Özel Aliağa Tıp Merkezi

Özel Aliağa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Aliağa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Aliağa
Adres:Kültür Mahallesi 252 Sokak No:6
Telefon:0 (232) 600-2121
Web Sitesi:www.aliagatip.comHata Bildir
38.80140526.976334

Kurum Hakkında

Dr. Ali Algül ve Dr. Lale Yıldız Algül girişimi ile açılan Özel Aliağa Tıp Merkezi hayat sağlıkla güzel mottosuyla Aliağa'da hizmet vermeye başladı.

Bina Mimarı açıdan bir Sağlık Kuruluşu olarak inşa edildi, Tıp merkezimiz 6 kat ve 2500 m2 kapalı alana sahiptir. Bekleme alanlarının genişliği ve Klimal ortamı ile hastalarımıza konforlu bir sağlık hizmeti sunuyoruz. Açık otopark ve kafeteryamız bulunmaktadır. 14 kişilik hekim, 50 kişilik sağlık çalışanı kadromuz ile Hasta haklarına saygı ve hasta memnuniyetini esas alarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Poliklinik hizmetlerinin yanı sıra, son teknolojiye sahip bilgisayarlı tomografi, 4 boyutlu ultrason, renkli doppler, EMAR, kemik ölçüm cihazı, dijital mamografi, dijital röntgen ve tıbbi tahlil laboratuarımızla hizmet vermekteyiz. ''Tıp merkezimiz SGK, Emekli sandığı, Bağkur, tüm özel sigorta ve bankalar ile anlaşmalıdır. Her yaştan hastamız check- up hizmeti alabilmektedir. Özel Aliağa Tıp Merkezi, İlçede kurulan ilk ve tek Cerrahi Tıp Merkezi olma özelliği’ ne sahiptir. Tıp Merkezimiz; Aliağa da faaliyet gösteren önemli Sanayi Kuruluşları, Bakırçay havzasında Dikili, Bergama Çandarlı, Foça ilçeleri ve Şakran’da bulunan Cezaevi gibi önemli Nüfus yoğunluğuna sahip ilçe, Kurum ve Kuruluşların sağlık gereksinimlerini önemli ölçüde karşılayacak bir merkez olacaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Özel Aliağa Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Aliağa Tıp Merkezi, İzmir ili Aliağa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Konyalı Mirzaoğlu
İlk kez geldim oğlum için ve saçma sapan bir çocuk doktorunuz var zaten bir daha gelme gibi bi durumum olmicak o kadının yanına. Doktor olmuş sadece doktor başka yok çocuklara davranışı bile sert ilk le karşılaştım böyle bir çocuk doktoruyla.
Bedrettin Berkol
★★★★★
Nörolojide Dr. Aycan Oto için bugün 14:00 randevusu almıştım. Dr. Aycan hanımı İlke Tıp Merkezinde tanıdım ve devam etmek istiyorum kendisi ile. Ciddi denge sorunlarımı tedavi ediyor ve sonucun iyi olacağına inanıyorum. Bu güveni veriyor bana.

Özel Aliağa Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel Aliağa Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Aliağa Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aliağa Devlet Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Yenimahalle Rumeli Cd. No:7
Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
22.9 km. uzaklıkta
Kasımpaşa Mah Atatürk Cad No:3
Yaşam Sağlık Tıp Merkezi
23.4 km. uzaklıkta
Esatpaşa Mh. Abdi İpekçi Cd. No:7
Menemen Devlet Hastanesi
23.6 km. uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. 1249 Sok. No:11
Foça Devlet Hastanesi
24.4 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Çam Sok. No:7
Sada Hastanesi
24.8 km. uzaklıkta
İzmir-Çanakkale Asfaltı Üzeri No:2/1
Dikili Devlet Hastanesi
30.2 km. uzaklıkta
Salimbey Mah. Reyhan Sok. No:4