Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Yenişehir Mah. Ankara Cad. Aydınlar Sitesi No:389/6
Telefon:0 (216) 482-9717
Web Sitesi:www.kurtkoydiyaliz.comHata Bildir
40.91814829.307061

Kurum Hakkında

Merkezimizde diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup ıstanbulda 1997 yılında hizmete başlayan Küçükyalı Diyaliz Merkezi daha sonra 1999 yılında Zeytinburnu Damla Diyaliz Merkezi ile son olarak da Kurtköy'de yılların verdiği tecrübe ile hizmetinize başladık. Merkezimiz teknolojik olarak yeni ancak deneyim olarak 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

Diyaliz Merkezimiz SGK mensuplarına, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına, Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince otomatik yataklarında hasta başı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma sistemli ve klimalıdır.Ferah iç mekanı ve manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolünde ikramlarımız bulunmaktadır.

Hastalarımız ücretsiz olarak evlerinden alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar. Ayrıca özel otoparkımızda mevcuttur.

Merkezimizde toplam 20 adet hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Cihazlarımız GAMBRO AK-200 S – AK200 Ultra cihazlardır.Merkezimizde hasta biouyumlu sarf malzemeler kullanılmakta olup bu konuda kesinlikle hastalarımız için en iyi malzemeler tercih edilmektedir. Yine merkezimizde çift Reverse Osmosis sistemli son teknoloji online su arıtma sistemi mevcuttur. Bu sistem yapılacak olan diyaliz tedavisinin alt yapısıdır ve bizde en iyisi mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dentolya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
580 metre uzaklıkta
Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:430
Kurtköy Tıp Merkezi
720 metre uzaklıkta
Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:137
Kurtköy Ersoy Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:390/3
Adatıp Kurtköy Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Kardelen Sok. No:2
Emsey Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22
Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
5.2 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:10
Cihan Tıp Merkezi
5.3 km. uzaklıkta
Çamçeşme Mah. Marmara Cad. Kültür Sok. No:2 Kaynarca