Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Ordu
İlçe:Altınordu
Adres:Bucak Mahallesi İbni Sina Caddesi No:16
Telefon:0 (452) 225-0377
Web Sitesi:ordueah.saglik.gov.trHata Bildir
40.97743537.883229

Kurum Hakkında

Hastanemiz 31/03/1978 tarihinde Ordu Doğum ve Çocuk Bakımevi adıyla bugünkü binasında hizmete açılmıştır. 15/08/1981 tarihinde hastane idaresi bu günkü Devlet Hastanesi ile iki binanın yakınlığı nedeniyle (o tarihte Ordu Devlet Hastanesi bugünkü Sağlık Müdürlüğü binasında hizmet vermekte idi) birleştirilmiştir. Daha sonra 25/01/1988 tarihinde Ordu Devlet Hastanesinin bu günkü yerine taşınması nedeniyle tekrar Ordu Doğum ve Çocuk Bakımevi olarak 125 Standart 138 Fiili yatak kapasitesi ile hizmetine devam etmiştir.

Ekim 2005 tarihinde Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 26 Eylül 2005 tarihi ve 7997 sayılı yazısı ile Ordu Nuri Beşer Kadın-Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile faaliyetleri birleştirilmiş, yatak sayısı 175'e çıkarılmış ve adı Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi TC. Sağlık Bakanlığı - Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde mevcut bulunduğu bina ve konumda hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemiz Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri branşları ile ilgili polikliniklerde Randevu sistemi ile bütün hastalarımıza hizmet vermektedir.

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Ordu ili Altınordu ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Altınordu / Ordu
800den fazla çalışanı ile hizmet veren Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, 273 yatak ve 24 nitelikli hasta odası bulunmaktadır.
Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
★★★★★· Psikiyatri Merkezi · Altınordu / Ordu
Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Ordu Merkez Terzili Köyü (TOKİ) konutlarının bulunduğu mevkide hizmet vermektedir.

Yorum ve Şikayetler

Vezir Gurbuz
Hastanenizde çocuğum dünyaya geldi ama çocuğumun sağ kolunun sinirlerini yırttılar. Doktorumuz *** *** çocuğum şuan yüzde 40 engelli. Bundan dolayı size tazminat davası açtım.

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 94 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ordu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
70 metre uzaklıkta
Subaşı Mah. İbni Sina Cd. No:10
Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
620 metre uzaklıkta
Bucak Mahallesi Nefsibucak Caddesi
Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi
840 metre uzaklıkta
Şarkiye Mah. Atatürk Bulv. No:128/1
Ordu Devlet Hastanesi
910 metre uzaklıkta
Şahincili Mah. Dr. Fahrettin Önsel Cd.
Nefro Ordu Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Şirinevler Mah.Turgut Özal Bulvarı No:47
Ordu Umut Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Şahincili Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:218
FMC Ordu Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Şirinevler Mah. İsmet Paşa Cad. No: 200/A Ordu