Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği

Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği
Kurum Adı:Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:Akmescit Mah. İzmir Cd. No:335
Telefon:0 (236) 231-4587
38.61218227.408141

Kurum Hakkında

1933 yılında kurulan Morris Şinasi Milletlerarası Çocuk Hastanesi, Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi bünyesinde Morris Şinasi Çocuk Kliniği ve hizmet binası adıyla hizmet vermeye başladı.

Hastanenin inşaatı 1. Haziran. 1932 tarihinde başladı. Moris Şinasi Hastanesinin inşaatı sürerken Sıhhat ve İçtimai Muavenet Vekaleti 24 Mayıs 1933 tarihinde "Hususi Hastaneler Kanunu" kabul edildi. Hastane 15 Ağustos 1933 tarihinde düzenlenen bir törenle hizmete açıldı. Hastanenin 1. Ekim. 1933 tarihinde resmi olarak hasta kabul etmesine karar verildi. Moris Şinasi hastanesinde kırk yatak mevcuttu ve son model tıbbi techizat ile donanmıştı. Moris Şinasinin vakfettiği bağışla ve Sağlık Bakanlığının katkılarıyla ek binalar yapılmış olup hastanenin bir çok bölümü de restore edilmiştir. İlk inşaat sırasında kurulan kazan dairesi ömrünü tamamladığından burası modern bir laboratuara, üst kat ise özel hasta odalarına dönüştürüldü. 1996 yılına kadar 45 yataklı bir hastane olarak çalışan Moris Şinasi Hastanesi, hayır severler tarafından yapılan özel servis ile elli yatak kapasiteye çıkarıldı.

Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği, Manisa ili Yunusemre ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Merkezefendi Devlet Hastanesi

Adres: Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:288

Telefon: 0 (236) 231-4587

MHRS - Online Randevu

Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği RandevuMoris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 35 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gediz Tıp Merkezi

200 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. Doğu Cad. No:236/26

İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi

230 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:256/A

Merkezefendi Devlet Hastanesi

300 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:288

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

350 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Cad. No:150

Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Arda Mah. 3219 Sokak No:10

Cevahir Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Yarhasanlar Mah. Kumludere Cad. No:13/B Yeni Perşembe Pazarı