Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kütahya
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mah. Haymaana Cad. No:26
Telefon:0 (274) 223-3125
Web Sitesi:kutahyaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.40978630.014388

Kurum Hakkında

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kütahya şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kütahya Ağız ve Diş sağlığı Merkezi Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 04 Mayıs 2006 tarih ve 3691 sayılı emirleri ile 01-Kasım-2006 tarihinde 521 m2 kapalı alanda 10 poliklinik odasıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Kütahya Ağız ve Diş sağlığı Merkezi artan hasta taleplerini karşılamak ve daha çağdaş bir binada hizmet vermek üzere 11 Temmuz 2011 tarihinden itibaren 50 ünit kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir. Merkezimiz 5163 m2kapalı alana sahip olup bodrum kat, zemin kat, 1.kat, 2.kat, 3.kat, Teras Katı olmak üzere 6 kattan oluşmaktadır.

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde verilen hizmetlerimizin 2009 yılından itibaren Gediz ve Simav Diş Tedavi ve Protez Merkezlerinde de verilmeye başlanmıştır.

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Çınar Diyaliz Merkezi
Merkezimizde, Diyaliz tedavi hizmeti almak isteyen, Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK ve Yurt Dışı Sigortalı olan hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi
1998 yılında Ana Sultan Tıp Merkezi'nde başlayan karşılıklı güven duygusunu Özel Kütahya Anadolu Hastanesi olarak devam ettiriyoruz.
Özel Parkhayat Kütahya Hastanesi
Özel PARKHAYAT Kütahya Hastanesi yaklaşık 14.000 m2 kapalı alanda 45 servis yatağı, 30 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane ve dünya standartlarında modern teknolojiye sahip kaliteli tıbbi cihaz altyapısı ile hizmet vermektedir.
Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kütahya Devlet Hastanesi, 2011 yılından itibaren Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak 3. Basamak statüsünde hizmet vermektedir.
Evliya Çelebi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi en son teknoloji ile konforu bir arada sunan Türkiye’nin en gelişmiş tedavi merkezlerinden biri olarak hizmet
Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi'nde tedavisi mümkün olan hastalıklar ise şöyle: İskelet ve kas sistemi hastalıkları, Travma, kırık, çıkık sekelleri rehabilitasyonu, Osteoporoz (Kemik Erimesi)
Altıntaş Devlet Hastanesi
Altıntaş Devlet Hastanesi
40 km. uzaklıkta
2017 yılının eylül ayında Altıntaş halkına hizmet vermek için açılmış olan hastanemiz bünyesinde; Acil Servis, Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, 112 İstasyonu, Diş Polikliniği, 5 hasta odası, 1 Ameliyathane, Doğumhane,
Çavdarhisar Devlet Hastanesi
Çavdarhisar Devlet Hastanesi, Kütahya Çavdarhisar ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉