Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi

Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Yeni Karaman Mah. Sanayi Cad. No:105 H
Telefon:0 (224) 249-9600
Web Sitesi:www.aktifhayattipmerkezi.comHata Bildir
40.22604228.991604

Kurum Hakkında

Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi, Bursa’nın şehir merkezinde hizmet veren 1978 yılında poliklinik olarak kurulan, 1981 yılında da hastane statüsünü kazanan Hayat Hastanesi'nin sağlık hizmeti kuruluşudur. Uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir.

Her geçen gün kalite standardını yükseltmeyi hedefleyen; 2 bin metrekare kullanım alanına sahip Aktif Hayat Tıp Merkezinde fizik tedavi başta olmak üzere, dahiliye, psikiyatri, nöroloji, diyetisyen, branşları bulunuyor. 7’si doktor olmak üzere toplamda 30 personel hizmet veriyor. Tıp merkezimizde geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları kapsamında elektroterapi, kuru iğneleme, kupa hacamat ve ozon tedavisi hizmetleri de verilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Kübra Akın
★★★★★
Öncelikle fizik tedavi sürecimle ilgilenen ekip arkadaşlarınızda Özge Kurt Demirci ve Ümmügül Hanıma çok çok teşekkür ediyorum, emeklerine sağlık. Güler yüzlü ve pozitif olmalarının yanı sıra işlerinde özenli davranıyorlar. Çok memnun kaldım başarılarınızın devamını dilerim.

Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi
1982 yılında faliyete geçen Setbaşı Tıp Merkezi 2018 yılında Doruk Sağlık Grubu bünyesi altına girerek 27 branşda hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Esentepe Hastanesi
Özel Esentepe Hastanesi
731 metre uzaklıkta
Özel Esentepe Hastanesi, poliklinik hizmetleri, radyoloji, laboratuvar üniteleri, tam teşekküllü ameliyathaneleri, acil gözlem yatakları ve check-up hizmetleri ile üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Retina Göz Hastanesi
Özel Retina Göz Hastanesi
754 metre uzaklıkta
Retina Göz Hastanesinin temel amacı retina-Makula-Viterus hastalıkları ve cerrahisi dalında olmak üzere göz hastalıklarının tüm dallarında tedavi hizmeti vermek ve klinik çalışmalar yapmaktır.
Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde, Ortodonti(diş teli), İmplant tedavisi, Ağız diş ve çene cerrahi, Çocuk diş hekimliği, Diş protez uygulamaları(Lamine, Zirkon), Diş eti rahatsızlıkları ve diğer tüm tedaviler için uzman k
Özel Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi
Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi; tam donanımlı embriyoloji laboratuvarı, ameliyathaneleri, konforlu hasta odaları ve uzman kadrosuyla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizlerle buluştu.
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi
Jinemed Bursa 2006 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Merkezimiz yardımcı üreme teknikleri ve kadın sağlığına dair her konuda siz hastalarımızın yanındadır.
Özel Burtom Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi
Özel Burtom Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi uzman kadrosu, ileri teknoloji ürünü tibbi alt yapısı ile hizmet sunan Fizik tedavi ve rehabilitasyon tıp merkezidir.
Özel Medicabil Hastanesi
Özel Medicabil Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Medicabil Hastanesi Mudanya Yolu Fethiye girişinde bulunan binasında 8 bin metrekarelik kapalı alanda 90 yataklı olarak hizmet veriyor.
Özel Mamer Cerrahi Merkezi
Mamer Cerrahi Merkezi 1996 yılından bu yana Bursa'da cerrahi ve onkolojik hastalıkların tanı ve tedavisi alanında hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉