Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi

Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Çerdiğin Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:152/A
Telefon:0 (382) 212-1808
Web Sitesi:www.aksaraybasakcocuk.comHata Bildir
38.3804434.027825

Kurum Hakkında

Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi, Aksaray şehrinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Başak Çocuk Hastalıkları Tıp Merkezi 2005 Ekim ayında sağlık sektöründe geleceği bugünden yaratmak, çocuk sağlığı alanında en iyi hizmeti sunmak ve yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla Aksaray'da faaliyete geçmiştir. Merkezimiz kalite, bilgi, güven ve deneyimi ilke olarak benimsemektedir. Kuruluş gayemiz "geleceğimizin garantisi çocuklar" prensibine dayanmaktadır. Alanlarında eğitimli kadromuz, Çocuk sağlığı ve Hastalıkları branşında hizmet veren uzman hekimlerimiz; doğru tanı, uygun tedavi, yeterli bilgi akışı, hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirmektedir. Hizmette sürekli yüksek standartlara erişme arzusuyla kurulan merkezimiz, bu sorumluluğun verdiği güçle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Her gün 24 saat çocuk hastalıkları branşında deneyimli hekimler itina ile görevlerini sürdürmektedir. Merkezimizde dört çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, bir de klinik mikrobiyoloji uzmanı doktor bulunmaktadır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği’ ne başvuran hastalar bekletilmeden çocuk hemşiresi tarafından hazırlandıktan sonra uzman hekim tarafından yeterli zaman ayrılarak muayene edilmekte, son teknolojik gelişmelere paralel olarak gerekli laboratuvar ve radyolojik incelemeler yapılarak hastalığın teşhisi konulmakta, ayakta ya da yatırılarak tedavileri sağlanmaktadır.

Merkezimizde hasta odalarımız için her türlü konfor ve rahat düşünülmüştür. Odalarımızda buzdolabı, televizyon ve telefon mevcuttur. Yataklı servisimizde yatırılan çocuklarımıza dikkat, ilgi ve özenle doktor, hemşire ve diğer yardımcı sağlık personeli ile servis hizmeti verilmektedir. Ayrıca, her türlü tetkikin yapıldığı modern tıbbın gerektirdiği cihazlarla donatılmış ultrason, radyoloji ve laboratuvar ünitelerimiz mevcuttur. Mikrobiyoloji laboratuarımız sağlık bakanlığınca ruhsatlandırılmıştır. Hastalarımız için acil servisimiz faaliyettedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Talha Şişman
Hastane değil ticarethane.
Cumali Tezgel
★★★★★
İkizleri Başağa götürdüm çok memnunum tavsiye ederim.

Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Hasandağı Cerrahi Tıp Merkezi
Aksaray Hasandağı Cerrahi Tıp Merkezi olarak sağlığınıza önem veriyoruz. Son teknoloji cihazlarımız ve uzman ekibimizle Aksaray halkına kaliteli bir sağlık hizmeti vermekteyiz.
Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Aksaray Maya Hastanesi olarak yeni ve modern binamızda, huzur duyacağınız şık ve modern odalarda, ev sıcaklığında, güler yüzlü kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz.
Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi
Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi 33 makine kapasite ile Nephocare markası altında hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aksaray halkına daha kapsamlı ve yüksek standartlı ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı hedeflemektedir.
Özel Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Aksaray Yaşam Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Merkezi'nde en ileri teknik imkanlarla sizlere hizmet vermekteyiz.
Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi
Güler yüzlü hizmet anlayışı, ileri teknolojik ürünü olan tıbbi cihazlarla Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi olarak merkezimizde toplam 26+1 makine ile siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz.
Muzaffer Çakır Semt Polikliniği
Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak hizmet veren olan Muzaffer Çakır Semt Polikliniğinde hasta muayeneleri 2019 yılında başlamıştır.
Özel İnova Hastanesi
Özel İnova Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel İnova Hastanesi 75 yataklı olup, 5 adet yenidoğan yoğun bakım küvözü, 7 adet cerrahi yoğun bakım yatağı, 7 adet dahili yoğun bakım yatağı, 4 adet koroner yoğun bakım yatağı, 15 adet acil servis gözlem yatağı, 52 adet yataklı
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Aksaray Devlet Hastanesi, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemiz yeni hizmet binasının yapımı tamamlanarak, 30 Ekim 2018 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉