Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sivas
İlçe:Divriği
Adres:Kale Mah. Atatürk Cad. No:586
Telefon:0 (346) 418-1005
Web Sitesi:divrigisadikozgurdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.35319838.10671

Kurum Hakkında

Divriğili iş adamı Sadık Özgür tarafından yaptırılan ve temeli 19 Kasım 2009 tarihinde atılan 20 bin metrekare alana sahip Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi'nde, her odada tv, buzdolabı, refakatçi koltukları, dolap, banyosu içerisinde 56 adet hasta odası, mahkum odası, ibadethane, morg, çamaşırhane, kantin, berber, 6 adet poliklinik, mutfak, kütüphane, konferans salonu, yemekhane, 12 dairelik lojman, 4 gözlem odası, 2 ameliyathane, 3 yataklı yoğun bakım servisi, doğumhane ve yeni doğan servisi, sterilizasyon ünitesi ve görme özürlüler için yönlendirme sistemi bulunuyor.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi olarak, Tıbbi branşlarımız ve kadromuz ile insan yaşamına gösterdiğimiz özeni hastalarımızın memnuniyetiyle ortaya koymaktayız. Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile hizmet veren Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi, 2012 yılı MAYIS ayında yeni binasıyla hizmete açılmıştır.

Hastalarımızın sağlık gereksinimlerini çağdaş, bilimsel, yeniliklerde öncü ve ekonomik çözümler sunarak karşılamaktayız. Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesinde hastalarımızın kendilerini doktorlarımıza ve merkezimize yakın hissettikleri, hastalıkları ile ilgili sorularına rahatlıkla yanıt bulabildikleri hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı, ekip çalışması ve ileri teknoloji desteğinde sağlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca sadece sağlık sorunlarını ve tedavilerini değil hastalıklardan korunma yollarını, sağlıklı beslenme önerilerini, yaşam kalitesini arttıracak püf noktalarını da hastalarımız konularının uzmanı doktorlarımıza danışarak öğrenebilmektedirler.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi olarak modern tıbbın gereksinimlerini karşılayarak daha iyi hizmet sunabilmek için personel ve hasta memnuniyetini üst seviyede tutarak her gün gelişme yolunda ilerliyoruz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi, Sivas ili Divriği ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çiğdem Yılmazer
★★★★★
Güzel Divriği'mize bu güzel sağlık merkezini yapan yaptıran ve yaşatan herkesten Allah razı olsun. Diyaliz merkezi olmasa idi Baba ocağı olan Akpelit köyüne kısa süreli ziyaretimiz mümkün olamayacaktı. Başta Diyaliz Merkezi hemşiresi Murat bey ve stajyer hemşire olmak üzere bütün hastane personeline minnettarız. İlgi ve hizmet kalitesi büyük şehirlerdeki hizmetten kat ve kat iyi idi. Yöneticileri ayrıca kutluyor başarılarının devamını diliyoruz. Yılmazer ailesi adına Çiğdem Yılmazer Altınsaat
Bahattin Karahan
★★★★★
Bir Divriğili olarak çok memnun oldum boyle bir hastaneye sahip olduğunuz için. Amsterdamdan selam ve sevgilerimle.

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Arapgir Devlet Hastanesi
47.7 km. uzaklıkta
Atatürk cad. No:101
İmranlı Devlet Hastanesi
58.2 km. uzaklıkta
İmranlı
Kangal Devlet Hastanesi
61.7 km. uzaklıkta
Gürsel Mah. Divriği Cad. No:182
Hekimhan Devlet Hastanesi
62 km. uzaklıkta
Turgut Özal Mah. İstasyon Cad. No:13
Zara Devlet Hastanesi
67.3 km. uzaklıkta
Şehitler Mah.İsmet Paşa Cad.No:191/A
Hafik Hacı Esma Kocacık İlçe Hastanesi
82.9 km. uzaklıkta
Erzurum Cad.Çay Mah.
Akıncılar İlçe Hastanesi
83.9 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Veysel Çavuş Sok. No:36