Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Mardin
İlçe:Artuklu
Adres:Yenişehir Mah. SSK Cad.
Telefon:0 (482) 213-3887
Web Sitesi:www.mardinkdch.gov.trHata Bildir
37.32047840.724574

Kurum Hakkında

Hastanemiz 5283 sayılı Sağlık Kurumlarının Sağlık Bakanlığına devrini öngören kanun uyarınca, SSK Hastanesinden 18/02/2005 tarihi itibariyle önce Mardin Yenişehir Devlet Hastanesi olarak devir alınmış daha sonra da Valilik tavsiyesi ve Sağlık Bakanlığımızın olurları ile 06/06/2005 tarihinden itibaren de Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyete başlamıştır. Yeni bir hastane olmamıza rağmen kısa süre içerisinde SSK hastanesi devrinden dolayı kaynaklanan uyum sıkıntıları aşılmış, çok hızlı bir şekilde toparlanma devresine girilmiştir.

Anne ve Çocuk Sağlığı" açısından ihtiyacı duyulan "Doğum ve Çocuk Hastanesi" 75 kadro yataklı olup, fiilen 102 yatak kapasitesi ile Haziran 2005 yılından beri ilimizde faaliyete girmiş ve Mardin'de sağlık hizmeti veren kurumlar arasında önemli bir yere oturmuştur. Hastanemiz Özel Dal Hastanesi olarak Mardin ili ve çevresine doğum ve çocuk hastalıkları hizmetlerini, mevcut imkanları profesyonel bir şekilde kullanarak en iyi şekilde sunmayı hedeflemiştir.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Mardin ili Artuklu ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mardin Diyaliz Merkezi
600 metre uzaklıkta
13 Mart Mah. 13 Mart Cad. Sürücü Apt.
Mardin Park Hastanesi
660 metre uzaklıkta
13 Mart Mah. Mehtap Cad. Yenişehir
Mardin Devlet Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Vali Ozan Cad. Diyarbakır Yolu Üzeri
Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Savurkapı Mah. Merkez
Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi
13.6 km. uzaklıkta
Mardin Yolu Havaalanı Karşısı 5.Km
Cihanpol Hastanesi
15.3 km. uzaklıkta
Aşiti Mah. 20. Cad. No:2