Özel Bilim Tıp Merkezi

Özel Bilim Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Bilim Tıp Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Uşak
İlçe:Merkez
Adres:Fevzi Çakmak Mh. 3.Ray Sokak No:14/A
Telefon:0 (276) 227-5060
Web Sitesi:www.bilimtip.comHata Bildir
38.66980529.414451

Kurum Hakkında

Özel Bilim Tıp Merkezi, Uşak şehrinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum poliklinikleri, radyoloji ve görüntüleme sistemleri, klinik laboratuvar hizmetleri ile hizmet vermekteyiz. Bilim Tıp Merkezi "önce sağlık olsun" sloganı ile insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Doğru zamanda, doğru sürede, doğru tedavinin uygulanmasını sağlamak için çabalamaktayız. Siz değerli hastalarımız ile birlikte, mutlu bir çatı altında sağlıklı yarınlara ulaşmayı hedefliyoruz. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü, doğumdan itibaren bebeklerin ve büyüme sürecinde çocukların gelişiminin düzenli takip edilmesi, hastalıklardan korunması, erken tanı ile tedavi edilmesi amacıyla hizmet vermekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bilim Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

yusuferoglu64@hotmail.com
Böyle kötü bir hastahane görmedim. Sıramız gelmesine rağmen içeriye alınmıyorum. Dr Hüseyin Kaya kayırmaca yapıyor. Tanıdıklarını öne alıyor. Bizde bekliyoruz. O zaman niye sıra alıyoruz. Tam bir ranta dönmüş hastahane. Birde her 10 dk ya randevu veriyorlar. Tam bir terbiyesizlik. Bir an önce sağlık bakanlığı tarafından denetlenmesi lazım.
Melek Uyanik Yelken
★★
Bugun tavsiye üzerine kliniğinize kızımı getirdim. Dr. Aziz bey ilk muayenesini yapıp kan tahlilki ve röntgen istedi. Daha sonra görüşelim dedi. Tamam deyip kan vermek için kan verilen odaya girdik. Afedersiniz ama böyle bir terbiyesizlik görmedim ben dört tane hemşire öyle bir kavga ediyorlardıkı kadınların sokak kavgası gibiydi ağzından geleni diğer hemşirelere veriyordu. Hiç bu kadar rahatsız olduğumu hatırlamıyorum resmen hemşire sinir krizi geçiriyor elleri titriyordu birde yatır cocugu dedi bana sert bir sekilde ben aldırmadım kan falan.. Böyle bir rezilligide asla affetmem doktorlar iyi olabilir ama öyle hemşireleriniz varki ben afedersiniz onlara çocuk değil kedimi bile emanet etmem ilk ve son gelişimdi kimseyede tavsiye etmem Allah korusun o hemşirenin iğne vurduğunu yada kan aldığını düşünemiyorum cok ayıp nefret ettim.. Neyse gerekli yerlerle konuşacağım bu konuyu..

Özel Bilim Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Bilim Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Uşakcan Diyaliz Merkezi
Kliniğimiz 2005 yılının kasım ayında hizmet vermeye başlamıştır. 25+1 cihaz kapasitesiyle Uşak ili içindeki, en büyük diyaliz kliniğidir.
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi
Özel Uşak Göz Merkezi 5 katlı 10 adet poliklinik için müsait, içerisinde her türlü ameliyatın yapılabileceği 2 adet tam donanımlı ameliyathane ve sosyal ortamlarla modern bir merkezdir.
Özel Öztan Hastanesi
Özel Öztan Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Uşak’ta 2010’dan bu yana Medical Park Hastanesi olarak hizmet veren kurum, kentte çok uzun yıllardır faaliyet gösteren Öztan Hastanesi tarafından satın alınmış ve günümüzde Öztan Hastanesi olarak Uşak halkına hizmet vermektedir.
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastanemiz; T.C. Sağlık Bakanlığı Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismiyle ve 800 tescilli yatak kapasitesi ile çağımızın gerektirdiği kaliteli sağlık hizmetini sunmaktadır.
Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi günümüzde 20 tek ünitli, 4 çift ünitli toplam 24 poliklinik odasında 28 ünit ile hizmet vermektedir.
Özel Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi
2021 yılında Uşak ilindeki ihtiyaçtan dolayı Uşakcan Diyaliz Merkezi şubesi olarak kurulan Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi, CAN Diyaliz Hizmetleri Grubunun 6. diyaliz merkezi olarak Uşak İl merkezi Batıkent bölgesinde açılmıştır.
Banaz Devlet Hastanesi
Banaz Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Banaz Devlet Hastanesi 50 yataklı yeni ve modern binasında 4 yataklı birinci basamak yoğun bakım, genel cerrahi, ortopedi ve özellikli bir ameliyathane, doğum salonu, bir normal standart ameliyathane ve 5 yataklı diyaliz salonu il
Sivaslı Devlet Hastanesi
Sivaslı Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Sivaslı Devlet Hastanesi 2000 yılında 50 yatak kapasiteli olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz Uşak-Denizli karayolu üzerinde ve Uşak İl merkezine 35 km mesafede olup, Sivaslı İlçesine hizmet vermektedir.
Gediz Devlet Hastanesi
Gediz Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
İlçe halkı, yeni Gediz hastane binasında son derece modern ve donanımlı bir ortamda, nitelikli sağlık hizmeti alacaklardır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bilim Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉