Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Hatboyu Cad. Lokman Hekim Sok. No:15/A
Telefon:0 (216) 491-3507
Web Sitesi:yasamtipmerkezi.comHata Bildir
40.87883329.235622

Kurum Hakkında

"Önce İnsan" Felsefemizin gerektirdiği gibi sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmayı hedef bilen Yaşam Tıp Merkezi 1996 yılından beri Pendik İstanbul da faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana insanlarımızın en iyi hizmeti alması gerektiğine inanarak çalışmalarımıza başlamış ve bu inançlada devam etmekteyiz. Daha ileriye bakarak, kendimizi her geçen gün yenileyerek saygılı hoşgörülü ve bilime dayalı olarak sağlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gamze Altınova
05.08.2021 tarihinde idrar örneği vermeden önce kayıt açtırmam gerekiyormuş, kayıt sırasında genç ukala hasta kayıtta duran bir bayan kimliğimi istedi. Gebe olduğum için vermek istemedim sonuçta TC de işlem yapılabiliyor. Bana sert bir tavırla ben sizin kimlik kartınıza meyilli değilim diye cevap verdi. Bu ne özgüven biraz saygı zaten pandemi var ve benden sonraki işlemde de ne tuhafsa kimlik istemediler. Hastalara biraz daha kibar nazik çerçevesi içinde bulunurlarsa sevinirim. Yani birde kendi paramızla rezil oluyoruz.
Tülay Balık
Ben pek hoşgörü göremedim nedense personel adeta gülümsemeyi unutmuş. Diş hekiminin gereksiz iğneleyici konuşması çok rahatsızlık verdi. Hiç hoş değildi, bir daha bu hastaneyi tercih etmem.
TC Aslihan Köksal
★★★★★
Emine Kaya doktordan çok memnunuz
Nihat Aydın
Bu gün 26 mayıs 2014 yaşam hastanenize kulaklarımdan muayene olmaya geldim... üzerimde kimlik yoktu kimliğim yok unutmuşum diyecekken üzerimde ehliyetim yok dedim alt kattaki giriş hemşireside şahittir... keşke demez olaydım doktorun beni azarlaması felaketti... insanlar hata yapabilir hatalı olabilirim ama paramla muayene oluyorum bana bu şekilde bağırmasına asla tahammül edemedim... ben sadace yaşına saygı gösterdim kınıyorum ve asla bidaha yaşam hastanesi başka yerlerdede olabilir kesinlikle şirketim dahi olsa beni bidaha o hastaneye sokamaz... nihat aydın
Yusuf Emir Karadaş
★★★★★
Kenan abi iyi bir doktordur umarım bizim Uğurmumcu mahallesine de açılır da biz de bir hastane görsek. Başarılarınızın devamını dilerim

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pendik Şifa Tıp Merkezi
40 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Ortanca Sok.No:66/3
Dünyagöz Hastanesi Pendik
60 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Ortanca Cad. No:79
Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
70 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Lokman Hekim Cad. No.23
Pendik Baypark Hastanesi
110 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Papatya Sok. No:15
Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
190 metre uzaklıkta
Doğu Mahallesi Sadık Sokak No:3
Hospitadent Pendik Diş Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Aydınlı Yolu Cad. No:26 Pendik