Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Doğu Mah. Ortanca Cad. No:79
Telefon:4444469
40.87886629.236394

Kurum Hakkında

Göz tedavilerinde son teknoloji cihazlar ve en gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Pendik'te açılan merkezinde hizmetlerine devam etmektedir.

Kadıköy ve Kartal'dan Geliş : E–5 takip edilerek Pendik Köprüsü İDO, sahil yolu ayrımından devam edilir. Adnan Menderes Bulvarı'na çıkılır. Karşımıza çıkan ilk ışıklarda sağ tarafımızda Pendik İlçe İtfaiyesi'ni gördükten sonra aşağı doğru düz bir şekilde devam edilir. 4'ncü ışıklarda karşımıza gelen döner kavşaktan sonra araçlı alt geçitten geçilir. Sol tarafta kalan Lokman Hekim Caddesine sapılır. Lokman Hekim Caddesinin girişinden sonra 3'üncü soldan sola sapılıp Dünyagöz Pendik'e ulaşmış olacaksınız.

Kadıköy-Pendik Sahil Yolundan Geliş : Bostancı sahil yolu izlenerek Pendik Marina ve İDO Pendik (İstanbul Deniz Otobüsü) iskelesine kadar ilerleyin. Sağ tarafta İDO'yu gördükten sonra ilk ışıklardan sola dönülür. Karşınıza çıkan döner kavşaktan sola dönükten 50 m. sonra Mc Donalds'ın oradan sağa dönüp 300 m. ilerledikten sonra yani 3. sağdan dönüldüğünde Dünyagöz Pendik'e ulaşmış olacaksınız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik, İstanbul ili Pendik ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çağlar Aren Karapınar · 23 Eylül 2017

Seviyorum Dünya gözü nedeni ise personellerinde dolayı..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Remedy Hospital

50 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Papatya Sok. No:15

Pendik Yaşam Tıp Merkezi

60 metre uzaklıkta

Hatboyu Cad. Lokman Hekim Sok. No:15/A

Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

80 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Lokman Hekim Cad. No.23

Pendik Şifa Tıp Merkezi

90 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Ortanca Sok.No:66/3

Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi

90 metre uzaklıkta

Doğu Mh. Lokman Hekim Cad. No:21

Pendik Anadolu Tıp Merkezi

100 metre uzaklıkta

Doğu Mh. Ortanca Sokak No:73