Onkomer Özel Onkoloji Merkezi

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Onkomer Özel Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Üniversite Caddesi No:71-A. Bornova
Telefon:0 (232) 462-6300
38.44553127.186540

Kurum Hakkında

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi olarak 1997 yılında faliyete geçen Tedavi Merkezimizde Radyoterapi hizmetleri radyasyon onkolojisi uzmanları, radyasyon fizikçisi ve teknikerlerden oluşan geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır.

Günümüz Teknolojisinin en son ürünleri olan ve tüm dünya da kullanılan tedavi Aygıtlarımız Varian RAPIDARC 120 MLC, Varian CLINAX DMX 120 MLC, Bilgisayarlı Tomografi Simülatörü (GE OPTIMA CT580 RT) ve BRAKITERAPİ ile Hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Radyoloji

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Onkomer Özel Onkoloji Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ata Sağlık Hastanesi

420 metre uzaklıkta

Kazımdirik mahallesi 297 Sokak No:1

Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi

500 metre uzaklıkta

Fatih Caddesi No:10 Çınarlı

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

720 metre uzaklıkta

1587/1 Sk. No:1/D Mersinli

Efes KBB Tıp Merkezi

740 metre uzaklıkta

Fatih Caddesi No:32 Mersinli

Mersinli Tıp Merkezi

830 metre uzaklıkta

Fatih Cad. No:1/C Çamdibi Bornova

Egemen Tıp Merkezi

970 metre uzaklıkta

Burak Reis Cad. No:111 Çamdibi