Haymana Devlet Hastanesi

Haymana Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Haymana Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Haymana
Adres:Seyran Mahallesi Hastane Caddesi No:4
Telefon:0 (312) 658-3041
39.43443332.511793

Kurum Hakkında

Haymana Devlet Hastanesi olarak; hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği bir ortamda, günün koşullarına ve ihtiyaçlarına cevap verecek, sürekli öğrenmeyi ve iyileştirmeyi gerektiren bilimsel ilkeler, gelişen teknoloji ve eğitim kaynaklan doğrultusunda kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Hastanemiz 10 Nisan 2000 tarihiden bu yana sürekli kendisini yenileme, hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak için büyük çaba sarf etmektedir. Hastanemizde gerçekleştirdiğimiz bilgi işlem ve tam otomasyon buna sadece bir örnektir. Hastanemiz 14186 m2 toplam arsaya sahip olup 6000 m2 kapalı alan ve toplam 80 personeli ile hizmet vermektedir. Yatak kapasitesi 50 olup 80 yatak kapasitesine çıkarılıp hizmet de verebilmektedir. Acil servisi, iki ameliyathanesi ve bir doğum odası mevcuttur. Modern ve hızlı laboratuar, röntgen ve ultrasonumuz mevcuttur.

Son bir yıl içerisinde yapılan araştırmalarda dünyaca ünlü kapıcalar diyarı Haymana'mıza 30 yataklı fizik tedavi ünitesini hastanemizde bulunmaktadır. Modern fizik tedavi cihazlar ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Haymana Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Haymana Devlet Hastanesi, Ankara ili Haymana ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Haymana Devlet Hastanesi RandevuHaymana Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Özdemir · 17 Haziran 2013

Nuretti Güven doktorumuzdan; Allah razı olsun. Elleri dert görmesin. gösterdiği yakınlık ve yapmış olduğu muayene takdire şayandır, kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim, saygılar sunarım..

Mehmet Atar · 10 Haziran 2013

Nurettin Güven doktorumuza tşkler

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Haymana Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Haymana Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Haymana Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Polatlı Devlet Hastanesi

34.1 km. uzaklıkta

İstiklal Mh. Abdülaziz Cd. No:2

Polatlı Can Hastanesi

34.9 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Gordion Cad. No:1 Polatlı

Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi

35.6 km. uzaklıkta

Ankara Eskişehir E-90 Bölge Trafik Yanı 50/A

Polatlı Şifa Tıp Merkezi

36.7 km. uzaklıkta

Şehitlik Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No:32

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi

46.3 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mahallesi 319. Sokak No:52

İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

47.6 km. uzaklıkta

Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar Kümeevleri No:55