Kalecik Devlet Hastanesi

Kalecik Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kalecik Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Kalecik
Adres:Halitcevriaslangil Mah. 26 Sok No:1
Telefon:0 (312) 857-2523
Web Sitesi:kalecikentegre.saglik.gov.trHata Bildir
40.11150633.408845

Kurum Hakkında

1940'lı yıllarda yapılan 3 katlı ana binaya 1998 yılında Tekel binası kiralanmıştır. 2002 yılında Sağlık Ocağı Lojmanı tadilatı yapılarak Hastaneye dahil edilmiştir. 2005 yılında ana bina ile Sağlık Ocağı Lojmanından çevrilen ek bina birleştirilmiştir. 2006 yılında Hastane'nin karşısında olan eski Sağlık Ocağı binası tadilat yapılarak Diyaliz Ünitesi olarak açılmıştır. Fakat diyaliz hasta sayılarının yetersiz olması sebebiyle 2006 Eylül ayında Diyaliz Ünitesi kapatılmıştır. 1998 yılında tekelden kiralanan idari bölümler binası 2007 yılında maliye bakanlığınca hastanemize tahsis edilmiştir.

Kalecik İlçe Devlet Hastanesi, 2016 yılında yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. 30 yatak kapasitesine sahiptir. Çeşitli branşlarda sağlık hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalecik Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kalecik Devlet Hastanesi, Ankara ili Kalecik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kalecik Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kalecik Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kalecik Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Kalecik Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kalecik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi
26.3 km. uzaklıkta
Yenice Mah. Soğukpınar Sok. No:3
Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Kırıkkale Üniversitesi Kampüsü Ankara Yolu 7.Km.
Sulakyurt Devlet Hastanesi
27.2 km. uzaklıkta
Sulakyurt Köyü Yolu
Akyurt Devlet Hastanesi
27.3 km. uzaklıkta
Yıldırım Mah. Dr.Neslihan Özenir Cad. No:19
Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi
28.4 km. uzaklıkta
Bağlarbaşı Mah. Lokman Hekim Caddesi
Yonca Diyaliz Merkezi
28.9 km. uzaklıkta
Çalılıöz mah. Samsun Bulvarı No:3