Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sarıyer
Adres:Cumhuriyet Mah. Araba Yolu Caddesi No:29
Telefon:0 (212) 328-3535
41.14438929.031137

Kurum Hakkında

Sağlıkta dönüşüm kapsamında yapımı tamamlanan Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin açılışı 28 Mayıs 2015’te gerçekleşti. Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2146m2'lik bir alanda inşa edilmiştir. İçerisinde 23 ünitin bulunduğu sağlık merkezimiz bölge halkının önemli bir ihtiyacını karşılayacaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuSarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

10 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mh. Arabayolu Cd. No:25/B1 Tarabyaüstü

Alibey Tıp Merkezi

180 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Caddesi No:47

Tarabya Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Ferahevler Mah. Adnan Kahveci Cad. No:49

Acıbadem Maslak Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Büyükdere Cad. No:40 Maslak

Sarıyer Diyaliz Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Yeniköy Mah. Narçiçeği Sok. No:3