Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi

Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Çerdiğin Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:152/A
Telefon:0 (382) 212-1808
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
38.38044034.027825

Kurum Hakkında

Başak Çocuk Hastalıkları Tıp Merkezi 2005 Ekim ayında sağlık sektöründe geleceği bugünden yaratmak, çocuk sağlığı alanında en iyi hizmeti sunmak ve yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla Aksaray'da faaliyete geçmiştir. Merkezimiz kalite, bilgi, güven ve deneyimi ilke olarak benimsemektedir. Kuruluş gayemiz "geleceğimizin garantisi çocuklar" prensibine dayanmaktadır. Alanlarında eğitimli kadromuz, Çocuk sağlığı ve Hastalıkları branşında hizmet veren uzman hekimlerimiz; doğru tanı, uygun tedavi, yeterli bilgi akışı, hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirmektedir. Hizmette sürekli yüksek standartlara erişme arzusuyla kurulan merkezimiz, bu sorumluluğun verdiği güçle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Her gün 24 saat çocuk hastalıkları branşında deneyimli hekimler itina ile görevlerini sürdürmektedir. Merkezimizde dört çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, bir de klinik mikrobiyoloji uzmanı doktor bulunmaktadır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği’ ne başvuran hastalar bekletilmeden çocuk hemşiresi tarafından hazırlandıktan sonra uzman hekim tarafından yeterli zaman ayrılarak muayene edilmekte, son teknolojik gelişmelere paralel olarak gerekli laboratuvar ve radyolojik incelemeler yapılarak hastalığın teşhisi konulmakta, ayakta ya da yatırılarak tedavileri sağlanmaktadır.

Merkezimizde hasta odalarımız için her türlü konfor ve rahat düşünülmüştür. Odalarımızda buzdolabı, televizyon ve telefon mevcuttur. Yataklı servisimizde yatırılan çocuklarımıza dikkat, ilgi ve özenle doktor, hemşire ve diğer yardımcı sağlık personeli ile servis hizmeti verilmektedir. Ayrıca, her türlü tetkikin yapıldığı modern tıbbın gerektirdiği cihazlarla donatılmış ultrason, radyoloji ve laboratuvar ünitelerimiz mevcuttur. Mikrobiyoloji laboratuarımız sağlık bakanlığınca ruhsatlandırılmıştır. Hastalarımız için acil servisimiz faaliyettedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi, Aksaray şehrinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Talha Şişman · 27 Şubat 2017

Hastane değil ticarethane

Cumali Tezgel · 18 Şubat 2016

İkizleri Başağa götürdüm çok memnunum tavsiye ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medi Şifa Tıp Merkezi

440 metre uzaklıkta

Çerdiğin Mah. Nevşehir Cad. No:11

Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Coğlaki Mah. Kılışarslan İÖO Karşısı 1203 Sok. No:3

FMC Aksaray Diyaliz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Kılıçaslan Mah. 1303 Sok. No:5 Aksaray

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Zafer Mahallesi 26.Cadde No:7

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Zafer Mah. Nevşehir cad. No:120

Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Büyük Bölcek Mahallesi 2446 Sok. No:6/2-3

Somuncubaba Diyaliz Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Çiftlik Mah. Nevşehir Yolu Üzeri Ihlara Bulvarı No:143