Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5
Telefon:0 (212) 633-0000
41.00930228.949747

Kurum Hakkında

Avrupa Göz sizleri alanlarının en iyisi olan göz hekimleri ile bir araya getiriyor. Sizi dinleyen, son teknolojiye sahip cihazlarla sorununuzu araştırarak teşhis koyan hekimlerimiz, gözün 12 ayrı alt branşında, uzmanlaşmış oldukları alanlarda vakaları birlikte tartışarak sizlere en etkin ve doğru tedavi yöntemleri öneriyor.

Tamamen göz ameliyatlarına özel dizayn edilmiş Avrupa Göz ameliyathanelerinde, en küçük göz ameliyatlarından en komplike, retina, kornea nakli, rekonstraktif göz cerrahilerine kadar tüm ameliyatların son teknolojiye sahip cihazlar ile yapılmasına olanak sağlayan eksiksiz cihaz zinciri bulunmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden, sadece Sosyal Güvenlik Kurulu, Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüklerinin belirlemiş olduğu kuralları yerine getirerek duyarlı kurum tanımına da uygun çalışıyoruz. Bu uygunluğumuz sizlerin tercihleri ve teveccühleri ile de taçlandırılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Cezmi Ayata · 18 Temmuz 2016

bu kadar zaman sonra neden bu gün beni arıyorsunuz. hemen hemen iki yıla yakın zaman oldu benim sizin hastanenizden gözlük aldım yök efendim benim gözümden sorun varmış. şimdimi aklınız başınıza geldi tellefonla aramayı şimdimi buldunuz benim telefonumu. sizlerden şikayetçiyim ne oluyorda bizleri kerizmi görüyorsunuz yoksa devleti soymak için bahaneler arıyorsunuz

Yılmaz Ağaoğlu · 12 Nisan 2016

Jahan Ataeva'nın yorumuna niçin cevap verilmedi. Müşteri memnuniyeti düşünülüyorsa, takipcileri aydınlatıcı açıklama yapıalbilirdi. Şurası da bir gerçek, artık hekim hasta değil, hekim-hastane müşteri ilişkileri ortaya çıktı. Günün şartları belki böyle davranmayı gerekli kılıyorsa da, hiç ahlaki değil diye düşünüyorum.

Jahan Ataeva · 28 Ocak 2013

Doktorlar tamamen ticari amacla çalışyo katiyen tavsiye etmiyorum, gözüm çapaklanıyor diye gittim birsürü pahalı testlerden sonra bana muane bile etmeden gözlük yazdı..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 71 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi

360 metre uzaklıkta

Millet Cad. No:21/1 D:4 Fatih

Ürorad Üroloji Merkezi

370 metre uzaklıkta

Keçehatun Mah. Adnan Adıvar Cad. Emiralioğlu Apt. No:24 Kat:1-2

Universal Aksaray Vatan Hastanesi

460 metre uzaklıkta

Adnan Menderes Bulvarı No:19 Aksaray

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

490 metre uzaklıkta

Millet Caddesi Aksaray / Fatih

Medical Park Fatih Hastanesi

640 metre uzaklıkta

İskenderpaşa Mah. Horhor Cad. No:4

İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi

670 metre uzaklıkta

Bukalidede Sok. No:3 Saraçhane