Özel Uğur Diyaliz Merkezi

Özel Uğur Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Uğur Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Bahçelievler Mh. Bilge Sk. No:5 Pendik
Telefon:0 (216) 491-6808
40.88401529.243819

Kurum Hakkında

Uğur Diyaliz Merkezi 2004 yılı Ağustos ayından itibaren diyaliz hastalarına hizmet vermeye başlamış olup; bu geçen zamanda hastalarına sunduğu hizmetlerle, konforla, kaliteli malzeme kullanımıyla, "her şey hastalarımızın hayat standardını yükseltmek içindir" sloganını benimsemiş eğitimli ve deneyimli personeliyle diyaliz camiasının çıtasını yukarılara taşımış, daha da yukarılara çıkarmayı amaç edinmiştir.

10 yatak kapasite ile hizmete başlayan Uğur Diyaliz Merkezi, 2005 temmuz ayında 20 yatak, 2007 ocak ayında 25 yatak ve 2007 temmuz ayında da 32 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Periton diyalizi yapmakta olan bölge hastalarına hizmet verebilmek için de altyapı çalışmaları devam etmekte olup, periton hemşireliği kursuna gönderilen bir hemşire eğitim sürecini tamamlamıştır. Kadrosunda Nefroloji uzmanı Prof. Dr. M. Yaşar TÜLBEK, Diyaliz Sorumlu Hekimleri Dr. Semiha ÇAKIROĞLU ve Dr. Osman ŞAHİN, Başhemşire Rabia BERBER, tamamı diyaliz hemşireliği kursunu tamamlamış 10 hemşire, 1 diyetisyen, 4 şoför, 8 yardımcı personel, 3 teknisyen ve 3 idari personel yer almaktadır. Şirket Genel Müdürü olarak Özkan ÇAKIROĞLU görev yapmaktadır.

Pendik Merkeze yakın, Pendik Köprüsüne 500 metre mesafede E-5 üzeri Yan yolda etrafı açık, manzaralı, ufku geniş, son deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş güvenli, tamamı diyaliz merkezine ait bir binada hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Uğur Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uğur Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Uğur Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Uğur Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Uğur Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uğur Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pendik Hospital

70 metre uzaklıkta

Doğu Mh. Bilge Sk. No:1 (E-5 Yanyol)

Pendik Bölge Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Doğu Mahallesi Yücel Sok. No:2 Pendik

Hospitadent Pendik

570 metre uzaklıkta

Aydınlı Yolu Cad. No:26 Pendik

Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

640 metre uzaklıkta

Aydınlı Yolu Caddesi Gülşen Sok No:3

Pendik Şifa Hastanesi

640 metre uzaklıkta

Aydınlı Yolu Caddesi Gonca Sokak No:7

Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

790 metre uzaklıkta

Doğu Mahallesi Sadık Sokak No:3

Remedy Hospital

820 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Papatya Sok. No:15