İliç İlçe Devlet Hastanesi

İliç İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:İliç İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzincan
İlçe:İliç
Adres:Fatih Mah. Hacı Halil Paşa Caddesi
Telefon:0 (446) 711-2124
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.46009238.562923

Kurum Hakkında

İliç İlçe Devlet Hastanesi, Erzincan ili İliç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 10 yataklı İliç İlçe Devlet Hastanesi tek bir bloktan oluşur. 7550 m² arazi alanı, 1161 m² bina alanı ve toplam 3700 m² inşaat alanı vardır. Acil servis, poliklinikler, laboratuvar, sterilizasyon, diyaliz yönetimi, ameliyathane, hasta bakım birimi, personel birimleri, kafeterya, morg, istasyon merkezi ve mutfak gibi fonksiyonel birimler bulunmaktadır.

İliç İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

İliç İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İliç İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

İliç İlçe Devlet Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi
Divriğili iş adamı Sadık Özgür tarafından yaptırılan 20 bin metrekare alana sahip Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi 96 yatak kapasiteli olarak hizmet sunmaktadır.
Kemah İlçe Hastanesi
Kemah İlçe Hastanesi
43 km. uzaklıkta
10 yataklı yeni Kemah İlçe Hastanesi binamız 2016 yılında hizmete açılmış sağlık hizmetleri sunmaya başlamıştır.
Arapgir Devlet Hastanesi
Arapgir Devlet Hastanesi
47 km. uzaklıkta
Hastanemiz, ilçemizin köyleriyle birlikte tümüne ve ilçemize yakın mesafede bulunan diğer ilçelere Arguvan, Keban, Ağın, Kemaliye, Divriği ve bunların köylerinin büyük bir bölümüne sağlık hizmeti vermektedir.
Refahiye Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi
Refahiye Devlet Hastanesi 2015 yılında yeni yapılan 50 yatak kapasiteli binasına taşınmış olup, aile hekimliği polikliniği, normal poliklinik, diş Polikliniği, acil poliklinik, laboratuar ve röntgen hizmetleri verilmektedir
İmranlı Devlet Hastanesi
İmranlı Devlet Hastanesi
59 km. uzaklıkta
İmranlı İlçe Entegre Hastanesi bünyesinde toplum sağlığı merkezi, aile sağlığı merkezi, 1 adet 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ve İl sağlık müdürlüğüne bağlı 2 no lu Acil sağlık hizmetleri istasyonu bulunmaktadır.
Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi
Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi, Sivas Gölova ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Akıncılar İlçe Hastanesi
2017 yılında yapımına başlanan ve 10 yataklı olan Akıncılar Entegre İlçe Hastanesinde poliklinik, röntgen, laboratuvar ve acil sağlık hizmetleri ile hizmet verilmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

İliç İlçe Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉