Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Süleymanpaşa
Adres:Hürriyet Mah. Yalı Kolu Mevkii Cennet Sk. No:4
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.97868727.548622

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Trakya’nın ilk özel göz hastanesi olan Özel Trakya Göz Hastanesi 2005′te hizmetinize girmiştir. Sağlığı konfor ve teknoloji ile birleştiren Özel Trakya Göz Hastanesi 2500 metrekare kapalı alanı, üç ameliyathanesi, deniz manzaralı odaları, kafeterya ve otopark hizmeti ile sizin için hertürlü ayrıntıyı düşünmüş en kaliteli ve eksiksiz hizmet sunmayı amaçlamıştır. Hastanemizde görme keskinliğinin tespitinden göz kusurlarının belirlenmesine her türlü göz muayenesinde en gelişmiş bilgisayarlı cihazlar kullanılmakta ve otomatik olarak en hızlı ve en doğru saptamalar yapılabilmektedir. Tüm göz problemlerini en iyi şekilde tedavi edebilmek amacıyla dünyadaki örnekleri gibi göz hastanemizdede gözle ilgili her branş için ayrı bir ünite oluşturulmuştur.

Trakya Göz Hastanesi 2013 yılından itibaren Avrupagöz grubu bünyesine dahil olmuş ve tüm Trakya bölgesinde halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

TC Ahmet Erdoğan
★★★
Kamu görevlisi emeklisiyim ve gözümde katarakt var! Ameliyat farkı alınıyor mu? Alınıyorsa ne kadar acaba?
Murat Barlaz
★★
2006 yılın 1.000 tl vererek ameliyat oldum 2011 yılında retina yırtılmasından ameliyat olum 5.000 tl vererek doktor beyin istanbuldan geliceği soylendi. daha sonra kontrol oldum bir türlü slikonlarım alınmadı 2 yıl geçti ve benden istenen 1.500tl. başka hastaneye gittim biz ameliyat yapmadık ama 500 tl alıcaklarını ve garanti verdiler. başka bir özel hastane de 300 tl ye alınacağı ve gözümü eskisinden daha iyi olucağının garantisini verirken 2 defa sizde ameliyat olmama rağmen silikonlarım alınmadığı gibi fazla ücret istenmesini anlayamıyorum. Bunun için bir fikriniz var mı?
Müberra Budanır
Yaşanmış bir durum üzülerek yazıyorum şikayet değil tecrübe olsun hem sizlere hem bizlere. Bundan 8-9 ay önceydi göz kanalım kapalı diye sizin hastanenize tavsiye üzere geldim. O gün muayene oldum ve kanalın açılması için bir işlem yapıldı. Ve 10 lira muyene 150 lira işlemle yok canımla o parayı ödedim oysa yetkili dr. Arkadaşa dedim bir tedavisi mümkün değilmi bana olmadığını ve son çare ameliyat dedi. Ne olurdu bir damla verip tedavi uygulasaydı. Bir hafta kadar önce gözümde bir kızarıklık oldu enfeksiyondu silmekten olduğu kesindi. Ve sıradan bir eczaneden bir iltihap kurutucu damla istedim ve 5-6 gün kullandım bu gece kanalım açıldı sevineyim mi üzüleyim mi bende bilmiyorum. Açılmasına sevinirken sizlerin açısından üzüldüm. Hemen ameliyat denilmemeliydi. 2 tl lik bir damlayla işim halolacakken bu kadar zaman kapalı kalmasınamı yanayım yoksa çektiğim zahmetemi itimat ettim ve başka dr gitmedim ama benim için çok büyük tecrübe oldu. Teşekkür edemiyecem hakkınızı helal edin. Bundan sonra herkese inanılmıyacağını anladım...

Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Olgungöz Tıp Merkezi
Özel Olgungöz Tıp Merkezi
166 metre uzaklıkta
Olgun Göz Tıp Merkezi; 2018 yılında uzun yıllar göz cerrahisi ve tıp alanında edindiği tecrübeler doğrultusunda Op.Dr.Erol OLGUN’un girişimleriyle halkın hizmetine açmıştır.
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi
İlk önce Emekli Sandığı daha sonra Bağ-kur ve son olarak da SSK'lı hastalarımıza hizmet vermeye başladık. Sağlık hizmetini sizlere sunmaktan ve bu hizmetin yayılması için çalışmaktan gurur duyuyoruz.
Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi
Ege Diyaliz A.Ş Bünyesinde bulunan Özel Tekirdağ Yaşam Diyaliz Merkezi olarak 20 yıllık tecrübemizi günümüzün modern imkanlarıyla birleştirerek bir diyaliz hastasına ihtiyacı olan her türlü sorunu çözmek amacı güden bir vizyon ile
Tekirdağ Devlet Hastanesi
82. Yıl Devlet Hastanesi ile birleşerek 400 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. Bugün 1. ve 2. kısmım binalarıyla Tekirdağ Devlet Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Özel Star Medica Hastanesi
Özel Star Medica Hastanesi, A sınıfı hastane olarak Cengiz Topel Meydanındaki modern binasında hizmet sunmaktadır.
Özel Biltek Dahiliye Dal Merkezi
Kuruluş tarihinden günümüze kadar sağlık sektöründe bir çok alanda hizmet veren Biltek Sağlık bu sektörde emin adımlar ile ilerlemektedir.
Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Çevre Yolu üzerinde yapılan yeni ve modern binasında, 50+5 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir.
Tekirdağ Şehir Hastanesi
Trakya'nın en gelişmiş entegre sağlık tesisi olarak öne çıkan 566 yataklı İsmail Fehmi Cumalıoğlu Tekirdağ Şehir Hastanesinde 124 poliklinik, 18 ameliyathane ve 101 yoğun bakım yatağı yer alıyor.
Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi
Kurulduğundan bu yana gerek eğitim gerek sağlık alanında adını ve iddiasını sürdüren Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde kurulan Araştırma Ve Uygulama Hastanesi modern binasında hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉