Özel Aliağa Tıp Merkezi

Özel Aliağa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Aliağa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Aliağa
Adres:Kültür Mahallesi 252 Sokak No:6
Telefon:0 (232) 600-2121
Web Sitesi:www.aliagatip.comHata Bildir
38.80140526.976334

Kurum Hakkında

Özel Aliağa Tıp Merkezi, İzmir ili Aliağa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Dr. Ali Algül ve Dr. Lale Yıldız Algül girişimi ile açılan Özel Aliağa Tıp Merkezi hayat sağlıkla güzel mottosuyla Aliağa'da hizmet vermeye başladı.

Bina Mimarı açıdan bir Sağlık Kuruluşu olarak inşa edildi, Tıp merkezimiz 6 kat ve 2500 m2 kapalı alana sahiptir. Bekleme alanlarının genişliği ve Klimal ortamı ile hastalarımıza konforlu bir sağlık hizmeti sunuyoruz. Açık otopark ve kafeteryamız bulunmaktadır. 14 kişilik hekim, 50 kişilik sağlık çalışanı kadromuz ile Hasta haklarına saygı ve hasta memnuniyetini esas alarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Poliklinik hizmetlerinin yanı sıra, son teknolojiye sahip bilgisayarlı tomografi, 4 boyutlu ultrason, renkli doppler, EMAR, kemik ölçüm cihazı, dijital mamografi, dijital röntgen ve tıbbi tahlil laboratuarımızla hizmet vermekteyiz. ''Tıp merkezimiz SGK, Emekli sandığı, Bağkur, tüm özel sigorta ve bankalar ile anlaşmalıdır. Her yaştan hastamız check- up hizmeti alabilmektedir. Özel Aliağa Tıp Merkezi, İlçede kurulan ilk ve tek Cerrahi Tıp Merkezi olma özelliği’ ne sahiptir. Tıp Merkezimiz; Aliağa da faaliyet gösteren önemli Sanayi Kuruluşları, Bakırçay havzasında Dikili, Bergama Çandarlı, Foça ilçeleri ve Şakran’da bulunan Cezaevi gibi önemli Nüfus yoğunluğuna sahip ilçe, Kurum ve Kuruluşların sağlık gereksinimlerini önemli ölçüde karşılayacak bir merkez olacaktır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Aliağa Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Konyalı Mirzaoğlu
İlk kez geldim oğlum için ve saçma sapan bir çocuk doktorunuz var zaten bir daha gelme gibi bi durumum olmicak o kadının yanına. Doktor olmuş sadece doktor başka yok çocuklara davranışı bile sert ilk le karşılaştım böyle bir çocuk doktoruyla.
Bedrettin Berkol
★★★★★
Nörolojide Dr. Aycan Oto için bugün 14:00 randevusu almıştım. Dr. Aycan hanımı İlke Tıp Merkezinde tanıdım ve devam etmek istiyorum kendisi ile. Ciddi denge sorunlarımı tedavi ediyor ve sonucun iyi olacağına inanıyorum. Bu güveni veriyor bana.

Özel Aliağa Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel Aliağa Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aliağa Devlet Hastanesi
Aliağa Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
İlçemizde bulunan Aliağa Petkim Devlet Hastanesi ile birleştirilerek, 150 kadro yatakla İzmir Aliağa Devlet Hastanesi adı ile hizmetine devam etmektedir.
Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Menemen Devlet Hastanesine bağlı kurum 11 yeni ünit eklenerek 20 ünitli ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak 18 Kasım 2014 itibariyle müstakil Başhekimlik statüsüne kavuşmuştur.
Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi
Sağlık alanında uzman kadromuzla 27 yıldır Menemen ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz.
Menemen Devlet Hastanesi
Menemen Devlet Hastanesi
24 km. uzaklıkta
200 yataklı Menemen Devlet Hastanesi hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak için gerekli eğitim, donanım ve yatırım faaliyetlerinin uygulayıcısı ve takipçisidir.
Foça Devlet Hastanesi
Foça Devlet Hastanesi
24 km. uzaklıkta
Foça Devlet Hastanesi yeni binasında Fizik Tedavi Ünitesi, Palyatif Bakım Merkezi, 3 salondan oluşan ameliyathane ve 2. Basamak 7 Yataklı Yoğun Bakım Üniteleri ile Poliklinikler de belirli branşlarda her gün, bazı branşlarda hafta
Özel Sada Hastanesi
Özel Sada Hastanesi
25 km. uzaklıkta
Özel Sada Hastanesi 5.000 m2 kapalı alana sahip olup 50 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Dikili Devlet Hastanesi
Dikili Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Dikili Devlet Hastanesi 24 saat acil sağlık hizmeti, yataklı tedavi hizmeti ve ayaktan poliklinik hizmetlerini veren ilçemiz sınırlarındaki tek sağlık kuruluşudur.
Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi
242 yataklı eski Karşıyaka Devlet Hastanesi ve 30 yataklı eski Çiğli Devlet Hastanesileri kapatılarak 517 yataklı tam donanımlı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Mayıs 2016'da hizmete sokulmuştur.
Çiğli Umut Diyaliz Merkezi
Çiğli Umut Diyaliz Merkezi olarak 800 m2 kapalı alanı olan binasında tecrübeli ve güler yüzlü kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Aliağa Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉