Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ordu
İlçe:Altınordu
Adres:Şarkiye Mah. Atatürk Bulv. No:128/1
Telefon:0 (452) 225-1489
40.98499337.882087

Kurum Hakkında

Göz ile ilgili hastalıkların en az kendisi kadar hassas değerlendirilmesi gerektiği, tedavisinin uzmanlık istediği ilkesiyle yola çıkan Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi, Ordu'da 2000 yılında hizmete başladı. 500 m2 alanda 4 poliklinik, 1 ameliyathane, acil odası ve anlaşmalı laboratuarı ile modern teknolojiyi kullanan Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi; konusunda eğitimli personeli, otoparkı, geniş rekreasyon alanlarıyla rahat bir tedavi ortamı sunmaktadır. Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi, uzman kadrosunun insan odaklı yaklaşımıyla, “doğru tanı, doğru tedavi” ilkesiyle hasta memnuniyetini ilk planda tutmaktadır. Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi, Sosyal Güvenlik Kurumları’nın birleşmesiyle birlikte SGK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve Çalışan Devlet Memurları) hastalarını da kabul etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi, Ordu ili Altınordu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ilayda Güler · 6 Kasım 2013

Özel olduğunu bilmiyordum ancak güzel bir hastaneye benziyor.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 34 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

840 metre uzaklıkta

Bucak Mahallesi İbni Sina Caddesi No:16

Ordu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

900 metre uzaklıkta

Subaşı Mah. İbni Sina Cd. No:10

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Bucak Mahallesi Nefsibucak Caddesi

Nefro Ordu Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Şirinevler Mah.Turgut Özal Bulvarı No:47

FMC Ordu Diyaliz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Şirinevler Mah. İsmet Paşa Cad. No: 200/A Ordu

Ordu Devlet Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Şahincili Mah. Dr. Fahrettin Önsel Cd.