Kahramankazan Devlet Hastanesi

Kahramankazan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kahramankazan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Kazan
Adres:Atatürk Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:10
Telefon:0 (312) 814-1414
Web Sitesi:kahramankazandh.saglik.gov.trHata Bildir
40.20256632.680061

Kurum Hakkında

Hastanemiz Kazanlı Hayırsever İş Adamlarımızdan 19.dönem Milletvekillerinden Hamdi Eriştarafından yapılarak 23.11.1988 yılında teslim edilmiştir. 12.02.1989 yılında gerçekleşen törenle hizmete açılmıştır.

Yeni hizmet binamız da 3 katlı olarak 12.000 metrekare kapalı kullanım alanına sahip, Hamdi Eriş ve Sağlık Bakanlığı tarafından tamamlanarak 27.05.2011 tarihinde açılışı yapılarak hizmete girmiştir. Yeni Hizmet binamızda 29 adet poliklinik odası, 1 acil servis, 2 laboratuar, 2 radyoloji bölümü, 2 adet doğum salonu, 1 adet yeni doğan ünitesi, 3 adet ameliyathane, 1 yoğun bakım, içinde banyo, WC, LCD TV, tam donanımlı 35 adet tek kişilik, 9 adet çift kişilik hasta odası bulunmaktadır.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Kahramankazan Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kahramankazan Devlet Hastanesi, Ankara ili Kazan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kahramankazan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayten Akdağ Gönen
★★
Kerem Kaşkaya arkadaşıma katılıyorum telefonlar neden var ben görüyorum konuştuklarını telefon çaldığı zaman aradım fakat açan olmadı telesekreter konuşuyor açan yok yazık hasta insan arıyor açılmıyor hastane yönetiminin bundan haberi varmı acaba ?
Ayse Konuk
Bugün ikinci katta sıra alırken sıra veren kişi bana bağırdı ve elindeki kağıdı bağırarak buruşturup attı ve bunu herkesin içinde yaptı terbiyesiz.
Ayşe Sezer
★★
Hastaneniz oldukça güzel ama içerisindeki doktorlar yetersiz olan doktorlarında ilgisi yok..
Kerem Kaşkaya
★★
Lütfen rica ediyorum telefonlar neden var. Hastane yönetiminin dikkatine telefonlar telesekteter açtıktan sonra hiç kimseye bağlanmıyor. Yazık yazık 1 saat uğraşmama rağmen bir insan açmadı telefonu. Unutmayın ihtiyacınız olduğu gün sizin de başınıza gelebilir, bu ayıptır yazıktır.

Kahramankazan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Kahramankazan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kahramankazan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Boylam Psikiyatri Hastanesi
11.3 km. uzaklıkta
Anadolu (TEM) Otoyolu Akıncı Gişeleri Yanı
Bağlum Tıp Merkezi
23.9 km. uzaklıkta
Bağlum Bulvarı Kafkas Mh. No:118
Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
24.6 km. uzaklıkta
Güzelkent Mh. Lozan Barışı Cd. 720 Sk. No:2
Pursaklar Devlet Hastanesi
24.9 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Çağatay Sok. No:39
Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği
25.1 km. uzaklıkta
29 Ekim Mah. Deniz Sok. No:7
Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi
25.1 km. uzaklıkta
29 Ekim Mah. Deniz Sok. No:7