Özel Acıbadem Maslak Hastanesi

Özel Acıbadem Maslak Hastanesi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Maslak Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Sarıyer
Adres:Büyükdere Cad. No:40 Maslak
Telefon:0 (212) 304-4444
Web Sitesi:www.acibadem.com.trHata Bildir
41.12727729.024488

Kurum Hakkında

Grubun 18 yıllık deneyimini tıpta kullanılan son teknolojilerle birleştiren Acıbadem Maslak Hastanesi, 2009 yılında hizmete girdi. 40000 m2'lik kapalı alana sahip hastane, mimari teknolojik altyapısı, cihaz donanımı, birimleri ve deneyimli uzmanlarıyla dünya markası olmaya aday. Hastanede, tanı ve tedavi hizmetlerinin farklı aşamaları için tasarlanmış toplam 191 yataklı tedavi üniteleri, steril ve yarı steril 15 ameliyathane bulunuyor.

Odaların gün ışığı alması ve orman manzarasından, ışıklandırmada yaratılan özel sistem sayesinde tavandaki ışığın hastanın doğrudan gözüne gelmesinin önlenmesine kadar her ayrıntısı, dünyaya örnek olabilecek şekilde tasarlandı ve uygulandı. Renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından çok daha uzaklara götüren Acıbadem Maslak Hastanesi, adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti sunuyor.

Hasta odaklı bir anlayışla hizmet veren Acıbadem Maslak Hastanesi'nde, hastanın tanı ve tedavisi başka bir merkeze gereksinim duyulmadan tamamlanabiliyor. Gerekli durumlarda ikinci görüş ve üst uzmanlık dallarına kolaylıkla erişilebiliyor. Üstelik bu işlemler hastane içinde dolaşmadan, özel ünitelerde yapılabiliyor.

Acıbadem Maslak Hastanesi Kanser Merkezi çok geniş bir radyoterapi cihaz parkına sahip. Kanser tedavisinde normal dokuların olumsuz etkilenme riskini en aza indiren ileri teknoloji Lineer Hızlandırıcı (LINAC) Trilogy cihazı, bu hastanede bulunuyor. 30 dakikalık kanser tedavilerini 2 dakikaya indirebilen "RapidArc" (Hacimsel Yoğunluk Ayarlı Arc Tedavisi) teknolojisi. Klasik radyoterapi ile tedavi edilemeyen, kompleks bir operasyon gerektiren veya operasyonu mümkün olmayan tümörlerin tedavisinde güvenle kullanılan CyberKnife. Robotik cerrahiyle laporaskopik ameliyatlar yapan "da Vinci SI" robotu. Ve, 0, 26 saniyede kalp anjiyosu, 4 saniyede tüm vücut tomografisi çekebilen dünyanın en düşük radyasyonlu ve en hızlı bilgisayarlı tomografisi Flash CT de yine bu hastanemizde hizmete sunuluyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Onkolojisi
  • Kardiyoloji
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Acıbadem Maslak Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Maslak Hastanesi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Acıbadem Maslak Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Acıbadem Maslak Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Acıbadem Maslak Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Maslak Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tarabya Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Ferahevler Mah. Adnan Kahveci Cad. No:49
Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Araba Yolu Cad. No:29
Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
2 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mh. Arabayolu Cd. No:25/B1 Tarabyaüstü
Alibey Tıp Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Arabayolu Caddesi No:47
İstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği
2.2 km. uzaklıkta
Şehit İlhan Yurt Sok. No:72 Ayazağa
Maslak Tıp Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Ayazağa Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. İç Kapı No:1-2
Sarıyer Diyaliz Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Yeniköy Mah. Narçiçeği Sok. No:3