Özel Artı Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi

Özel Artı Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Artı Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Rüştü Şardağ Cd. No:33 Karşıyaka
Web Sitesi:www.artikbb.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.46311927.110984

Kurum Hakkında

Özel Artı Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Günümüzde kulak burun boğaz hastalıklarının ve cerrahi uygulamalarının yaygın olduğu düşünüldüğünde, konusunda uzmanlaşmış bir dal merkezine olan ihtiyaçlar da artmıştır.

Bu nedenle sadece kulak burun boğaz hastalıkları tanı ve tedavisi hizmeti sunan, cerrahi birimi olan ve kendi tam teşekküllü kulak burun boğaz ameliyathanesine sahip Özel Artı Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi hizmetinizdedir.

Özel Artı Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Artı Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Artı Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Artı Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Artı Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Artı Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi

180 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A

Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi

250 metre uzaklıkta

Girne Bulvarı 6028. Sokak No:44/1

Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

250 metre uzaklıkta

Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1

Zübeyde Hanım Tıp Merkezi

470 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. No:39/B

İzmir Akademi Tıp Merkezi

480 metre uzaklıkta

Latife Hanım sok No 82/A Karşıyaka