezi yaptırılıp hizmete açıldı. 1966 yılında binanın yetersiz kalması üzerine Çayeli halkı tarafından 1 kat daha bu sağlık merkezi üzerine ilave yapıldı. 1978 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından bu sağlık merkezi 50 yataklı devlet hastanesi statüsüne alındı.

1984 yılında yine bu binanın yetersiz kalmasından dolayı devlet vatandaş işbirliğiyle 400 metrekare alanda 5 katlı ilave bina yaptırılıp 1988 yılında hizmete açıldı.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Üroloji

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi, Rize ili Çayeli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Randevuİshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi

14.3 km. uzaklıkta

İslampaşa Mah. Şehitler Cad. No:74

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi

14.8 km. uzaklıkta

Güneysu

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi

15.6 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Atasay Sok. No:1

Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

18.2 km. uzaklıkta

Paşakuyu Mah. Atatürk Cad. Sağlık Kompleksi

Rize Ruh Sağlığı Merkezi

19 km. uzaklıkta

Piriçelebi Mh. Cumhuriyet Cd. Başoğlu Han Kat:3

Rize Tıp Merkezi

19 km. uzaklıkta

Çarşı Mah. Kanburoğlu Sok. No:6