Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Hatboyu Cad. Lokman Hekim Sok. No:15/A
Telefon:0 (216) 491-3507
40.87883329.235622

Kurum Hakkında

"Önce İnsan" Felsefemizin gerektirdiği gibi sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmayı hedef bilen Yaşam Tıp Merkezi 1996 yılından beri Pendik İstanbul da faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana insanlarımızın en iyi hizmeti alması gerektiğine inanarak çalışmalarımıza başlamış ve bu inançlada devam etmekteyiz. Daha ileriye bakarak, kendimizi her geçen gün yenileyerek saygılı hoşgörülü ve bilime dayalı olarak sağlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tülay Balık · 23 Mart 2018

Ben pek hoşgörü göremedim nedense personel adeta gülümsemeyi unutmuş.Diş hekiminin gereksiz iğneleyici konuşması çok rahatsızlık verdi. Hiç hoş değildi, bir daha bu hastaneyi tercih etmem.

TC Aslihan Köksal · 11 Nisan 2015

Emine Kaya doktordan çok memnunuz

Nihat Aydın · 26 Mayıs 2014

bu gün 26 mayıs 2014 yaşam hastanenize kulaklarımdan muayene olmaya geldim... üzerimde kimlik yoktu kimliğim yok unutmuşum diyecekken üzerimde ehliyetim yok dedim alt kattaki giriş hemşireside şahittir... keşke demez olaydım doktorun beni azarlaması felaketti... insanlar hata yapabilir hatalı olabilirim ama paramla muayene oluyorum bana bu şekilde bağırmasına asla tahammül edemedim... ben sadace yaşına saygı gösterdim kınıyorum ve asla bidaha yaşam hastanesi başka yerlerdede olabilir kesinlikle şirketim dahi olsa beni bidaha o hastaneye sokamaz... nihat aydın

Yusuf Emir Karadaş · 5 Haziran 2012

Kenan abi iyi bir doktordur umarım bizim Uğurmumcu mahallesine de açılır da biz de bir hastane görsek. Başarılarınızın devamını dilerim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pendik Şifa Tıp Merkezi

40 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Ortanca Sok.No:66/3

Pendik Anadolu Tıp Merkezi

50 metre uzaklıkta

Doğu Mh. Ortanca Sokak No:73

Dünyagöz Hastanesi Pendik

60 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Ortanca Cad. No:79

Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

70 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Lokman Hekim Cad. No.23

Olgumed Polikliniği

90 metre uzaklıkta

Doğu Mh. 23 Nisan Cd. Dere Sok. No.21

Remedy Hospital

110 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Papatya Sok. No:15