Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Kaynarca Mah. Sahil Bulvarı No:49
Telefon:0 (216) 584-6200
Web Sitesi:www.bogazicidiyaliz.com.trHata Bildir
40.86691829.268218

Kurum Hakkında

Kuruluşumuz Ozan Sağlık Hizmetleri Tic. A.Ş. bünyesinde Pendik Sahil Yolu'nda Boğaziçi Diyaliz Merkezi olarak Ekim 2008'de kurulmuş ve Kasım 2008'de hasta kabulüne başlamıştır.

Binamız inşaatından itibaren Diyaliz Merkezi olarak planlanmış; hastaların ferah, açık ve manzaralı bir merkezde, çalışanlarımızın da düzenli ve rahat bir ortamda hizmet vermelerini sağlayacak şekilde inşaa edilmiştir.

Toplam 7 kattan oluşan binamız, 4 katta toplam 20 makine (kapasitemiz 40 makinedir) ile diyaliz hizmeti vermektedir. Makinelerimiz Fresenius 4008 HDF (Hemodiafiltrasyon)'dir. Hepsi endotoksin tutuculara sahip, son sistem modern makinelerdir. Su sistemimiz 40 makinelik GAMBRO marka endotoksin tutuculu sistemdir. Merkezimizde HD, HF ve online-HDF tedavilerini başarılı bir şekilde uygulama yeterliliğine ve tecrübesine sahibiz.

Katlar arası ulaşım, özel sedye sığabilecek genişlikte olan asansör ile sağlanmaktadır. HCV(+) ve HBS(+) hastalar 4. katta tamamen ayrı olarak tedavi olmaktadırlar. Bundaki amacımız bu hastalarımızı tecrit etmek değil; hem onların, hem de diğer hastaların rahatını sağlamak ve olası riskleri asgariye indirmektir.

Diyaliz hastalarının en önemli mağduriyeti olan serviste ulaşım, dolaşma süreleri göz önüne alınarak özel küçük klimalı servislerle mümkün olan en kısa sürede sağlanacak şekilde planlanmıştır. Hastalar evlerinden ya da hastaneden en kısa sürede merkezimize getirilerek tedavileri yapılmaktadır. Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal, Bostancı ve Göztepe bölgelerine servis hizmetimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Cihan Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Çamçeşme Mah. Marmara Cad. Kültür Sok. No:2 Kaynarca
Pendik Yüzyıl Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Cemal Gürsel Cad. No:138 Üstkaynarca
Pendik Sevgi Diyaliz Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Tevfik İleri Cad. Acele Sk. No:2 Üstkaynarca
Veni Vidi Pendik Göz Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Özenli Sok. No:1 Kaynarca
VM Medical Park Pendik Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. D100, Cemal Gürsel Cad. No:9
Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:10
Pendik Bölge Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Doğu Mahallesi Yücel Sok. No:2 Pendik