Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi
Kurum Adı:Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Tuzla
Adres:Aydıntepe Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. No: 2
Telefon:4449863
Web Sitesi:www.okandis.comHata Bildir
40.85899229.301732

Kurum Hakkında

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi Türkiye'nin en büyük ve en modern teknoloji kullanılarak yapılan diş hastanesi ve aynı zamanda Okan Üniversitesi'nin araştırma uygulama hastanesidir. 25 milyon dolarlık bir yatırım ile Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne bağlı olarak kurulan, 140 hastanın aynı anda diş tedavisi yaptırabileceği hastanede 500 öğrenci de eğitim görebilecek.

Okan Üniversitesi Diş Hastanesi; modern diş üniteleri, dental mikroskop ünitesi, ağız içi ve ağız dışı radyolojik görüntüleme cihazları, dental bilgisayarlı tomografi cihazı (CBCT), bilgisayar destekli tasarım ve üretim CAD-CAM cihazı, PRF cihazı, lazer cihazları ve her branşa özgü diş hekimliği cihazları ve aletleri açısından üstün teknolojik donanıma sahiptir.

Uluslararası standartlarda uygulama ve tedavilerin gerçekleştirildiği 8.000 metrekarelik kapalı alana kurulmuş olan Tuzla Diş Hastanemiz, 5’i diagnoz olmak üzere 108 adet diş ünitesine sahiptir. Hastanemizde A sınıfı ameliyathaneler, 3D tomografi cihazları, dental lazer üniteleri, sterilizasyon birimleri, müşahede ve gözlem odaları, laboratuvarlar, toplantı ve eğitim salonları yer almaktadır.

Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Diş hekimliğinde tanı ve hasta tedavi hizmetlerini uzman hekim kadrosu ile takım ruhu içerisinde, bireysel tedavi yaklaşımını esas alarak çağdaş bilgi, beceri ve ileri teknoloji ile gerçekleştiren bir kurumdur.

Branşlar
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi
  • Endodonti
  • Ortodonti
  • Pedodonti
  • Periodontoloji
  • Protetik Diş Tedavisi
  • Restoratif Diş Tedavisi

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi, İstanbul ili Tuzla ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Okan Üniversitesi Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
İçmeler Mh. Aydınlı Yolu Cd. Aydemir Sk. No:2
Tuzla Gisbir Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Evliya Çelebi Mah. Sahil Yolu No:2
Tuzla Devlet Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
İçmeler Mah. Piri Reis Cad. No:74
Boğaziçi Diyaliz Merkezi
3 km. uzaklıkta
Kaynarca Mah. Sahil Bulvarı No:49
Cihan Tıp Merkezi
3.3 km. uzaklıkta
Çamçeşme Mah. Marmara Cad. Kültür Sok. No:2 Kaynarca
Mercan Hastanesi
3.5 km. uzaklıkta
Yayla Mah. Ali İhsan Paşa Cad. No:52
Pendik Yüzyıl Hastanesi
4.1 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Cemal Gürsel Cad. No:138 Üstkaynarca