Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi

Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Mudanya Yolu Esentepe Bağlar Başı
Telefon:4440455
Web Sitesi:doruktip.comHata Bildir
40.22844628.98836

Kurum Hakkında

Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1982 yılında faliyete geçen Setbaşı Tıp Merkezi 2018 yılında Doruk Sağlık Grubu bünyesi altına girerek Bursa’nın Doğu Marmara ve Batı Karadeniz bölgesi'nde multidisipliner anlayışla, +28 hekimimiz 27 branşda hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastalıkların teşhis ve tedavisinde doğru ve kaliteli hizmetin ancak iyi yetişmiş uzman doktorlar ve yardımcı sağlık personeli ile birlikte yeni ve gelişmiş teknolojik cihazlarla mümkün olduğunu prensip olarak kabul eden kurumumuz yeni adresinde de bu prensip doğrultusunda ilerlemektedir.

Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi geniş ve rahat fiziki imkânların olduğu yeni binasında AÇIK MR, Kemik Dansitometre, Endoskopi, Kolonoskopi, Ambulatuar EEG, Tam Otoanalizörlü Biyokimya ve Hormon Laboratuvarlarını da bünyesine katmıştır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Nurhan Oy
★★★
Doktoruma acil bişey sormam gerekiyor. 65 yaş üstüyüm hastaneye çıkamıyorum telefonlar açılmıyor ne yapayım.
HativrHatice Diyaroglu
Setbaşı tıp merkezi ***z doktoru *** son derece terbiyesiz bir doktor insan ol ilk once.
Mukaddes Can-akar
★★★★★
Dr.Sedat bey mükemmel bir doktor..
Furkan Aksu
★★★★★
Evet bence de Dr Nevin hanım çok çok iyi bir doktor.
Nese Ayvaz
★★★★★
Kardiolog Neslihan hanıma teşekkürler, süper bir hekim. Başarılı çalışmalarının devamı dileğiyle sevgiler.
İbrahim Üze
★★★★★
Dr. Sedat bey sayesinde giribal enfeksiyon 2 dr sonra onun sayesinde bir seferde kurtuldum teşekkürler.
Mehmet Kazım Gülgönül
★★★★★
Hanımım senelerdir migren illeti ile uğraşıyordu 8 ay evel tıp merkezine geldikten sonra şu an migrenden eser kalmadı. Allah razı olsun sebep olanlardan.
Gülten Şahin
★★★★★
Çocuk Dr. Nevin Hanım harika. Çocuklarınızı güvenle götürebilirsiniz.

Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 54 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Esentepe Hastanesi
Özel Esentepe Hastanesi
358 metre uzaklıkta
Özel Esentepe Hastanesi, poliklinik hizmetleri, radyoloji, laboratuvar üniteleri, tam teşekküllü ameliyathaneleri, acil gözlem yatakları ve check-up hizmetleri ile üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Retina Göz Hastanesi
Özel Retina Göz Hastanesi
379 metre uzaklıkta
Retina Göz Hastanesinin temel amacı retina-Makula-Viterus hastalıkları ve cerrahisi dalında olmak üzere göz hastalıklarının tüm dallarında tedavi hizmeti vermek ve klinik çalışmalar yapmaktır.
Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi
Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi
383 metre uzaklıkta
Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi, Bursa’nın şehir merkezinde hizmet veren 1978 yılında poliklinik olarak kurulan, 1981 yılında da hastane statüsünü kazanan Hayat Hastanesi'nin sağlık hizmeti kuruluşudur.
Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde, Ortodonti(diş teli), İmplant tedavisi, Ağız diş ve çene cerrahi, Çocuk diş hekimliği, Diş protez uygulamaları(Lamine, Zirkon), Diş eti rahatsızlıkları ve diğer tüm tedaviler için uzman k
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi
Jinemed Bursa 2006 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Merkezimiz yardımcı üreme teknikleri ve kadın sağlığına dair her konuda siz hastalarımızın yanındadır.
Özel Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi
Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi; tam donanımlı embriyoloji laboratuvarı, ameliyathaneleri, konforlu hasta odaları ve uzman kadrosuyla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizlerle buluştu.
Özel Medicabil Hastanesi
Özel Medicabil Hastanesi
971 metre uzaklıkta
Özel Medicabil Hastanesi Mudanya Yolu Fethiye girişinde bulunan binasında 8 bin metrekarelik kapalı alanda 90 yataklı olarak hizmet veriyor.
Özel Mamer Cerrahi Merkezi
Mamer Cerrahi Merkezi 1996 yılından bu yana Bursa'da cerrahi ve onkolojik hastalıkların tanı ve tedavisi alanında hizmet vermektedir.
Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi
Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi 50 kapasiteli olup hemodiyaliz ve ev hemodiyaliz tedavi hizmeti vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉