Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kütahya
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mahallesi Haymaana Caddesi No : 26
Telefon:0 (274) 223-3125
39.40978630.014388

Kurum Hakkında

Merkezimiz 1 Kasım 2006 tarihinden itibaren hizmete başlamıştır. Bugün itibariyle 32 diş hekimi, 25 hemşire, 9 diş protez teknisyeni, 6 sağlık memuru, 16 idari birim personeli, 1 laboratuar, 3 röntgen teknisyeni 14 veri hazırlama personeli, 8 hasta yönlendirme personeli 11 temizlik personeli ve 5 Güvenlik Personeli olmak üzere toplam 130 personelimiz ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezimiz hekim seçme özgürlüğüne geçmiş olup tehşis ve tedavi aşamasında tercih ettiğiniz hekieme başvurabilirsiniz. Ayrıca engelli hastalarımızın tüm diş tedavilerine cevap verebilen Engelli polikliniğimiz bulunmaktadır. Engelli Hastalarımızın Tüm Muayene ve Tedavi İşlemleri randevu ve Sıra Gözetmeksizin "Tüm Polikliniğimizde" yapılmaktadır.

Dolgu, kanal tedavisi, periodontoloji ve protez poliklinikleri için önceden randevu almış hastalarımızın randevu tarihlerinden 1 (bir) gün önce randevularını telefon veya internet üzerinden teyit ettirmeleri gerekmektedir.

Hastalarımız merkezi randevu sistemi gereği 182 nolu telefonu arayarak randevu alabilirler.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kütahya şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuKütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çınar Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mah. 7. İsimsiz Sok. No:8

Kütahya Anadolu Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Ali Paşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:9

Frigya Tıp Merkezi

3.3 km. uzaklıkta

100. Yıl Mah. 1.Gözde Sk. No:8 Merkez

Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

4.6 km. uzaklıkta

Evliya Çelebi Mh. Okmeydanı Cd.

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

17.8 km. uzaklıkta

Tavşanlı Yolu 15. Km. Ececik Mevkii Yoncalı

Altıntaş Devlet Hastanesi

40.2 km. uzaklıkta

Hürriyet Cd No:57 Altıntaş