Haymana Devlet Hastanesi

Haymana Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Haymana Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Haymana
Adres:Seyran Mah. Hastane Cad. No:14
Telefon:0 (312) 658-3041
Web Sitesi:haymanadh.saglik.gov.trHata Bildir
39.43443332.511793

Kurum Hakkında

Haymana Devlet Hastanesi olarak; hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği bir ortamda, günün koşullarına ve ihtiyaçlarına cevap verecek, sürekli öğrenmeyi ve iyileştirmeyi gerektiren bilimsel ilkeler, gelişen teknoloji ve eğitim kaynaklan doğrultusunda kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Hastanemiz 10 Nisan 2000 tarihiden bu yana sürekli kendisini yenileme, hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak için büyük çaba sarf etmektedir. Hastanemizde gerçekleştirdiğimiz bilgi işlem ve tam otomasyon buna sadece bir örnektir. Hastanemiz 14186 m2 toplam arsaya sahip olup 6000 m2 kapalı alan ve toplam 80 personeli ile hizmet vermektedir. Yatak kapasitesi 50 olup 80 yatak kapasitesine çıkarılıp hizmet de verebilmektedir. Acil servisi, iki ameliyathanesi ve bir doğum odası mevcuttur. Modern ve hızlı laboratuar, röntgen ve ultrasonumuz mevcuttur.

Son bir yıl içerisinde yapılan araştırmalarda dünyaca ünlü kapıcalar diyarı Haymana'mıza 30 yataklı fizik tedavi ünitesini hastanemizde bulunmaktadır. Modern fizik tedavi cihazlar ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Haymana Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Haymana Devlet Hastanesi, Ankara ili Haymana ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Haymana Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Özdemir
★★★★★
Nuretti Güven doktorumuzdan; Allah razı olsun. Elleri dert görmesin. gösterdiği yakınlık ve yapmış olduğu muayene takdire şayandır, kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim, saygılar sunarım..
Mehmet Atar
★★★★★
Nurettin Güven doktorumuza tşkler

Haymana Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Haymana Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Haymana Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi
34.1 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Abdülaziz Cad. No:2
Polatlı Can Hastanesi
34.9 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Gordion Cad. No:1 Polatlı
Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi
35.6 km. uzaklıkta
Ankara Eskişehir E-90 Bölge Trafik Yanı 50/A
Polatlı Şifa Tıp Merkezi
36.7 km. uzaklıkta
Şehitlik Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No:30
Mia Tıp Merkezi
45.3 km. uzaklıkta
Kızılcașar Mah. 4528 Sok. No:5 İncek Gölbaşı
Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
46.2 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. 321. Sok. No:50