Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi

Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:75 Mah. Bahri Sarıtepe Cad. No:49/A
Telefon:4442324
38.61738527.381820

Kurum Hakkında

Batıgöz Sağlık Grubu 9. Göz Merkezini Manisa Yunus Emre semtinde hizmet açılmıştır. Manisa Göz Merkezimizde Göz Hastalıkları ve Göz Estetiğine dair tüm tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır. Uzman Doktor kadromuz ile Manisa 'da Mayıs ayı itibari ile SGK anlaşmalı Göz merkezi olarak Manisa'lılara hizmet vermekteyiz. Empatiyi hedef almış ekibi ile birlikte Manisa hastanemizde farklı teknolojileri hastalarımız ile buluşturuyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Volkan Kızmaz · 27 Mayıs 2020

Randevu saatimin üzerinde 1 saat geçti hala bekliyorum. Personel duyarsız Dr. İlker içeride 20 dk tel. konuşması yaptı anlamadım.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi

800 metre uzaklıkta

Uncubozköy Mah. Mimarsinan Sok. No:18

MOSBMED Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Keçili Köy Malazgirt Caddesi No:4

Grandmedical Hospital Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Güzelyurt Mah. 19 Mayıs Caddesi No:4

Anemon Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Güzelyurt Mah. 5764 Sok. No:2/A

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Cad. No:150

Merkezefendi Devlet Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:288