İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Karabağlar
Adres:253 Sokak No:143 Basın Sitesi
Telefon:0 (232) 243-4343
38.39755627.105145

Kurum Hakkında

1851 yılında "Gurebayı Müslimin Hastanesi" ismi ile bugünkü Konak Doğum Hastanesi binasında hizmete giren hastanemizin ismi önce "İzmir Memleket Hastanesi" sonra "İzmir Devlet Hastanesi" olarak değiştirildikten sonra 1982 yılında şu anki yeri ve binasıyla "İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi" olarak hizmetine devam etmektedir. Hastanemiz bugün yaklaşık 900 doktor ve 1100 yatağı ile bölgenin önde gelen kuruluşu olarak hizmetine devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Gastroenteroloji Cerrahisi
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Hematoloji
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Romatoloji
 • Psikiyatri
 • Spor Hekimliği
 • Tıbbi Genetik
 • Tıbbi Onkoloji
 • Üroloji

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevuİzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kamale Aliyeva Osmanoglu
Kamale Aliyeva Osmanoglu · 17 Mayıs 2018

Bende ağrılar içinde acile sonra da erçp emeliyatı oldum çok memnunum doktorlardan hemşerelerden temizlik personellerden bile saygılı hepsine çok teşekkürler

Tufan Aydın
Tufan Aydın · 25 Ekim 2017

Parmaklarım kopmuştu acil geldim Dr um Alper Derviş müthiş bir operasyonla parmaklarımı kurtardı çok serinkanlı bilgili bilinçli ameliyattan sonra yakından ilgilendi ona müteşekkirim ve minnettarım. Hastanede tüm personel çok iyi idi bu hastanemizle gurur duydum

Hazelilker Efendioğlu Şen
Hazelilker Efendioğlu Şen · 18 Şubat 2016

Doçent Mert Kestelli süper bir doktor herkese tavsiye ederim.

Hikmet Öztürk
Hikmet Öztürk · 29 Nisan 2015

Ahmet Alacaoğlu gibi hastasına değer veren doktor yoktur, kendisine teşekkürler

Mehmet Şule Öztürk
Mehmet Şule Öztürk · 26 Ocak 2015

kesinlikle çok güvendiğim bir hastanedir bazı kendini bilmez dr lar yok değil hemen dr değiştiririm hastaneye güveniyorum teşekkür ederim

Halil Ünal
Halil Ünal · 4 Temmuz 2014

Bacagımda iki tane kırıkla eve taburcu ettiler çok dandik hastane cok yazık

TC Ömer Uslu
TC Ömer Uslu · 24 Eylül 2013

santrala cevap verecek kimse yokmu

Berkan Cınık
Berkan Cınık · 19 Eylül 2013

Bir ameliyat oluncak hergün erteleniyor. ne biçim devlet hastanesi hastalarınza hiç mi saygınız yok !

Gülderen Kahraman Değirmenci
Gülderen Kahraman Değirmenci · 18 Mart 2013

Santralda çalışan arkadaşlar; lütfen şu telefonlara cevap verin. Web sitesinde dahili telefon rehberi koyarsanız seviniriz, hiç değilse santrali meşgul etmeyiz, hadi duyun sesimiii...

Şenay Gündüz Özüsakiz
Şenay Gündüz Özüsakiz · 3 Aralık 2012

Üçüncü kadın dogum servisinin dagıtılacagını duydum çok üzüldüm. Başta dünya harikası Dr. Hakan Yetimalar ve dr lar hemşireler personel olmak üzere bu kadar harika bir ekibi dagıtmanız çok üzücü çünkü onlar önce insan sonra da işlerini çok büyük bir başarıyla yapan bir ekip, hepsini çok seviyorum.

Ebru Girgin
Ebru Girgin · 1 Ağustos 2012

Anesteziyoloji ve Reanimasyon 1 de görev yapan Dr. Hasan Fatih Tanyeli'ye hastalara gösterdiği ilgi ve hasta yakınlarına olumlu yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. Bu bölümdeki hastalar ve yakınları olarak özveri ile çalışan bir doktorumuz olduğu için çok şanslıyız.

Yeliz Akgün
Yeliz Akgün · 24 Temmuz 2012

24/07/12 bugun saat 10.28 de KBB (kulak burun bogaz) için narlıdere polikliniğine gittim. numara sıram 27 saat 12 kadar bekledim sıra numarası bana geldiğinde dr son hastayı alıyorum diyerek 26 numaralı hastayı içeri aldı. Hasta işleyişi cok yavaştı zaten saatlerce beklemiştim ve dışarı çıkarak 1.30 da devam edicek dedi. içeri girerek rica ettim işe gitmek zorunda oldugumu 1.30da gelemiceğimi durumumunda zor oldugunu belirttiğim halde Dr *** alamıcağını kusura bakmam gerektiğini belirtti. bende burdan saygı deger dr cok teşekkür edıyorum muayene suresı 5 dk görevine bu kadar bağımlı dr beni geri çevirdiği ve bu hafta hiç iznim olmadığı ıcın kulak ağrısı ve kulak kaşıntına katlanmam gerektiğini yaşattığı için teşekkürler

Erdogan Seyhan
Erdogan Seyhan · 7 Mayıs 2012

Her gün daha modern hale geliyor. Yönetimi ve doktorları kutluyorum.

Asuman Geyikipek Tekcorap
Asuman Geyikipek Tekcorap · 11 Nisan 2012

Ameliyatımı büyük başarı ile gerçekleştiren 2. Genel Cerrahi Bölüm Şefi Doç.Dr.Hüdai Genç Hocama, ekibindeki doktorlarına, asistanlarına, hemşirelerine ve personeline teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Zuhal Kılınçarslan
Zuhal Kılınçarslan · 25 Şubat 2012

20 Şubat 2012 pazar gecesi hastamızı acilen hastanenize getirdik. En iyi İzmirin acil servis hizmeti veren hastanesi olarak bildiğim hastanenize ama çok yanıldık. Hastamız 1. 85 boyunda ve 45 kilo bi halde hastanenize gelmişti aşırı halsizlik ve nefes almakta güçlük çekiyodu sadece serum verip bizi gönderdiniz. 2 gün sonra başka bi hastaneye gittik orda tetkikleri yapıldı, tüberküloz şüphesiyle izmir Göğüs hastalıkları hastanesine sevkedildi, şu an orda yatıyor. Bu kadar kötü bir durumdaki insanı nasıl öyle serum verip salıverdiniz nerde kaldı sizin hipokrat yemininiz yazıklar olsun. Ben de herkese çok iyi bir hastane olmuş orası diye anlatırken başımıza gelen bu olay bütün şevkimizi kırdı ve çok üzüldük. Umarım hastamız şimdi gittiği hastanede şifa bulur. Lütfen daha dikkatli olmanızı rica ediyorum çünkü bizlerin canı sizlere emanet bunu unutmayın ve işinize eskiden olduğu gibi dört elle sarılın.

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 15 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sina Tıp Merkezi
30 metre uzaklıkta
177/5 Sok. No:19/F Yeşilyurt - Yeşilyurt Devlet Hastanesi Acil Servis
Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
50 metre uzaklıkta
Basın Sitesi Mh. 177/4 Sok. No:12 Yeşilyurt
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay
670 metre uzaklıkta
İnönü Cad. No:443 /17/18 Hakim Evleri
FMC İzmir Nasır Diyaliz Merkezi
680 metre uzaklıkta
Ant Cad No:2 Yeşilyurt
Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi
710 metre uzaklıkta
İnönü Cad. No:388-B Hatay
İzmir Doğa Tıp Merkezi
830 metre uzaklıkta
İnönü Cad. Basın Sitesi Mah. No:471/A
İzmir Asker Hastanesi
930 metre uzaklıkta
Murat Reis Mh. 35280 Konak