Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi

Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Yeni Karaman Mah. Sanayi Cad. No:105 H
Telefon:0 (224) 249-9600
Web Sitesi:www.aktifhayattipmerkezi.comHata Bildir
40.22604228.991604

Kurum Hakkında

Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi, Bursa’nın şehir merkezinde hizmet veren 1978 yılında poliklinik olarak kurulan, 1981 yılında da hastane statüsünü kazanan Hayat Hastanesi'nin sağlık hizmeti kuruluşudur. Uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir.

Her geçen gün kalite standardını yükseltmeyi hedefleyen; 2 bin metrekare kullanım alanına sahip Aktif Hayat Tıp Merkezinde fizik tedavi başta olmak üzere, dahiliye, psikiyatri, nöroloji, diyetisyen, branşları bulunuyor. 7’si doktor olmak üzere toplamda 30 personel hizmet veriyor. Tıp merkezimizde geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları kapsamında elektroterapi, kuru iğneleme, kupa hacamat ve ozon tedavisi hizmetleri de verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kübra Akın
★★★★★
Öncelikle fizik tedavi sürecimle ilgilenen ekip arkadaşlarınızda Özge Kurt Demirci ve Ümmügül Hanıma çok çok teşekkür ediyorum, emeklerine sağlık. Güler yüzlü ve pozitif olmalarının yanı sıra işlerinde özenli davranıyorlar. Çok memnun kaldım başarılarınızın devamını dilerim.

Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doruk Setbaşı Tıp Merkezi
380 metre uzaklıkta
Mudanya Yolu Esentepe Bağlar Başı
Esentepe Hastanesi
730 metre uzaklıkta
Esentepe Mh. Mudanya Yolu Cd. No:169
Retina Göz Hastanesi
750 metre uzaklıkta
Sanayi Cad. No:171
DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
800 metre uzaklıkta
Esentepe Mah Sanayi Cad. No 173F
Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi
990 metre uzaklıkta
Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Fethiye Mah. Alev Sok. No:10 D:16-17-18