Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Ordu
İlçe:Altınordu
Adres:Ordu Merkez Terzili Köyü (TOKİ) Konutları
Telefon:0 (452) 238-0366
40.94632237.908719

Kurum Hakkında

Merkezimiz Ağustos 2011 tarihinde Ordu Merkez Terzili Köyü (TOKİ) konutlarının bulunduğu mevkide hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimizde 1 psikiyatri Uzman hekimi, 1 psikolog, 2 hemşire, 1 tıbbi sekreter, 1 güvenlik 1 temizlik personeli ve Halk Eğitim Merkezinden bir öğretmen görev yapmaktadır. Bunun yanı sıra üniversitenin hemşirelik bölümünden öğrenciler de merkezimizde staj yapmaktadır. 2011 Ağustos ayından bu yana Şizofreni, Şizoaffektif, Manik depresif gibi tanılar almış kayıtlı 25 hastamız mevcuttur.

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Ordu ili Altınordu ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres: Bucak Mahallesi Nefsibucak Caddesi

Telefon: 0 (452) 225-0185

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Adres: Bucak Mahallesi İbni Sina Caddesi No:16

Telefon: 0 (452) 225-0377

MHRS - Online Randevu

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi RandevuOrdu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ordu Umut Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Şahincili Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:218

Ordu Devlet Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Şahincili Mah. Dr. Fahrettin Önsel Cd.

Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

Karşıyaka Mah. 904. Sok. No:24

Ordu Sevgi Hastanesi

3.3 km. uzaklıkta

Karşıyaka Mh. 906.Sk. No:5

Nefro Ordu Diyaliz Merkezi

3.5 km. uzaklıkta

Şirinevler Mah.Turgut Özal Bulvarı No:47

FMC Ordu Diyaliz Merkezi

3.5 km. uzaklıkta

Şirinevler Mah. İsmet Paşa Cad. No: 200/A Ordu