Özel Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Büyük Bölcek Mahallesi 2446 Sok. No:6/2-3
Telefon:0 (382) 216-0404
Web Sitesi:aksarayyasamfiziktedavi.comHata Bildir
38.37040434.009534

Kurum Hakkında

Özel Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Aksaray şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz, fizik tedavi hasta grubuna uygun zemin katlı bir mekana ve otoparka sahip olup, doktor odası, muayene odası, bekleme salonu, tedavi ünitesi, egzersiz uygulama salonu ve tam donanımlı el rehabilitasyon ünitesinden oluşmaktadır. Yaşam Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Merkezi'nde en ileri teknik imkanlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda Rehabilitasyon hizmetleri Uzman doktor kontrolünde, özel odalarda Fizyoterapistler tarafından yapılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Tedaviler
  • Manuel Terapi
  • Boyun Bel Fıtıkları
  • Romatizmal Hastalıklar
  • Kas ve Sinir Hastalıkları
  • Osteoporoz (Kemik Erimesi)
  • Kireçlenme (Dejeneratif Osteoartrit)
  • Omuz Ağrıları
  • Diz Ağrıları
  • Sportif Rehabilitasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Hasandağı Cerrahi Tıp Merkezi
Aksaray Hasandağı Cerrahi Tıp Merkezi olarak sağlığınıza önem veriyoruz. Son teknoloji cihazlarımız ve uzman ekibimizle Aksaray halkına kaliteli bir sağlık hizmeti vermekteyiz.
Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi
Başak Çocuk Hastalıkları Tıp Merkezi 2005 Ekim ayında çocuk sağlığı alanında en iyi hizmeti sunmak ve yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla Aksaray'da faaliyete geçmiştir.
Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi
Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi 33 makine kapasite ile Nephocare markası altında hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Aksaray Maya Hastanesi olarak yeni ve modern binamızda, huzur duyacağınız şık ve modern odalarda, ev sıcaklığında, güler yüzlü kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz.
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Aksaray Devlet Hastanesi, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemiz yeni hizmet binasının yapımı tamamlanarak, 30 Ekim 2018 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.
Muzaffer Çakır Semt Polikliniği
Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak hizmet veren olan Muzaffer Çakır Semt Polikliniğinde hasta muayeneleri 2019 yılında başlamıştır.
Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aksaray halkına daha kapsamlı ve yüksek standartlı ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı hedeflemektedir.
Özel İnova Hastanesi
Özel İnova Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel İnova Hastanesi 75 yataklı olup, 5 adet yenidoğan yoğun bakım küvözü, 7 adet cerrahi yoğun bakım yatağı, 7 adet dahili yoğun bakım yatağı, 4 adet koroner yoğun bakım yatağı, 15 adet acil servis gözlem yatağı, 52 adet yataklı
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉