Özel Kurtköy Tıp Merkezi

Özel Kurtköy Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Kurtköy Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:137
Telefon:0 (216) 595-2345
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.9142629.300202

Kurum Hakkında

Özel Kurtköy Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri yukarıda verilmiştir. Özel Kurtköy Tıp Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Yorum ve Şikayetler

Engin Hakan
★★★★★
Çocuğumun doktoru Zeki Bey bir tane. Pendik'te onun gibi çocuk doktoru yok...
Emre Sayın
★★★★★
O merkezde herhangi bir tedavi sürecim olmadı ancak çocuk doktoru Zeki bey'i tanırım, işinin ehli olduğu kadar kişilik ve karakterini ailesi ve çevresine ışık tutarak büyük bir hayran kitlesine sahip çok düzgün bir insandır.. Saygılarımla (Dalyan)
Nihat Sarı
★★★
Zeki bey hariç çocuk doktoru gerisi hikaye.
Ali Ataş
★★★★★
Özel Kurtköy Tıp Merkezine bu zamana kadar bilgili, işini severek yapan, bütün hastalara aynı seviyede hizmet eden, ön lisans mezunu acil bölüm sorumlu hemşire İlhame hanıma çoook teşekkür ederiz. Gelen hastaların %99 u menmundur %1 de istisnadır. Hastalar bilinçle hareket etmeli ki hemşirede görevi rahatlıkla yapsın.
Ece Atak
★★★★★
Acil hemşiresi İlhami hanıma çok teşekkür ederiz ilgisinden ve bilgisinden dolayı.
Irfan Yildirim
Bügün saat 15 30 da acil olarak eşimi kurtköy tıp merkezi aciline götürdüm miğreni tutmuştu işlem yapıldı 12 tl dendi ödedik aradan 5 dakika sonra dahiliye doktoru olan sahış bir hışımla çıkıp personel müdürü olacak bayana bir şeyler söyledi bizim kimlik bir daha alındı dahiliye doktorunun bakacagı hasta sayısı geçmiş sizi ücretli muayaneden faydalandıracagız 18 tl daha diyince acile gelen hastanın hiç bir işlem yapılmadan sadece taptıkları parayı istiyorlar paralarını verdik serum takılacak nerden buldukları belli olayan azeri veya türkmen bayan hemşirenin bir serum için nerdeyse sağ elinde damar yolu bulacam diye 2 -3 yeri patlatmasıda cabası sinirlenip ordan eşimi alıp çıktım sadece söylüyecegim gerektiginde aile bireylerimi devamlı götürdüğüm bu yere bir daha asla götürmeyecegim gibi gerekli yerlere şikayetimi yaptım sonucu bekliyorum...
Esra Dilmen Şugüneş
★★★★★
Zeki Beyin üzerine çocuk doktoru görmedim. Avrupa yakasında da birçok doktora gittik ama Zeki Bey bir tane. Şans eseri oraya oğlumu götürdüm. Ama Zeki Bey gibi işini mükemmel yapan bir doktor görmedim... Allah ondan razı olsun.
Ali Caner Öner
Tam anlamıyla rezelet! basit bir sağlık raporu almak için gittik, kan almak için üst kattaki labaratuvara girdik, labaratuvarın hali içler acısı, zaten mutfaktan bozma bir yer, tezgahta idrarlar ağzı açık şekilde duruyor, herşey ortada, sanki bakkal işletiyorlar... hiç hijyenik değil, orada çalışan da bu durumdan rahatsız değil, aksine "burası böle, işine gelirse" havalarında... kimseye tavsiye etmiyorum, onun yerine kurtköy semt polikliniğne gidin çok çok daha iyi.
Aydeniz Bayakı
Parmağım yarıldı hastanenize geldim acil müdahale doktorunuz yok hemşirenin dikiş atmaya yetkisi var denip hemşire kılıklı bayanın eline kalıcaktık ve kızım sultanbeyli ersoy hastanesi saolsun hemen dikiş atıp müdahale ettiler.
Esra Esen Bayburs
★★★★
Özellikle Çocuk doktoru Zeki Bey'den çok çok memnunuz. Küçük bir klinik ama çok iyi ve güvenilir doktorları var. Kurtköy'de gidilebilecek iyi bir klinik kalitelerinin korunmasını diler başarılar dilerim.
Gökhan Eker
★★★★★
Bu kurum ve kuruluşların devamının bütün halk ve kuruluşlara hayırlı olması dileklerimle.

Özel Kurtköy Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Kurtköy Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 68 oy kullanılmış ve kurum hakkında 11 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kurtköy Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dentolya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
160 metre uzaklıkta
Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:430
Kurtköy Ersoy Hastanesi
440 metre uzaklıkta
Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:390/3
Kurtköy Diyaliz Merkezi
720 metre uzaklıkta
Yenişehir Mah. Ankara Cad. Aydınlar Sitesi No:389/6
Emsey Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22
Adatıp Kurtköy Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Kardelen Sok. No:2