Özel Afyon Park Tıp Merkezi

Özel Afyon Park Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Afyon Park Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Ordu Bulvarı girişi, Stadyum Karşısı
Telefon:0 (272) 214-4777
38.76149630.547868

Kurum Hakkında

Özel Park Tıp Merkezi İç Hastalıkları ve Çocuk Hastalıkları branşları ile şehir merkezinde stadyum karşısında Özel Park Hastanesinin (Kırmızı Hastane) kuruculuğunda hizmet vermektedir.

İç Hastalıkları sık görülen rahatsızlıkların en çok tedavisinin yapıldığı tıp branşı olduğu gibi, teşhisi zor hastalıklarında çözümlendiği ve tedavilerin yapıldığı bir polikliniktir. Polikliniğimizde kapsamlı araştırmayı gerektiren hastalıkların yanında, çağın giderek artan sistemik hastalıklarının teşhis ve tedavi hizmetleride vermektedir.

Merkezimizde çocuğunuzun beslenme, büyüme, gelişme takipleri, hastalıkların erken tanı ve tedavisi, aşı takibi yapılmakta, çocuk polikliniği ve yeni doğan ünitesi ile çocukluk çağının her türlü hastalıklarına hizmet verilmektedir. Merkezimiz çocuk polikliniğinde bebeğin veya çocuğun 16 yaşına kadar, tüm hastalıklarının teşhis ve tedavisi ile ilgilenilir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Afyon Park Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Afyon Park Tıp Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Afyon Park Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Afyon Park Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Afyon Park Tıp Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Afyon Park Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Telek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

170 metre uzaklıkta

Dervişpaşa Mh. Abdullah Göbeloğlu Cd. No:10

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi

340 metre uzaklıkta

Derviş Paşa Mh. Dr. Mazhar Paşa Cd. No:5

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

340 metre uzaklıkta

Ali Çetinkaya Mh. Atatürk Cd. No:10

Umut Polikliniği

510 metre uzaklıkta

Alparslan Türkeş Bulvarı Türkiz Apt. No:18

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1000 metre uzaklıkta

Bankalar Cad. Özel İdare İşhanı No:33

Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.3 km. uzaklıkta

Sümer Mah. Kurtuluş Cd. No:52 Afyonkarahisar