Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Hatboyu Cad. Lokman Hekim Sok. No:15/A
Telefon:0 (216) 491-3507
Web Sitesi:yasamtipmerkezi.comHata Bildir
40.87883329.235622

Kurum Hakkında

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. "Önce İnsan" Felsefemizin gerektirdiği gibi sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmayı hedef bilen Yaşam Tıp Merkezi 1996 yılından beri Pendik İstanbul da faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana insanlarımızın en iyi hizmeti alması gerektiğine inanarak çalışmalarımıza başlamış ve bu inançlada devam etmekteyiz. Daha ileriye bakarak, kendimizi her geçen gün yenileyerek saygılı hoşgörülü ve bilime dayalı olarak sağlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gamze Altınova
05.08.2021 tarihinde idrar örneği vermeden önce kayıt açtırmam gerekiyormuş, kayıt sırasında genç ukala hasta kayıtta duran bir bayan kimliğimi istedi. Gebe olduğum için vermek istemedim sonuçta TC de işlem yapılabiliyor. Bana sert bir tavırla ben sizin kimlik kartınıza meyilli değilim diye cevap verdi. Bu ne özgüven biraz saygı zaten pandemi var ve benden sonraki işlemde de ne tuhafsa kimlik istemediler. Hastalara biraz daha kibar nazik çerçevesi içinde bulunurlarsa sevinirim. Yani birde kendi paramızla rezil oluyoruz.
Tülay Balık
Ben pek hoşgörü göremedim nedense personel adeta gülümsemeyi unutmuş. Diş hekiminin gereksiz iğneleyici konuşması çok rahatsızlık verdi. Hiç hoş değildi, bir daha bu hastaneyi tercih etmem.
TC Aslihan Köksal
★★★★★
Emine Kaya doktordan çok memnunuz
Nihat Aydın
Bu gün 26 mayıs 2014 yaşam hastanenize kulaklarımdan muayene olmaya geldim... üzerimde kimlik yoktu kimliğim yok unutmuşum diyecekken üzerimde ehliyetim yok dedim alt kattaki giriş hemşireside şahittir... keşke demez olaydım doktorun beni azarlaması felaketti... insanlar hata yapabilir hatalı olabilirim ama paramla muayene oluyorum bana bu şekilde bağırmasına asla tahammül edemedim... ben sadace yaşına saygı gösterdim kınıyorum ve asla bidaha yaşam hastanesi başka yerlerdede olabilir kesinlikle şirketim dahi olsa beni bidaha o hastaneye sokamaz... nihat aydın
Yusuf Emir Karadaş
★★★★★
Kenan abi iyi bir doktordur umarım bizim Uğurmumcu mahallesine de açılır da biz de bir hastane görsek. Başarılarınızın devamını dilerim

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi bünyesinde barındırdğı 17 Klinik servisi ve uzman doktor kadrosu ile gerekli tıbbi özenin gösterildiği, teşhis ve tedavi kapsamı için gerekli her türlü müdahalenin yapıldığı, hijyenin ön planda tutuldu
Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik
Göz tedavilerinde son teknoloji cihazlar ve en gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Pendik'te açılan merkezinde hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde tüm diş tedavilerinde en üst kalitede hizmet veren ve öncelik olarak hasta memnuniyetine önem veren bir anlayışla karşılaşacaksınız.
Özel Pendik Baypark Hastanesi
Özel Pendik Baypark Hastanesi
113 metre uzaklıkta
Özel Baypark Hastanesi teknolojinin son ürünü aletler ile donatılmış olup her biri kendi alanında uzman olan deneyimli ve güvenilir uzman doktor kadrosu ile gelişmiş ülkelerde yapılabilen her türlü teşhis, tedavi ve ameliyatlar ya
Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi; 2007 yılının ocak ayından itibaren hastalarımıza hizmet vermektedir.
Özel Hospitadent Pendik Diş Hastanesi
2011 yılının başında 1800 m2'ye sahip binasında hizmet vermeye başlayan Pendik Hospitadent 11 adet üniti ve ameliyathanesi 7 gün 24 saat ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi
Ayaktan teşhis ve tedavi merkezi olan Sistem Göz Tıp Merkezinde göz hastalıkları ile ilgili tüm tetkik ve tedaviler yapılmaktadır.
Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Pendik Şifa Hastanesi yanında kendi binasında 2010 yılında hizmete açılmıştır.
Özel Pendik Şifa Hastanesi
Özel Pendik Şifa Hastanesi
503 metre uzaklıkta
Modern teknoloji ve çağdaş tıptan yararlanarak hastalarına en iyi hizmeti sunmakta olan Pendik Şifa Hastanesi 1995 yılında kurulmuştur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉