Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kütahya
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mahallesi Haymaana Caddesi No : 26
Telefon:0 (274) 223-3125
Web Sitesi:kutahya.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.40978630.014388

Kurum Hakkında

Merkezimiz 1 Kasım 2006 tarihinden itibaren hizmete başlamıştır. Bugün itibariyle 32 diş hekimi, 25 hemşire, 9 diş protez teknisyeni, 6 sağlık memuru, 16 idari birim personeli, 1 laboratuar, 3 röntgen teknisyeni 14 veri hazırlama personeli, 8 hasta yönlendirme personeli 11 temizlik personeli ve 5 Güvenlik Personeli olmak üzere toplam 130 personelimiz ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezimiz hekim seçme özgürlüğüne geçmiş olup tehşis ve tedavi aşamasında tercih ettiğiniz hekieme başvurabilirsiniz. Ayrıca engelli hastalarımızın tüm diş tedavilerine cevap verebilen Engelli polikliniğimiz bulunmaktadır. Engelli Hastalarımızın Tüm Muayene ve Tedavi İşlemleri randevu ve Sıra Gözetmeksizin "Tüm Polikliniğimizde" yapılmaktadır.

Dolgu, kanal tedavisi, periodontoloji ve protez poliklinikleri için önceden randevu almış hastalarımızın randevu tarihlerinden 1 (bir) gün önce randevularını telefon veya internet üzerinden teyit ettirmeleri gerekmektedir.

Hastalarımız merkezi randevu sistemi gereği 182 nolu telefonu arayarak randevu alabilirler.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kütahya şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çınar Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Dumlupınar Mah. 7. İsimsiz Sok. No:8
Kütahya Anadolu Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Ali Paşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:9
Parkhayat Kütahya Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
100.Yıl Mah. Dumlupınar Bulvarı No:26
Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
4.6 km. uzaklıkta
Evliya Çelebi Mh. Okmeydanı Cd.
Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
17.8 km. uzaklıkta
Tavşanlı Yolu 15. Km. Ececik Mevkii Yoncalı
Altıntaş Devlet Hastanesi
40.2 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No:67/B