İstanbul Pendik Hastaneleri
İstanbul Pendik

İstanbul Pendik ilçesinde 27 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 8 Özel Hastane, 4 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 4 Tıp Merkezi, 4 Diyaliz Merkezi, 3 Göz Hastalıkları Merkezi, 1 Üniversite Hastanesi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Devlet Hastanesi bulunmaktadır.

İstanbul Pendik ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İstanbul İli Pendik İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Pendik / İstanbul
TC Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bilimsel araştırmalara yön veren ve yenilikleri ilk uygulayan genç, dinamik öğretim üyesi kadrosuyla hizmet vermektedir.
Üniversite Hastanesi
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Pendik / İstanbul
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi; yoğun bakım üniteleri, ileri teknolojiye sahip ameliyathaneleri, laboratuvarı, acil servisi ve gelişmiş tedavi üniteleriyle donatılmış odalarıyla 7 gün 24 saat sağlığınız için yanınızda.
Devlet Hastanesi
Pendik Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Pendik / İstanbul
Pendik Devlet Hastanesi Merkez Bina, Kurtköy Semt Polikliniği, Kaynarca Semt Polikliniği Hemodiyaliz Merkezi, İstasyon ve Sapanbağları Polikliniklerimizde sağlık hizmeti sunulmaktadır.
Özel Hastane
Özel Kurtköy Ersoy Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Pendik / İstanbul
Kurtköy Ersoy Hastanesi hasta güvenliği ve konforu düşünülerek dizayn edilmiş hasta odaları, genel yoğun bakım, cerrahi yoğun bakım, koroner yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, doğumhanesi ile 67 yatak kapasitesine sahiptir.
Özel Emsey Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Pendik / İstanbul
Emsey Hospital, İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de 191 yatak kapasitesiyle uluslar arası standart ve kalitede hizmet vermektedir.
Özel Pendik Bölge Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Pendik / İstanbul
Bölge Sağlık Grubunun üçüncüsü olan Pendik Bölge Hastanesinde 100 hasta odası, 23 yataklı Yoğun Bakım Üniteleri, 6 Acil Gözlem yatağı, tam donanımlı 4 ameliyathane, 2 doğumhane, modern bir anjiyografi ünitesi bulunmaktadır.
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Pendik / İstanbul
Adatıp Hastanesi, İstanbul'da da 25.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde, Kurtköy'de faaliyete başlamış, sağlık sektöründe öncü, yeni hizmet birimleri açmada girişimci, acil hizmetlerde hızlı, teşhis ve tedavide başarılı bir yol alarak ilerlemeyi ilke edinmiştir.
Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Pendik / İstanbul
Yüzyıl Hastanesi 1996 yılında Kocaeli Gebze’de hizmet vermeye başlamış olup, 2013 yılında İstanbul Pendik’te yer alan ikinci hastanesini bünyesine katmıştır.
Özel Pendik Baypark Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Pendik / İstanbul
Özel Baypark Hastanesi teknolojinin son ürünü aletler ile donatılmış olup her biri kendi alanında uzman olan deneyimli ve güvenilir uzman doktor kadrosu ile gelişmiş ülkelerde yapılabilen her türlü teşhis, tedavi ve ameliyatlar yapılmaktadır.
Özel VM Medical Park Pendik Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Pendik / İstanbul
Kardiyolojiden beyin ve sinir cerrahisine, kadın hastalıkları ve doğumdan inme merkezine kadar geniş branş çeşitliliğinde, çoğunluğu akademisyenlerden oluşan uzman hekim kadrosu ile hizmet veren hastane, 62 bin metrekarelik kapalı alanı ile İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli sağlık kurumlarından biri.
Özel Pendik Şifa Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Pendik / İstanbul
Modern teknoloji ve çağdaş tıptan yararlanarak hastalarına en iyi hizmeti sunmakta olan Pendik Şifa Hastanesi 1995 yılında kurulmuştur.
Tıp Merkezi
Özel Cihan Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Pendik / İstanbul
1994 yılında İstanbul'un Anadolu Yakası Pendik ilçesinde Cihan Polikliniği adı altında kurulmuş olup daha sonra tıp merkezine dönüştürülerek 16 yıldır hizmet sunmaktadır.
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Pendik / İstanbul
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi bünyesinde barındırdğı 17 Klinik servisi ve uzman doktor kadrosu ile gerekli tıbbi özenin gösterildiği, teşhis ve tedavi kapsamı için gerekli her türlü müdahalenin yapıldığı, hijyenin ön planda tutulduğu çalışma koşullarında hizmet vermektedir.
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Pendik / İstanbul
Yaşam Tıp Merkezi 1996 yılından beri Pendik İstanbul da faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana insanlarımızın en iyi hizmeti alması gerektiğine inanarak çalışmalarımıza başlamış ve bu inançlada devam etmekteyiz.
Özel Kurtköy Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Pendik / İstanbul
Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:137 adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Pendik / İstanbul
Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Pendik Şifa Hastanesi yanında kendi binasında 2010 yılında hizmete açılmıştır.
Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Pendik / İstanbul
Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde tüm diş tedavilerinde en üst kalitede hizmet veren ve öncelik olarak hasta memnuniyetine önem veren bir anlayışla karşılaşacaksınız.
Özel Hospitadent Pendik Diş Hastanesi
★★★★☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Pendik / İstanbul
2011 yılının başında 1800 m2'ye sahip binasında hizmet vermeye başlayan Pendik Hospitadent 11 adet üniti ve ameliyathanesi 7 gün 24 saat ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.
Özel Dentolya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Pendik / İstanbul
Dentolya olarak güler yüzlü, kaliteli ve sürekli gelişmeyi hedefleyen, fonksiyonel, estetik ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmeti sunuyoruz.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Pendik / İstanbul
Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi; 2007 yılının ocak ayından itibaren hastalarımıza hizmet vermektedir.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi
★★★★☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Pendik / İstanbul
Ayaktan teşhis ve tedavi merkezi olan Sistem Göz Tıp Merkezinde göz hastalıkları ile ilgili tüm tetkik ve tedaviler yapılmaktadır.
Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi
★★★★★· Göz Hastalıkları Merkezi · Pendik / İstanbul
Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi olarak göz lazer tedavileri, katarakt cerrahisi, göz kapağı cerrahisi ve genel göz hastalıkları alanlarında hizmet vermekteyiz.
Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik
★★★★★· Göz Hastalıkları Merkezi · Pendik / İstanbul
Göz tedavilerinde son teknoloji cihazlar ve en gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Pendik'te açılan merkezinde hizmetlerine devam etmektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Uğur Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Diyaliz Merkezi · Pendik / İstanbul
Uğur Diyaliz Merkezi Pendik Köprüsüne 500 metre mesafede E-5 üzeri Yan yolda etrafı açık, manzaralı, ufku geniş, son deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş güvenli, tamamı diyaliz merkezine ait bir binada hizmet vermektedir.
Özel Pendik Sevgi Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Diyaliz Merkezi · Pendik / İstanbul
Diyaliz'in bir yaşam biçimi olduğunun farkındayız. Özel Pendik Sevgi Diyaliz Merkezi olarak ev konforunda diyaliz hizmeti sunuyoruz. Kurumumuz SGK ile anlaşmalı olup hastalarımızdan hiçbir koşulda ek ücret alınmamaktadır.
Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi
★★★★★· Diyaliz Merkezi · Pendik / İstanbul
1997 yılında hizmete başlayan Küçükyalı Diyaliz Merkezi daha sonra 1999 yılında Zeytinburnu Damla Diyaliz Merkezi ile son olarak da Kurtköy'de yılların verdiği tecrübe ile hizmetinize başladık.
Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Diyaliz Merkezi · Pendik / İstanbul
Toplam 7 kattan oluşan binamız, 4 katta toplam 20 makine -kapasitemiz 40 makinedir- ile diyaliz hizmeti vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
TC Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bilimsel araştırmalara yön veren ve yenilikleri ilk uygulayan genç, dinam...
Özel VM Medical Park Pendik Hastanesi
Kardiyolojiden beyin ve sinir cerrahisine, kadın hastalıkları ve doğumdan inme merkezine kadar geniş branş çeşitliliğinde, çoğunluğu akademisyenl...
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi; yoğun bakım üniteleri, ileri teknolojiye sahip ameliyathaneleri, laboratuvarı, acil servisi ve gelişmiş te...
Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Pendik Şifa Hastanesi yanında kendi binasında 2010 yılında hizmete açılmıştır....
Yorum ve Şikayetler
Nuran Kazanci
Nuran Kazanci · 22 Kasım 2022
Ben ölmüşken beni mücadeleyle hayata döndürdünüz. Bilhassa yoğun bakım ünitesi hemşire ve doktorlarına teşekkür ede...
Naim Erdem
Naim Erdem · 22 Ocak 2022
İnci hanıma çok teşekkür ederim öncelikle mesleğinin hakkını veriyor kendisinin anlayış ve hoş görüsüne tekrar teşe...
Nuray Bilen
Nuray Bilen · 17 Ocak 2022
Çok ilgisiz ve alakasız bir hastane. Hemşireler doktorlar seni azarlayarak konuşuyor, odasından kovan doktor dahi g...
Gamze Altınova
Gamze Altınova · 7 Ağustos 2021
05.08.2021 tarihinde idrar örneği vermeden önce kayıt açtırmam gerekiyormuş, kayıt sırasında genç ukala hasta kayıt...