Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:Divriği
Adres:Kale Mah. Atatürk Cad. No:368
Telefon:0 (346) 418-1005
39.35319838.10671

Kurum Hakkında

Divriğili iş adamı Sadık Özgür tarafından yaptırılan ve temeli 19 Kasım 2009 tarihinde atılan 20 bin metrekare alana sahip Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi'nde, her odada tv, buzdolabı, refakatçi koltukları, dolap, banyosu içerisinde 56 adet hasta odası, mahkum odası, ibadethane, morg, çamaşırhane, kantin, berber, 6 adet poliklinik, mutfak, kütüphane, konferans salonu, yemekhane, 12 dairelik lojman, 4 gözlem odası, 2 ameliyathane, 3 yataklı yoğun bakım servisi, doğumhane ve yeni doğan servisi, sterilizasyon ünitesi ve görme özürlüler için yönlendirme sistemi bulunuyor.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi olarak, Tıbbi branşlarımız ve kadromuz ile insan yaşamına gösterdiğimiz özeni hastalarımızın memnuniyetiyle ortaya koymaktayız. Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile hizmet veren Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi, 2012 yılı MAYIS ayında yeni binasıyla hizmete açılmıştır.

Hastalarımızın sağlık gereksinimlerini çağdaş, bilimsel, yeniliklerde öncü ve ekonomik çözümler sunarak karşılamaktayız. Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesinde hastalarımızın kendilerini doktorlarımıza ve merkezimize yakın hissettikleri, hastalıkları ile ilgili sorularına rahatlıkla yanıt bulabildikleri hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı, ekip çalışması ve ileri teknoloji desteğinde sağlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca sadece sağlık sorunlarını ve tedavilerini değil hastalıklardan korunma yollarını, sağlıklı beslenme önerilerini, yaşam kalitesini arttıracak püf noktalarını da hastalarımız konularının uzmanı doktorlarımıza danışarak öğrenebilmektedirler.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi olarak modern tıbbın gereksinimlerini karşılayarak daha iyi hizmet sunabilmek için personel ve hasta memnuniyetini üst seviyede tutarak her gün gelişme yolunda ilerliyoruz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi, Sivas ili Divriği ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi RandevuDivriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çiğdem Yılmazer · 20 Ekim 2017

Güzel Divriği'mize bu güzel sağlık merkezini yapan yaptıran ve yaşatan herkesten Allah razı olsun. Diyaliz merkezi olmasa idi Baba ocağı olan Akpelit köyüne kısa süreli ziyaretimiz mümkün olamayacaktı. Başta Diyaliz Merkezi hemşiresi Murat bey ve stajyer hemşire olmak üzere bütün hastane personeline minnettarız. İlgi ve hizmet kalitesi büyük şehirlerdeki hizmetten kat ve kat iyi idi. Yöneticileri ayrıca kutluyor başarılarının devamını diliyoruz. Yılmazer ailesi adına Çiğdem Yılmazer Altınsaat

Bahattin Karahan · 8 Şubat 2016

Bir Divriğili olarak çok memnun oldum boyle bir hastaneye sahip olduğunuz için. Amsterdamdan selam ve sevgilerimle

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Arapgir Devlet Hastanesi

47.7 km. uzaklıkta

Atatürk cad. No:101

İmranlı Devlet Hastanesi

58.2 km. uzaklıkta

İmranlı

Kangal Devlet Hastanesi

61.7 km. uzaklıkta

Gürsel Mah., Divriği Yolu Üzeri, No:92

Hekimhan Devlet Hastanesi

62 km. uzaklıkta

Turgut Özal Mah. İstasyon Cad. No:13

Zara Devlet Hastanesi

67.3 km. uzaklıkta

Şehitler Mah.İsmet Paşa Cad.No:191/A

Hafik Hacı Esma Kocacık İlçe Hastanesi

82.9 km. uzaklıkta

Erzurum Cad.Çay Mah.

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi

83.2 km. uzaklıkta

Erzincan Cad Kemaliye Mah. Refahiye