Özel Uşak Göz Tıp Merkezi

Özel Uşak Göz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Uşak Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Uşak
İlçe:Merkez
Adres:Ünalan Mahallesi 3.Yeşil Sk. No:22
Telefon:0 (276) 224-6406
38.67621329.392124

Kurum Hakkında

Özel Uşak Göz Merkezi 5 katlı 10 adet poliklinik için müsait, içerisinde her türlü ameliyatın yapılabileceği 2 adet tam donanımlı ameliyathane ve sosyal ortamlarla modern bir kliniktir.

Kendi binamız eski yerimizin 100 metre ilerisinde olup kolayca ulaşabilen, konfor, sağlık hizmeti ve güvenli hizmet sunmak için yeni binamızda bütün tedbirler alınmıştır. Halkımızın desteği personelimizin uğraşısı ve de yapım ekibimizde görev alan teknik personelle Uşak’mıza güzel ve kalıcı bir tesis kazandırdığımız için mutluyuz..

Kliğinimizde 4 adet Göz Hastalıkları uzmanı bulunmaktadır. Bütün uzmanlarımız 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Muayene ve operasyon ulusal ve uluslararası sertifikalara sahiptir. Polikliniklerimizde güleryüzlü, kaliteli hizmet esas alınmış olup tıbbi anlamda teşhis ve tedavi için en son teknolojik donanıma sahiptir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji

Özel Uşak Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uşak Göz Tıp Merkezi, Uşak şehrinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Uşak Göz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Uşak Göz Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Uşak Göz Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uşak Göz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medical Park Uşak Hastanesi

350 metre uzaklıkta

Kemalöz mah. Atatürk Bulvarı No:139/A

A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği

1.3 km. uzaklıkta

İslice Mahallesi Gümüş Sk. No:19

Öztan Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Uğur Mumcu Cad. No:24

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.4 km. uzaklıkta

Kemalöz Mah. 4. Serkan Sk. No:3 (2 Etap Toki)

Uşakcan Diyaliz Merkezi

3.5 km. uzaklıkta

Sarayaltı Mahallesi Gazi Bulvarı No:147/A

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi

5 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Denizli Cad. No:4