Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Süleymanpaşa
Adres:Hürriyet Mah. Yalı Kolu Mevkii Cennet Sk. No:4
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.97868727.548622

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Trakya’nın ilk özel göz hastanesi olan Özel Trakya Göz Hastanesi 2005′te hizmetinize girmiştir. Sağlığı konfor ve teknoloji ile birleştiren Özel Trakya Göz Hastanesi 2500 metrekare kapalı alanı, üç ameliyathanesi, deniz manzaralı odaları, kafeterya ve otopark hizmeti ile sizin için hertürlü ayrıntıyı düşünmüş en kaliteli ve eksiksiz hizmet sunmayı amaçlamıştır. Hastanemizde görme keskinliğinin tespitinden göz kusurlarının belirlenmesine her türlü göz muayenesinde en gelişmiş bilgisayarlı cihazlar kullanılmakta ve otomatik olarak en hızlı ve en doğru saptamalar yapılabilmektedir. Tüm göz problemlerini en iyi şekilde tedavi edebilmek amacıyla dünyadaki örnekleri gibi göz hastanemizdede gözle ilgili her branş için ayrı bir ünite oluşturulmuştur.

Trakya Göz Hastanesi 2013 yılından itibaren Avrupagöz grubu bünyesine dahil olmuş ve tüm Trakya bölgesinde halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Ahmet Erdoğan
★★★
Kamu görevlisi emeklisiyim ve gözümde katarakt var! Ameliyat farkı alınıyor mu? Alınıyorsa ne kadar acaba?
Murat Barlaz
★★
2006 yılın 1.000 tl vererek ameliyat oldum 2011 yılında retina yırtılmasından ameliyat olum 5.000 tl vererek doktor beyin istanbuldan geliceği soylendi. daha sonra kontrol oldum bir türlü slikonlarım alınmadı 2 yıl geçti ve benden istenen 1.500tl. başka hastaneye gittim biz ameliyat yapmadık ama 500 tl alıcaklarını ve garanti verdiler. başka bir özel hastane de 300 tl ye alınacağı ve gözümü eskisinden daha iyi olucağının garantisini verirken 2 defa sizde ameliyat olmama rağmen silikonlarım alınmadığı gibi fazla ücret istenmesini anlayamıyorum. Bunun için bir fikriniz var mı?
Müberra Budanır
Yaşanmış bir durum üzülerek yazıyorum şikayet değil tecrübe olsun hem sizlere hem bizlere. Bundan 8-9 ay önceydi göz kanalım kapalı diye sizin hastanenize tavsiye üzere geldim. O gün muayene oldum ve kanalın açılması için bir işlem yapıldı. Ve 10 lira muyene 150 lira işlemle yok canımla o parayı ödedim oysa yetkili dr. Arkadaşa dedim bir tedavisi mümkün değilmi bana olmadığını ve son çare ameliyat dedi. Ne olurdu bir damla verip tedavi uygulasaydı. Bir hafta kadar önce gözümde bir kızarıklık oldu enfeksiyondu silmekten olduğu kesindi. Ve sıradan bir eczaneden bir iltihap kurutucu damla istedim ve 5-6 gün kullandım bu gece kanalım açıldı sevineyim mi üzüleyim mi bende bilmiyorum. Açılmasına sevinirken sizlerin açısından üzüldüm. Hemen ameliyat denilmemeliydi. 2 tl lik bir damlayla işim halolacakken bu kadar zaman kapalı kalmasınamı yanayım yoksa çektiğim zahmetemi itimat ettim ve başka dr gitmedim ama benim için çok büyük tecrübe oldu. Teşekkür edemiyecem hakkınızı helal edin. Bundan sonra herkese inanılmıyacağını anladım...

Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Olgungöz Tıp Merkezi
170 metre uzaklıkta
Hürriyet Mah. Elif Hanım Sok. No:9
Tekirdağ Yaşam Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Büşra Sok. No:20 Süleymanpaşa
Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Sertkaya Sok. No:37
Tekirdağ Devlet Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Ortacami Mah. Hastane Bayırı Sok. No:1
Star Medica Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Orta Cami Mah. Cengiz Topel Meydanı No:10
Biltek Dahiliye Dal Merkezi
3.1 km. uzaklıkta
Hüseyin Pehlivan Caddesi No:10