Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Toroslar
Adres:Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75
Telefon:0 (324) 224-1565
36.78277234.591652

Kurum Hakkında

Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75 Toroslar (Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi karşısındaki) yeni merkez binamız hizmete açılmış olup hasta kabulüne başlamıştır. Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni hizmet binamızda, hastalarımızın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermesi, kaliteli, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hizmet sunumun devam ettirebilmek için titizlikle çalışmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mersin ili Toroslar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuMersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ceren Selçuk Tutga · 28 Ocak 2019

Kesinlikle diş hekimlerinin el becerisine göre seçilmesi gerektiğini düşünüyorum. diş yapmak ayrı bir ince iştir. istemeyen okumasın. ve ayrıca sevmeyen yapmasın. devlette çalışanlar mezbane gb.diğer dr daha iyi. ama dişçiler bir düzelmedi gitti. aynı taş aynı hemam. ayrıca yetenek sınavıyla alınmalılar. hiçbiri iyi iş yapamıyor. gerçi verilen malzemede sıkıntı kalite yok. sistemde iyi değil. onlarda çok sayıda hasta alıyor o anlamda haklılar. fakat işçilikle ilgi kesinlikle sınav olmalı.

Sinan Karatoprak · 16 Nisan 2018

Yazık bunca masrafa kaliteli doktor sayısı bir elin parmağını geçmez diğerleri beş para etmez hem meslek hem insaniyet olarak

Şuayip Aydin · 8 Aralık 2017

Adım Şuayip Aydın 15 yaşında oğlum için diş teli takdırmak için ortodontiye gittik bir hafta sonraya randevu verdi diş ölçüsünü alalım diye dışarıdaki bir hastaneden el röntgeni istedi .Hastanedeki röntgen cihazı arılaymış. Diş teli malzemeleri biz aldık. İşler o kadar kötü gitmeye başladı ki çocuğa bağırıp çağırmalar kendini beğenmişlik, hat safada. Aynı gün, baban gelmesi lazım diyor. Sebebini anlayamadım. Telefona çıkmıyor beğfendi telefonla konuşamazmış. Sizlere soruyorum kişiliğini kazanamamış bu doktora nasıl güvenipte diş yaptırabilirim?

Özlem Zorlu · 10 Eylül 2017

Mersin Toroslar Çağdaşkentteki ağız ve diş sağlığı merkezinde hangi doktorlar iyi randevu alcam. Bildiginiz varmı acil cevap lütfen

Ünal Benk · 14 Ağustos 2017

SSK emeklisiyim ağzımda sadece 9 diş kaldı, onlarında biri çok sallanıyor biride bir hayli oyuk. Karşılıklı dişim kalmadığı için diğerleride uzadı. Yemek yerken damaklarım çok acıyor. Konuşma bozukluğuda var tabiki. Görüntü zaten berbat ama gizlemeye çalışıyorum. Her diş çektirmeye gittiğim doktora protez yaptırmak istediğimi ısrarla söylediğim halde, ciddiye alınmadım. Hatta insan yerine konulmadığım için kendimden şüphe etmeye başladım ve artık dişlerimi kendim çekmeye başladım. Azarlanmamak için ! Tabi onlar doktor, biz neyizki, kimizki ? Ülkem için askerlik yapmışım, yıllarca üretmişim, vergi vermişim, kimin umrunda ? Bu gece sabahın 05 ine kadar uyuyamadım diş ağrısından, Bu iletiyi yazma zarureti duydum, üzgünüm. Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezdemi bir sorunu var benmi sorunluyum ? Sizler karar verin lütfen.

Talha Konak · 11 Ağustos 2017

*** *** *** diye bir doktor var sakın ama sakın bu doktordan randevu almayın hastayla hiç ilgilenmiyor muayene paranız yazık olmasın.. doktorlukla alakası bile yok.. akşam olsun da evime gideyim havasında bir doktor

Gizem Akgül · 20 Mart 2017

Mehşer Kuru on numara 5 yıldız diş yapıyo tavsiye ederim. diğer doktorum bi dişime 3 dolgu yaptı sonra çekti sonra yapmadı sürekli gün veriyordu inanmayacaksınız 1 diş için 7 defa hastaneye gittim çekip bıraktı.

Taner Köse · 14 Ekim 2016

Bu yorumları görünce çok şaşırdım. Buranın başhekimi uyuyor mu? Koltuğunda nasıl oturuyor? Sağlık il Müdürlüğü nerede ? neden denetleme yapmuyor.? ondan sonra Sayın Erdoğan'a yükleniyor. Yapılan güzel projeler karalanuyor. İşte bu ve bunun gibi doktor müsvetteleri yapılan güzellikleri karalıyor. Hem benim vergimle okuyacaksın, doktor olacaksın, daha sonra seni vergileri ile adam eden Türk vatandaşını azarlayacak ve kötü muamele edeceksin. Hangi yüzyılda yaşıyoruz arkadaşlar. Doktor olarak beceremiyorsan vergisi ile aldığın aylığın haram ve zıkkım olsun. Uyumayın sayın koltuk ve paye sahipleri. sıra sizede gelecektir. sizde bu suçun ortagısınız.

Selamet Ates · 20 Temmuz 2016

Bu hastanede hiç bir hizmet alamadım. 5-6 senedir 10 dan fazla doktora randevu aldım. Hepsi ağzıma baktı. Hiç bir işlem yapmadı.

Gülten Mülhim · 21 Nisan 2016

Ben diş doktoruna gitmekten o kadar çok korkuyordum ki, daha önceki tecrübelerimden dolayı daha önce gittiğim doktor tedavi edilmesi gereken dişim çekerken yanındaki kaplama dişimi de düşürdü, yeniden yapmadı, sert tavırla davranıyordu bundan dolayı tekrar doktora gidemedim. Dr. Mehser Kuru için yorumları okudum bir cesaretle kendine gittim. Gerçekten çok saygılı, hastasına gereken önemi değeri gösteriyor ona güvenerek tedaviye başladım. Şuanda tedavi sürüyor yaptığı tedaviyi çok beğeniyorum ona çok teşekkür ederim beni doktor fobisinden kurtardı.

Aylin Özer · 10 Nisan 2016

*** *** çok kötü bi doktor sakın gitmeyin ona tavsiye etmem ben 3 kere gittim dolgu için yapamadı ağrıdan kıvrandım başka doktora gitmek istedim 6 ay aynı doktora gitmek zorundaymışım yine gittim dualarla yine yapamadı yemek yiyemiyorum dolgu yapılan tarafta. Kullandıgı dolgu malzemesi cok kötü cok basit malzeme kullanıyor. Hayatımda gordugum en kötü doktor.

Gülten Mülhim · 9 Nisan 2016

Ben diş doktoruna gitmekten o kadar çok korkuyordum ki, daha önceki tecrübelerinden dolayı daha önce gittiğim doktor tedavi edilmesi gereken dişim çekerken yanındaki kaplama dişimi de düşürdü, yeniden yapmadı, sert tavırla davranıyor du bundan dolayı tekrar doktora gidemedim. Dr. Mehser Kuru için yorumları okudum bir cesaretle kendine gittim. Gerçekten çok saygılı, hastasına gereken önemi değeri gösteriyor ona güvenerek tedaviye başladım. Şuanda tedavi sürüyor yaptığı tedaviyi çok beğeniyorum ona çok teşekkür ederim beni doktor fobisinden kurtardı.

Emre Boyraz · 28 Şubat 2016

Mehser Kuru diş doktorunu herkese tavsiye ediyorum. Gözü kapalı güvenebilirsiniz.

Deniz Doan · 7 Ocak 2016

Ben bu yorumlardan dolayı çok korktum ama Atilla beye rastgele randevu aldım çok iyi bi Dr hem nazikti hemde dişime kanal tedavisi yaptı. çok korkmaya rağmen güzel geçti tavsiye ederim

Erkan Buday · 20 Kasım 2015

bir kadın doktor var çok saygısız onu 186 ya şikayet ettim 4 aydır birine muayene oluyoruz kontrol günü izinli, başkasına gidiyorsun o da onun yaptığıı kabul etmiyor kafasına göre bişeyler icat ediyor

Zeki Ülgen · 13 Mart 2015

Eşim 40 gün gitti geldi sonuç fiyasko, devlet halkına bu hakkı tanımış ama doktoruda teknisyenide işini hiç ciddiye almıyor. insanlara karşı daha duyarlı ve sorumlu davranmalarını tavsiye ediyorum. Birde teknisyenle doktor arasındaki sürtüşmeye siz güme gidiyorsunuz...

Ceren Zengin · 17 Ekim 2014

hamileyim diş agrısı kabusum oldu ilk defa gıdecem dktr vs bi bilgim yok yorumlarda iç açıcı gorunmuyo :(

Songül Taşkın · 10 Mayıs 2014

Hasta fazla dr az 2 tane azı dişimi cektirdim dolgu yapılacaktı 4 ay gün verdiler sonra iltihap oldu ilaç kullandım iltihaplı dişim çekildi. kanal tedavi yaptıracağım dişime 5 ay gun verdi, o sırada yanındaki çürümeye başladı. günü geldiğinde gittim sadece kanal tedavi yaptığı dişe bakmış arkasındaki diş öyle çürük şu anda. ölmeyin sürünün paran yoksa

lütfen birazda olsa insan olarak görmenizi rica ediyoruz

Sertaç Güney · 8 Nisan 2014

Bu hastanenin tamamı sıkıntılı hastayı mütevazi bir şekilde karşılayan dr lar varsa da netice itibarıyla basit uygulamalar kullanarak sizi gönderiyorlar. Hasta haklarını çiğniyorlar, hasta hakları birimi doktorlarla ağız birliği içinde kendilerinden doğan hataları kabulde etmezler, başhekimle görüşmek isterseniz bu zaten mümkün değil vs vs.. hele *** *** diye bir dr varki sormayın o da çok mütevazidir mesela ama işi beş para etmez sakın ha uzak durun benden tavsiye..

Dişler pismiş de dr gülerek karşılamıyormuş diyen bayan, bu mesleği kendileri tercih ediyorlar ayrıca doktorlar tiksinmez tiksinirse doktor olamaz.

Yusuf Şahin Sınacı · 29 Ağustos 2013

Arkadaşlar size tavsiyem Mersin ek hizmet binasında görev yapan çok iyi ve okadar mutavazi bir doktordur. size tavsiyem mutlaka ona gidin dr ismi Nergiz Şengül

Ruşen Oğuz Diken · 16 Nisan 2013

Dişler, sizin ne denli temiz ve kendinize ve karşınızdaki insanlara gösterdiğiniz saygıyı anlatır. Doktorların da insan olduğunu ve kimsenin pis dişleriyle ve ağız kokusuyla karşı karşıya gelmek zorunda olmadıklarını düşünüyorum. ilk başta onlara temiz bir ağızla giderek saygıyı gösterelim ki onlardan da iyi muamele görelim. Lütfen iğneyi önce kendimize batıralım. Pis,içi artık dolu ve kokan bir ağıza kim güler yüzle yaklaşır?.. Ve saygıdeğer doktorlarımızın tek baktığı hasta da siz olmadığınızı düşünün... akşama kadar ve de hergün yüzlerce hastalara bakmaktalar bir de bu açılardan bakarak hatta kendinizi onların yerine koyarak tekrar tekrar düşünelim ve eleştirilerimizi ona göre yapalım... Ben bir insan olarak böyle düşünüyorum... Dört dörtlük gittiğimiz halde yine kötü muamele görülüyorsa; o halde şikayet kaçınılmaz... Lütfen iki taraf da hakkaniyetli olsun, sonuçta herkes insan. Doktorlarımıza sabırlı çalışmalar diliyorum... Ayrıca kendi adıma vicdanım rahat; gerektiği gibi saygımı gösteriyorum..

Süheyla Uysal · 14 Şubat 2013

Ben 12.02.2013de size geldim bana diş *** *** küsmüş bakdı ona 2gün önce dolgumun düştüğünü ve ağrımadığını söyledim. Beni filme gönderdi neyse sıra bekledim filmimi çektirdim doktora geldim yine sıra bekledim en sonunda doktor baktı ve bana dolgu için tam bir ay sonraya gün verdi. Sizler diş hekimi olarak söylermisiniz dolgusu düşük diş 1 ay içerisinde çürürmü çürümezmi artı neden çürüğüm yok iken aynı gün dolgu yapılmadı?

Filiz Yıldırım Özel · 28 Ocak 2013

Senelerdir dişçiden korkarım dahaki Mehser Kuru ile tanışana kadar. Allah razı olsun diş korkumu yendim şimdi çekildiğini bile anlamıyorum kalk diyo bakıp kalıyorum elide çok hafif... en iyisi sizi dinliyor artık korkmuyorum çekimlerim bitti dolgular kaldı sizlerede tavsiye ederim tek kelimeyle harika bir doktor..

Zahide Akbulut Gözüağca · 4 Ocak 2013

Babamın diş tedavisi için doktorumuz Şule Erdeni, tavsiye üzerine seçmiştik. Çok doğru bir karar verdiğimizi her gidişimizde gösterdiği özen, nezaket ve iyi niyetinden daha iyi anladık. Görevini en iyi şekilde yapan Şule hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Esra Serhat Çelik · 21 Kasım 2012

Kimi diş hekimleri hastaları azarlamaktan başka bişey bilmiyor biz hastalar kimsenin kölesi değiliz olamayız da öyle bişeyle karşılaştığınız an sağlık bakanlığına mutlaka şikayette bulunun hakkınızı savunun kimse sizi sahipsiz sanmasın

Emine Sarı · 2 Ekim 2012

Sanırım ben de acımasız bi doktora denk geldim uyuşturmadan dolgu yaptı ve randevu verdi ileri bi tarihe. Gittim izinliymiş hem randevu veriyo hem izin alıyo hasta hakları nerde kaldı bende işyerinden izin alıp gittim.

Büşra Seldengeçti · 7 Ağustos 2012

Çok kıymetli hocamız Şule Erden hanımefendiye, göstermiş olduğu özen ve itinadan (güzel ahlak) dolayı teşekkür ederim. Hayatınız boyunca başarılar dilerim. Allah yar ve yardımcınız olsun. (bir hastanızın yakınıyım)

HOOP DEDİK · 4 Ağustos 2012

bende orda *** adında bi doktora gittim ve hiç memnun değilim odaya girer girmez terslemeye başladı zaten sonra bana bilgisayar ekranına baka baka şikayetin ne diye sordu ağzıma bile bakmadan ve sonrada sadece bi gargara yazdı bence sakin o doktora gitmeyin dişçi koltuğuna bile oturtmadı ayakta öyle rastgele baktı

Abdullah Akan · 3 Ağustos 2012

Syn. Şule Erden hocama çok teşekkür ederim, saygılarımı sunarım (işinde en dürüst, en çok ilgilenen ve özen gösteren doktordur)

Bayram Barutçu · 27 Temmuz 2012

25.07.2012 tarihinde hastaneye gittim *** *** denen bi doktora denk geldim rastgele seçtim, şikayetimi anlattım film çekilecek dedi, çektirdim, dişin çekilecek dedi, önce bi temizleyelim dedi koltuğa oturttu ne bi ilaç yaptı ne bi iğne yaptı azarlaya azarlaya ite kalka paşlatı demizlemeye iltihaplı dişime denk geliyo kazıyor canım yanıyo kadın bağırıyo çağırıyo,dişini yıkasaydın, fıçalasaydın diyor,durmadan azarlıyor, en son öyle koltukta bıraktı beni gitti bana hiçbir şey söylemedi,bende kalktım ne yapacağımı bilmiyorum suc işlemiş cocuk gibi biraz bekledim en son temizlikci geldi gidebilirsin dedi bana bende iş başı almam lazım dedim ortaki kadın yazdı gönderdi dişin iltihaplı dedi reçete verdi ilacların bitince gel dedi ben şimdi korkuyorum nasıl bitaha oraya gideyim o muameleyi gördükden sonra belki benim dişimi hiç uyuşturmadan çekecekler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 98 oy kullanılmış ve kurum hakkında 30 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yenişehir Hastanesi

40 metre uzaklıkta

Güvenevler Mah. 20. Cad No:4

Mersin Forum Yaşam Hastanesi

840 metre uzaklıkta

Güvenevler Mah. 20.Cad. No:48 Yenişehir

Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi

880 metre uzaklıkta

Güvenevler Mah. Okan Merzeci Bulvarı Optima İş Merkezi No:538/A

Onko Mersin Onkoloji Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:448

Ata Mersin Diyaliz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mh. İsmet İnönü Bulvarı No:41/B