Özel Pendik Şifa Hastanesi

Özel Pendik Şifa Hastanesi
Kurum Adı:Özel Pendik Şifa Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Aydınlı Yolu Caddesi Gonca Sokak No:7
Telefon:0 (216) 390-9243
Web Sitesi:www.pendiksifa.comHata Bildir
40.88333329.236263

Kurum Hakkında

Özel Pendik Şifa Hastanesi, İstanbul ili Pendik ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Modern teknoloji ve çağdaş tıptan yararlanarak hastalarına en iyi hizmeti sunmakta olan Pendik Şifa Hastanesi 1995 yılında kurulmuştur. 3500 m²'si kapalı olmak üzere 5000 m²'lik alan üzerinde olan Pendik Şifa Hastanesi; 51 yatak, ameliyathane, doğumhaneleri, Yataklı servisleri ve 17 branşı ile hastalarına hizmet vermektedir.

Hasta memnuniyetini prensip edinen Pendik Şifa Hastanesi hizmetlerini ISO 9000 Kalite Güvence Sistemi Belgesi ile belgelendirmiştir. Bu doğrultuda; idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına yönelik sunduğu eğitimlerle kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.

Acil Servis ve Gece Hizmetleri'nde, hasta memnuniyeti ile ilgili özel hassasiyete ve titizliğe sahip olan Pendik Şifa Hastanesi, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri sürekli takip etmekte ve hastalarına uluslararası standartta tıbbi hizmet sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Pendik Şifa Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Nihat Sarı
Burda çekap paketi aldım bizi sultanbeyli tıp merkezine yönlendirdiler orası çooook iyi diyerek gittim fakat o kadar ilgisizlerki kimi ne yaptığı belli değil 3. sınıf muamele sözde özel dış muayenesine gittim numaramı verdim içeriye benden sonra gelen kadın içeri girdi bir baktım dr sarmaş dolaş dedim bende idi sıra neymiş onun randevuluymuş özeti paramızla rezil olduk çekapta çekap olsa hikaye.
Sevda Zengin
★★★★★
Çok yakın akrabam orada 4-5 yıl kadar önce ilk doğumunu yapmıştı, 2. gebeliğinde oraya gitmeye devam etti, o zamanki kadın doğum doktoru başka hastaneye transfer oldu, akrabamda haklı olarak doktorunu değiştirmektense hastanesini değiştirdi. Akrabamın doktorunun hastanesi yeni yapılmış çok lüks bir hastane olmasına rağmen akrabam oraya bir kaç ay devam edebildi. Pendik Şifa Hastanesine yeni kadın doğum uzmanı başlayınca da tekrar Pendik Şifa Hastanesine dönüş yapmış. Bir gün tesadüfen hastanede karşılaştık ve neden doktorunu değiştirdiğini sorunca da cevaben "bir doktoru doktor yapan onunla çalışan ekibidir" dedi ve aradaki onlarca farkı anlatmaya başladı, gözlemlerin hepsi ben doğrular gibiydi. Akrabama başarılı bir hastaneyi önermenin gururunu da yaşadım aslında. ilk cevap o kadar net ve açık ki size açıklamaya bile gerek duymaya ihtiyaç duymuyorum.

Özel Pendik Şifa Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Pendik Şifa Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Pendik Şifa Hastanesi yanında kendi binasında 2010 yılında hizmete açılmıştır.
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi; yoğun bakım üniteleri, ileri teknolojiye sahip ameliyathaneleri, laboratuvarı, acil servisi ve gelişmiş tedavi üniteleriyle donatılmış odalarıyla 7 gün 24 saat sağlığınız için yanınızda.
Özel Hospitadent Pendik Diş Hastanesi
2011 yılının başında 1800 m2'ye sahip binasında hizmet vermeye başlayan Pendik Hospitadent 11 adet üniti ve ameliyathanesi 7 gün 24 saat ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik
Göz tedavilerinde son teknoloji cihazlar ve en gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Pendik'te açılan merkezinde hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi
Yaşam Tıp Merkezi 1996 yılından beri Pendik İstanbul da faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana insanlarımızın en iyi hizmeti alması gerektiğine inanarak çalışmalarımıza başlamış ve bu inançlada devam etmekteyiz.
Özel Pendik Baypark Hastanesi
Özel Pendik Baypark Hastanesi
509 metre uzaklıkta
Özel Baypark Hastanesi teknolojinin son ürünü aletler ile donatılmış olup her biri kendi alanında uzman olan deneyimli ve güvenilir uzman doktor kadrosu ile gelişmiş ülkelerde yapılabilen her türlü teşhis, tedavi ve ameliyatlar ya
Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi; 2007 yılının ocak ayından itibaren hastalarımıza hizmet vermektedir.
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi
547 metre uzaklıkta
Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi bünyesinde barındırdğı 17 Klinik servisi ve uzman doktor kadrosu ile gerekli tıbbi özenin gösterildiği, teşhis ve tedavi kapsamı için gerekli her türlü müdahalenin yapıldığı, hijyenin ön planda tutuldu
Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde tüm diş tedavilerinde en üst kalitede hizmet veren ve öncelik olarak hasta memnuniyetine önem veren bir anlayışla karşılaşacaksınız.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Pendik Şifa Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉