Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi
Kurum Adı:Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Tuzla
Adres:Aydıntepe Mh. Prf.Dr. Necmettin Erbakan Cd. N:2
Telefon:4449863
40.85899229.301732

Kurum Hakkında

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi Türkiye'nin en büyük ve en modern teknoloji kullanılarak yapılan diş hastanesi ve aynı zamanda Okan Üniversitesi'nin araştırma uygulama hastanesidir. 25 milyon dolarlık bir yatırım ile Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne bağlı olarak kurulan, 140 hastanın aynı anda diş tedavisi yaptırabileceği hastanede 500 öğrenci de eğitim görebilecek.

Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Diş hekimliğinde tanı ve hasta tedavi hizmetlerini uzman hekim kadrosu ile takım ruhu içerisinde, bireysel tedavi yaklaşımını esas alarak çağdaş bilgi, beceri ve ileri teknoloji ile gerçekleştiren bir kurumdur.

Branşlar
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi
  • Endodonti
  • Ortodonti
  • Pedodonti
  • Periodontoloji
  • Protetik Diş Tedavisi
  • Restoratif Diş Tedavisi

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi, İstanbul ili Tuzla ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Okan Üniversitesi Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

İçmeler Mh. Aydınlı Yolu Cd. Aydemir Sk. No:2

TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Güzelyalı Mah. İnönü Cad. No:40

Tuzla Gisbir Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Evliya Çelebi Mah. Sahil Yolu No:2

Tuzla Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

İçmeler Mah. D 100 Karayolu Cad. No:26

Boğaziçi Diyaliz Merkezi

3 km. uzaklıkta

Kaynarca Mah. Sahil Bulvarı No:49

Cihan Tıp Merkezi

3.3 km. uzaklıkta

Çamçeşme Mah. Marmara Cad. Kültür Sok. No:2 Kaynarca