Özel Avicenna Esenler Hastanesi

Özel Avicenna Esenler Hastanesi
Kurum Adı:Özel Avicenna Esenler Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenler
Adres:Menderes Mah. Atışalanı Cad. 307. Sok No:2
Telefon:0 (212) 440-3232
Web Sitesi:avicennaint.comHata Bildir
41.04078828.881181

Kurum Hakkında

Özel Avicenna Esenler Hastanesi, İstanbul ili Esenler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Sağlıkta kalite sloganıyla hareket eden Avicenna Esenler Hastanesi, 2006 senesinde Eseneler’de kuruldu. Esenler’in en eski kurumlarından birisi olan Avicenna Hastanesi, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak, hastalarının memnuniyetini birinci sıraya koymuş çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Çalışkan ekibiyle, dünya standartlarını karşılayacak modernlikteki yapısıyla ve tecrübeli doktorlarıyla hizmetini sürdürmektedir. Teknolojinin bütün imkanlarından faydalanılan hastanede senenin 365 günü boyunca tecrübeli kadrolarıyla hizmet vermektedir. Esenler Avicenna Hastanesi, poliklinikleri, sağlık personelleri, doğumhaneleri, radyoloji birimi, yoğun bakım, kadın doğum bölümü, ameliyathaneleri ile birlikte 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Esenler Avicenna Hastanesi, bütün çalışanlarını paydaş olarak görerek, tüm misyon ve vizyonlarını da göz önünde bulundurarak, hedeflerine ulaşmak için çalışmaktadır. Bu bağlamda tüm çalışanların hukuki haklarına saygıyla yaklaşmakta ve çalışanlarının haklarını kendi hakları gibi korumaktadır. İnsan onurunun gerektirdiği şekilde karşılıklı olarak saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde faaliyetlerine devam eden Özel Avicenna Hastanesi, tüm sorumluluklarının farkındadır ve bütün çalışanları için eşit ve adil bir ortam sunmak konusundaki yükümlülüklerinin bilincindedir.

Hastalarının yaşam standartlarını arttırmak ve tıp teknolojilerinin gelişmesine fayda sağlamak için faaliyetlerine devam eden Avicenna Esenler Hastanesi, korumacı ve tedavi etmeye yönelik hizmetlerini sürdürmektedir. Tıp teknolojilerinin ulaşabildiği en son seviyelerde yayılmış ve bütünleşmiş bir yapı kurmayı hedefleyen Özel Avicenna Hastanesi, hastalarının ekonomik koşullarına uygun çalışmalar yürütmeyi de istemektedir. Öte yandan, sağlık teknolojilerinin gelişmesi adına yeni kabul edilebilecek tüm bilgileri ve uygulamaları da gelişime yönelik desteğiyle ilerletmektedir.

Sağlık alanında hemen hemen tüm hizmetleri içerisine alan bir mükemmellik ve hasta memnuniyeti hizmeti sunmayı isteyen hastane, hastalarının memnuniyetini birinci hedef haline getirmiştir. Dürüst, çalışkan ve iyi bir çalışma grubuyla ilerleyen Avicenna Esenler Hastanesi, kendisini kanıtlamış ve dünya standartlarını karşılayan tesisleriyle hizmet sunmaktadır. Hastanede tedavi gören tüm hastalar, sağlıklı bir yaşamın teşvik edilmesi adına tüm çalışmalardan ve koruyucu faaliyetlerden faydalanabilmektedir. Bütün hastalar ırk, dil, din, mezhep, cinsiyet, siyasi düşünce, ekonomik ve sosyal durum fark etmeksizin tedavi almaktadır. Bütün hastaların, tüm sağlık hizmetleri hakkında bilgi alabilme hakkı mevcuttur.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Avicenna Esenler Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Romatoloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Neonatoloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Perihan Tarık Ömer Kizilirmak
18 temmuz 2016 da sezeryan ile doğum için ameliyathaneye aldılar beni. kolay değil bıçağın altına girecez endişem var sakinleşmek için başımdaki hemşireye soru soruyorum hanımefendi telefonuyla oynuyor. sanki hastane değilde kafedeymiş gibi sorumsuz davranıyorlar. Gece yatakda zor yatıyorum dikişlerden tuvalet ihtiyacımı yapamıyorken idrar torbasını boşaltması için hasta bakıcıyı çağırtıyorum süratini düşürüp tiksinir gibi uzaktan işini yapıyor o da yetmezmiş gibi bebek hemşiresini arıyorum gelmek bilmiyor. Mama için şu istiyorum yardımcı olmuyorlar düşünün şu ısıtmak için eşim evden ketili getirmek zorunda kaldı daha neler neler kendi paramızla rezil olduk 8 gün bebeğim yoğunbakımda yattı bana sormadan göbek bağını attılar. İçime sinmedi Samsun'a doktora götürdüm tahlillere baktı çok yatırmışlar dedi yani bunun gibi hastaneler bizim üzerimizden devletimizi sömürüyorlar ben bunu anladım. Damar yolu diyip sol diz kapağını delik deşik etmişler 3 ay oldu oğlum uyurken hala sıçrıyor korkudan bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim ama bin pişman oldum.

Özel Avicenna Esenler Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Avicenna Esenler Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 69 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Esenler Güney Hastanesi
Özel Esenler Güney Hastanesi
401 metre uzaklıkta
Özel Esenler Güney Hastanesi kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.
Özel Öz Huzur Tıp Merkezi
Özel Öz Huzur Tıp Merkezi
785 metre uzaklıkta
Özel Öz Huzur Tıp Merkezimizde nöroloji, radyoloji, dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlıgı ve hastalıkları, diş, tibbi laboratuvar, acil servis birimleri mevcuttur.
Özel Ensar Hastanesi
Özel Ensar Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Ensar Hastanesi; 1996 yılı başından itibaren sunduğu hizmetlerin kalitesini sürekli arttırarak geliştirmekte, deneyimli doktor-hemşire kadrosu ile sağlık sektöründe yer almaktadır.
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yaklaşık 3 milyon nüfusun ikamet ettiği Bağcılar, Esenler ve Güngören ilçelerinin kesiştiği yerde konuşlanmış olan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, genel dal eğitim hastanesi olarak kurumsal yapı, bilişim ve tıbbi hizmetler
Medipol Üniversitesi Esenler Hastanesi
Merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile ayakta ve yataklı her türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilen Medipol Üniversitesi Esenler Hastanesi, özellikle belli branşlarda İstanbul’un önd
Özel Güngören Hastanesi
1998'de Güngören ilçesinde hizmete başlayan Özel Güngören Hastanesi koşulsuz hasta memnuniyetini kapıdan girdiğiniz anda hastanemizin her bölümünde sizlere sunmaktadır.
Medipol Üniversitesi Esenler Diş Hastanesi
Medipol Üniversitesi Esenler Diş Hastanesi, merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile Esenler’de hizmetinizdedir.
Bayrampaşa Devlet Hastanesi
Bayrampaşa Devlet Hastanesi 120 yatak kapasiteli olup günde 350'e yakın hasta muayene edilmekte, 30 civarında ameliyat yapılmaktadır.
Özel Bayrampaşa Kolan Hastanesi
Özel Bayrampaşa Kolan Hastanesi tam son teknoloji donanıma sahip tıbbi birimleri ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Avicenna Esenler Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉