Kalecik Devlet Hastanesi

Kalecik Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kalecik Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Kalecik
Adres:
Telefon:0 (312) 857-2523
40.10208933.409046

Kurum Hakkında

1940'lı yıllarda yapılan 3 katlı ana binaya 1998 yılında Tekel binası kiralanmıştır. 2002 yılında Sağlık Ocağı Lojmanı tadilatı yapılarak Hastaneye dahil edilmiştir. 2005 yılında ana bina ile Sağlık Ocağı Lojmanından çevrilen ek bina birleştirilmiştir. 2006 yılında Hastane'nin karşısında olan eski Sağlık Ocağı binası tadilat yapılarak Diyaliz Ünitesi olarak açılmıştır. Fakat diyaliz hasta sayılarının yetersiz olması sebebiyle 2006 Eylül ayında Diyaliz Ünitesi kapatılmıştır. 1998 yılında tekelden kiralanan idari bölümler binası 2007 yılında maliye bakanlığınca hastanemize tahsis edilmiştir.

Halen üç ayrı binada hizmet veren Hastanemizde servisler ana binada, idari bölümler tekelden alınan binada, acil servis, poliklinikler, röntgen ve laboratuar hizmetleri de Sağlık Ocağı lojmanından çevrilen binada, muhasebe ve ambar birimleri de diyaliz ünitesi kapatıldıktan sonra boşalan binada hizmet sunmaktadır.

Kalecik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kalecik Devlet Hastanesi, Ankara ili Kalecik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kalecik Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kalecik Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kalecik Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kalecik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi

25.5 km. uzaklıkta

Yenice Mahalllesi Soğukpınar Sok. No:1

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

25.9 km. uzaklıkta

Kırıkkale Üniversitesi Kampüsü Ankara Yolu 7.Km.

Akyurt Devlet Hastanesi

27.4 km. uzaklıkta

Yıldırım Mah. Dr.Neslihan Özenir Cad. No:19

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi

27.4 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı Mahallesi Lokman Hekim Caddesi

Sulakyurt Devlet Hastanesi

27.5 km. uzaklıkta

Sulakyurt Köyü Yolu

Yonca Diyaliz Merkezi

27.9 km. uzaklıkta

Çalılıöz mah. Samsun Bulvarı No:3