Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Doğu Mah. Lokman Hekim Cad. No.23
Telefon:0 (216) 375-2223
Web Sitesi:www.pendis.netHata Bildir
40.87825429.235841

Kurum Hakkında

Biz, yeni nesil diş hekimliğini temsil ediyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın en başarılı ağız ve diş sağlığı klinik markası olmak için çıktık yola. Hem sektörde hem de hastalarımızın hayatında anlamlı dönüşümlere imza atmak, öncelikli hedefimiz.

Biz, tedavilerimize çocukların, gençlerin, yetişkinlerin, yaşlıların hayata öz güvenle bakmalarını sağlıyor, dünyalarını değiştirebilmelerine imkan yaratıyoruz. Çünkü, ağızda yapılacak 1mm’lik ufak bir değişikliğin nasıl kocaman bir gülümsemeye dönüşebileceğini, bir insan güldüğünde içindeki gerçek potansiyelin ortaya çıkarak hayatını pozitif anlamda nasıl değiştirebileceğini biliyoruz.

Tren ve Minibus ulaşım ağı ve Pendik Kliniğimizin çok merkezi bir konumda olması, hastalarımızın oldukça uzak semtlerden dahi, bizden hizmet alabilme olanaklarını kolaylaştırmaktadır. Tüm diş tedavilerinde en üst kalitede hizmet veren ve öncelik olarak hasta memnuniyetine önem veren bir anlayışla karşılaşacaksınız. İmplant, ortodonti, pedodonti ve estetik diş hekimliği alanında iyi bir kadroyla emin ellerdesiniz.

Tedaviler
 • Ağız Kokusu
 • Çene Cerrahisi
 • Çocuklarda Diş Hekimliği
 • Diş Beyazlatma
 • Diş Eti Hastalıkları
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Gülümseme Dizaynı
 • Implant
 • Koruyucu Diş Hekimliği
 • Lamine Diş
 • Ortodonti
 • Protez Diş

Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Naim Erdem
★★★★★
İnci hanıma çok teşekkür ederim öncelikle mesleğinin hakkını veriyor kendisinin anlayış ve hoş görüsüne tekrar teşekkür eder başarılar dilerim.

Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.4 / 5

Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pendik Şifa Tıp Merkezi
30 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Ortanca Sok.No:66/3
Pendik Yaşam Tıp Merkezi
70 metre uzaklıkta
Hatboyu Cad. Lokman Hekim Sok. No:15/A
Dünyagöz Hastanesi Pendik
80 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Ortanca Cad. No:79
Pendik Baypark Hastanesi
110 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Papatya Sok. No:15
Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
170 metre uzaklıkta
Doğu Mahallesi Sadık Sokak No:3
Hospitadent Pendik Diş Hastanesi
420 metre uzaklıkta
Aydınlı Yolu Cad. No:26 Pendik