Özel Cihan Tıp Merkezi

Özel Cihan Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Cihan Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Çamçeşme Mah. Marmara Cad. Kültür Sok. No:2 Kaynarca
Telefon:0 (216) 396-6000
Web Sitesi:www.cihantipmerkezi.comHata Bildir
40.87855529.271596

Kurum Hakkında

1994 yılında İstanbul'un Anadolu Yakası Pendik ilçesinde Cihan Polikliniği adı altında kurulmuş olup daha sonra tıp merkezine dönüştürülerek 16 yıldır hizmet sunmaktadır. İşletmenin merkezi Çamçeşme mahallesinde şubesi de Kavakpınar mahallesinde kurulan polikliniklerimiz sağlıkdaki hızlı değişime paralel olarak Kavakpınar mahallesindeki şubesini kapatarak Çamçeşme mahallesindeki polikliniğini Tıp Merkezi şekline dönüştürmüştür.

Kuruldukları günden bu yana hizmet kalitesinden ödün vermeyen, halkla ilişkileri ön planda tutan güler yüzlü hizmet, bölgemizin ekonomik durumuna uygun fiyat politikası ve hasta haklarına gösterilen özen sayesinde yıllardır başarılı gelişim çizgisini devam ettirmektedir. Tıp Merkezimizin amacı, mevcut kaliteli hizmet anlayışıyla kendisini tercih eden insanlara şifa dağıtmaya devam etmek ve bunu sürekli kılmaktır. Ana branşlarda güçlü uzman doktor kadrosuyla 24 saat kesintisiz, kaliteli, ucuz ve güleryüzlü bir sağlık hizmeti sunan tıp merkezimiz, deneyimli ve bilgi birikimli doktorları ve diğer çalışanlarıyla, donanımlı alt yapısıyla teşhis ve tedavide teknolojinin son ürünlerini kullanarak bölgenin en etkin ve söz sahibi sağlık kuruluşları arasında olduğunu kanıtlamışdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Cihan Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Cihan Tıp Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Anıl Atakan Düzgün
★★
(24 saat kesintisiz, kaliteli, ucuz ve güleryüzlü bir sağlık hizmeti sunan tıp merkezimiz, deneyimli ve bilgi birikimli doktorları ve diğer çalışanlarıyla, donanımlı alt yapısıyla teşhis ve tedavide teknolojinin son ürünlerini kullanarak bölgenin en etkin ve söz sahibi sağlık kuruluşları arasında olduğunu kanıtlamışdır.) diyorsunuz ama her geldiğimizde doktorunuz tatilde nasıl olucak???

Özel Cihan Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel Cihan Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 77 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Cihan Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pendik Yüzyıl Hastanesi
880 metre uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Cemal Gürsel Cad. No:138 Üstkaynarca
Veni Vidi Pendik Göz Merkezi
910 metre uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Özenli Sok. No:1 Kaynarca
Pendik Sevgi Diyaliz Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Tevfik İleri Cad. Acele Sk. No:2 Üstkaynarca
Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:10
Boğaziçi Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Kaynarca Mah. Sahil Bulvarı No:49
VM Medical Park Pendik Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. D100, Cemal Gürsel Cad. No:9
Pendik Bölge Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Doğu Mahallesi Yücel Sok. No:2 Pendik