Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Toros Mah. Turgut Özal Bul. No:189 Tayyibe Hanım Apt. A Blok
Telefon:0 (322) 235-4949
37.048435.288673

Kurum Hakkında

2004 yılı Temmuz ayından bu yana hizmet veren Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi, tıbbi hizmetlerdeki koruyucu ve tedavi sağlık hizmetlerinde, güven, saygınlık ve hasta memnuniyeti kavramlarını adıyla özdeşleştirmiş, sağlam kurumsal kimliğiyle ahlaki değerlerden ödün vermeden, hasta haklarını gözeterek, hastaların ihtiyaç, istek ve beklentilerini kesintisiz ve güvenilir bir şekilde, standartlara uygun olarak karşılayan, doğru tıbbın gerektirdiği bilgi, birikim ve teknolojiyi uygulayan, ekip ruhu ile kesintisiz sağlık hizmeti sunan bir kurumdur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • ESWL
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Barış Ali Kimya · 11 Ekim 2015

Adana cerrahi tıp merkezi personeli ve doktorları gerçekten çok ilgili. Çok memnunum. Teşekkürler.

Nurettin Karabudak · 29 Aralık 2014

29.12.2014 günü akşam saat 17.00 da çocugumu okuldan aldım çocuğum kulağının agrıdığını söyleyerek ağlamaya başladı. Alışkanlık gereği hemen Adana Tıp Merkezine götürdüm çocuğumu. Görevli personel çocuk doktorunun olmadığını fakat KBB uzmanının olduğunu sekreterine başvurarak işlem yapabileceğimi söyledi. KBB sekreteri kimliksiz işlem yapamayacağını söyledi kendisine eşimin kimliği getirmek üzere yola çıktığını söyledim beni halkla ilişkiler bölümüne yönlendirdi Halkla ilişkiler müdüresine **** hanıma sıkıntımı anlatmama rağmen bana masasının üzerinde duran evrakları göstererek herkes kimlik getirecem diyor ama getiren yok gibi bir ifade kullanarak çözümden çok çözümsüzlük üretme telaşı içerisine girdi. Çocugumun ağrı içinde kıvrandığını gösterdim zorla da olsa muayeneye alınmasını sağladım. Fakat halkla ilişkiler müdüresinin ben adamına göre adım atarım ifadesi hiçte hoş degildi. Bir de sorumlu bir ebeveyn olsa idiniz çocuğunuzun kimliğini yanınızda taşırdınız ifadesi etik olmadı. Sorarım sizlere hangi anne baba çocuğunu okula almaya giderken kimliği yanında taşıyor. Adanamızın güzide bir müessesine ne konuştuğunu konuştuğu ve söylediği şeyin nereye gittiğini bilmeyen bir şahsı halkla ilişkiler müdürü olarak bünyesinde barındırıyor olması bence çok düşündürücü. Tabi bundan sonra bu müessese ailem ve benim tarafımdan ne derece tercih edilir. Yorum ilgililerin ve sizlerin.

Mustafa Sertbaş · 2 Haziran 2013

Diğer tıp merkezlerine oranla çok çok iyi ve ilgililer. Doktorlarımız gerekli bilgi ve donanıma sahip tam tşkr lü çalışmaktadırlar hepsine teşekkür ediyorum

Filiz İnaç · 15 Kasım 2012

Doktorlarımız gerekli bilgi ve donanıma sahip olup çok kibarlar personel de çok iyi çok memnunum. İyiki varsınız teşekkürler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 70 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dermancan Tıp Merkezi

150 metre uzaklıkta

Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dosteller Apt.

Ankada Tüp Bebek Merkezi

410 metre uzaklıkta

Süleyman Demirel Blv. 138. Sk. Gölçiçeği Apt. No:10

Akdeniz Üroloji Merkezi

910 metre uzaklıkta

Yurt Mah. Kurttepe Cad. No:20/A

Onko Adana Onkoloji Merkezi

1 km. uzaklıkta

Uğur Mumcu Caddesi No :25 Güzelyalı

Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Turgut Özal Bulv. No:200 Gündoğdu Okulları Karşısı

Güzelyalı Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Turgut Özal Bul. Güzelyalı Mah. 81119 Sok. No:2