Özel Uşakcan Diyaliz Merkezi

Özel Uşakcan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Uşakcan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Uşak
İlçe:Merkez
Adres:Sarayaltı Mahallesi Gazi Bulvarı No:147/A
Telefon:0 (276) 231-6660
Web Sitesi:www.candiyaliz.netHata Bildir
38.67522429.432396

Kurum Hakkında

Kliniğimiz 2005 yılının kasım ayında hizmet vermeye başlamıştır. 25+1 cihaz kapasitesiyle Uşak ili içindeki, en büyük diyaliz kliniğidir.

Hastalarımız diyaliz esnasında evde diyaliz oluyorcasına kendini hasta hissetmeden oturdukları ve her türlü pozisyona getirebildikleri rahat koltuklar mevcuttur. Koltuk kılıfları her seans sonrası yıkanır ve temiz olan kullanılır. Bazı hastalarımız postural zorunluluktan dolayı yada isteği üzerine her türlü pozisyon verilen yataklarda diyaliz seansını geçirmektedirler.

Salonlarımız yasal şartlara uygun geniş havalandırılabilir aktif bio polen filtreleri bulunan klimalarla ısıtılıp soğutulan sedatize edici renklerle boyanmış ve dekore edilmiştir. Diyaliz seans salonlarımızda ışıklandırma hemşire deskleri televizyonlar hastalarımızın seans süresince konforları ön planda düşünülerek hazırlanmış ve konuşlandırılmıştır

Her merkezimizin servis araç filosu olup hastalarımızı seans günlerinde belirtilen saatte evlerinden tek tek alınıp mümkün olan en kısa yoldan yolculuk güvenliğini ön planda tutarak merkezlerimize taşımaktayız. Yine aynı şekilde seans sonrası hastalarımız yeri geldiğinde refakatçılarla birlikte evlerine bırakılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Uşakcan Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uşakcan Diyaliz Merkezi, Uşak şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Uşakcan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Uşakcan Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Uşakcan Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uşakcan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Denizli Cad. No:4
Bilim Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mh. 3.Ray Sokak No:14/A
Uşak Göz Tıp Merkezi
3.5 km. uzaklıkta
Ünalan Mahallesi 3.Yeşil Sk. No:22
Öztan Hastanesi
3.8 km. uzaklıkta
Kemalöz mah. Atatürk Bulvarı No:139
Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
5.4 km. uzaklıkta
Kemalöz Mah. 4. Serkan Sk. No:3 (2 Etap Toki)
Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi
5.4 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Batıkent Cad. A Blok No:25A
Banaz Devlet Hastanesi
27.6 km. uzaklıkta
Dilek Mah. Kuşdemir Sok. No:71