Özel Bilim Tıp Merkezi

Özel Bilim Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Bilim Tıp Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Uşak
İlçe:Merkez
Adres:Fevzi Çakmak Mh. 3.Ray Sokak No:14/A
Telefon:0 (276) 227-5060
Web Sitesi:www.bilimtip.comHata Bildir
38.66980529.414451

Kurum Hakkında

Merkezimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum poliklinikleri, radyoloji ve görüntüleme sistemleri, klinik laboratuvar hizmetleri ile hizmet vermekteyiz. Bilim Tıp Merkezi "önce sağlık olsun" sloganı ile insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Doğru zamanda, doğru sürede, doğru tedavinin uygulanmasını sağlamak için çabalamaktayız. Siz değerli hastalarımız ile birlikte, mutlu bir çatı altında sağlıklı yarınlara ulaşmayı hedefliyoruz. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü, doğumdan itibaren bebeklerin ve büyüme sürecinde çocukların gelişiminin düzenli takip edilmesi, hastalıklardan korunması, erken tanı ile tedavi edilmesi amacıyla hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Bilim Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bilim Tıp Merkezi, Uşak şehrinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Melek Uyanik Yelken
★★
Bugun tavsiye üzerine kliniğinize kızımı getirdim. Dr. Aziz bey ilk muayenesini yapıp kan tahlilki ve röntgen istedi. Daha sonra görüşelim dedi. Tamam deyip kan vermek için kan verilen odaya girdik. Afedersiniz ama böyle bir terbiyesizlik görmedim ben dört tane hemşire öyle bir kavga ediyorlardıkı kadınların sokak kavgası gibiydi ağzından geleni diğer hemşirelere veriyordu. Hiç bu kadar rahatsız olduğumu hatırlamıyorum resmen hemşire sinir krizi geçiriyor elleri titriyordu birde yatır cocugu dedi bana sert bir sekilde ben aldırmadım kan falan.. Böyle bir rezilligide asla affetmem doktorlar iyi olabilir ama öyle hemşireleriniz varki ben afedersiniz onlara çocuk değil kedimi bile emanet etmem ilk ve son gelişimdi kimseyede tavsiye etmem Allah korusun o hemşirenin iğne vurduğunu yada kan aldığını düşünemiyorum cok ayıp nefret ettim.. Neyse gerekli yerlerle konuşacağım bu konuyu..

Özel Bilim Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Bilim Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bilim Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uşakcan Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Sarayaltı Mahallesi Gazi Bulvarı No:147/A
Uşak Göz Tıp Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Ünalan Mahallesi 3.Yeşil Sk. No:22
Öztan Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Kemalöz mah. Atatürk Bulvarı No:139
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi
3.2 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Denizli Cad. No:4
Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3.7 km. uzaklıkta
Kemalöz Mah. 4. Serkan Sk. No:3 (2 Etap Toki)
Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi
4 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Batıkent Cad. A Blok No:25A