Oğuzlar Entegre İlçe Hastanesi

Oğuzlar Entegre İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Oğuzlar Entegre İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çorum
İlçe:Oğuzlar
Adres:Gölbaşı Mahallesi
Telefon:0 (364) 561-7691
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.75713734.707752

Kurum Hakkında

Oğuzlar Entegre İlçe Hastanesi, Çorum ili Oğuzlar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Oğuzlar Entegre İlçe Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (364) 561-7691 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Oğuzlar Entegre İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Oğuzlar Entegre İlçe Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Oğuzlar Entegre İlçe Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dodurga Entegre İlçe Hastanesi
Dodurga entegre ilçe devlet hastanesi, birinci basamak sağlık hizmetleri ile acil sağlık hizmetlerinin aile hekimleriyle birlikte sunulduğu, kapasitesi doğrultusunda yataklı hizmetlerin de verilebildiği bir hastanedir.
İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi
100 yataklı İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi, İskilip'in yanı sıra çevredeki ilçelere de hizmet vermektedir.
Osmancık Devlet Hastanesi
Osmancık Devlet Hastanesi
26 km. uzaklıkta
Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan 100 yataklı Osmancık Devlet Hastanesi 15 bin 816 metrekarelik alan üzerine 7 blok olarak inşa edildi. Hastanemiz bugün itibari ile yaklaşık 45.000 çevre ilçelerle birlikte 75.000 nüfusa hizmet v
Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak 5 ünit kapasiteli hizmet vermektedir.
Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi
Özel Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi Buhara şubesi 2004 yılında kurulmuştur. SGK ile anlaşmalı olup, 30 adet hemodiyaliz cihazı ile 180 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Çorum Özel Hastanesi
Çorum Özel Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Çorum Özel Hastanesi SGK kapsamındaki hastalara, yurt dışı ve özel sağlık sigortası kapsamındaki hastalara hizmet sunan, İç hastalıkları, Genel cerrahi, Çocuk, Beyin cerrahi, Kadın hastalıkları ve doğum, KBB, Göz, Kardiyoloji, Üro
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Oğuzlar Entegre İlçe Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉