Mazıdağı İlçe Hastanesi

Mazıdağı İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Mazıdağı İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Mardin
İlçe:Mazıdağı
Adres:Gündoğan Mh. Jandarma Cd. Karaalani Köyü Yolu
Telefon:0 (482) 511-1014
37.47816340.487893

Kurum Hakkında

Hastanemiz 24 yatak kapasiteli olup, kesin kabulü 01/01/2006 tarihinde yapılmış ve 25/06/2006 tarihinde Gündoğan Mahallesi Jandarma Caddesi Karaalani Köyü Yolu Üzerinde bulunan şuanda hizmet vermekte olduğu binada İlçe Entegre Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz şuanda İlçe Hastanesi Pozisyonunda olup Acil, Dahiliye ve Diş Polikliniği dallarında hizmet vermektedir. Hastanemize ait laboratuar mevcut olup Hemogram, Biyokimya, İdrar ve Hormon Tetkikleri yapılmaktadır. Ayrıca hastanemize ait Röntgen ve Ultrasonografi cihazları da mevcuttur.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Mazıdağı İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mazıdağı İlçe Hastanesi, Mardin ili Mazıdağı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Mazıdağı İlçe Hastanesi RandevuMazıdağı İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mazıdağı İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Mazıdağı İlçe Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Mazıdağı İlçe Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mazıdağı İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Derik Devlet Hastanesi

22.4 km. uzaklıkta

Zeytinpınar Mah. Roj Cad. Külebe Mevkii No:19

Mardin Devlet Hastanesi

24.9 km. uzaklıkta

Vali Ozan Cad. Diyarbakır Yolu Üzeri

Mardin Park Hastanesi

26.6 km. uzaklıkta

13 Mart Mah. Mehtap Cad. Yenişehir

Mardin Diyaliz Merkezi

26.9 km. uzaklıkta

13 Mart Mah. 13 Mart Cad. Sürücü Apt.

Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

27.3 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah. SSK Cad.

Çınar Devlet Hastanesi

28.9 km. uzaklıkta

Diyarbakır Yolu 1 Km