Özel Öztan Hastanesi

Özel Öztan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Öztan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Uşak
İlçe:Merkez
Adres:Kemalöz mah. Atatürk Bulvarı No:139
Telefon:0 (276) 216-1600
Web Sitesi:www.oztanhastanesi.comHata Bildir
38.67568629.388124

Kurum Hakkında

Özel Öztan Hastanesi, Uşak şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Uşak’ta 2010’dan bu yana Medical Park Hastanesi olarak hizmet veren kurum, kentte çok uzun yıllardır faaliyet gösteren Öztan Hastanesi tarafından satın alınmış ve günümüzde Öztan Hastanesi olarak Uşak halkına hizmet vermektedir.

Toplam 15. 000m² kapalı alana sahip Özel Öztan Hastanesi, alanında deneyimli 450 personeli ile Acil Servis, Beyin Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Üroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Beslenme ve Diyet poliklinikleri yanı sıra yenilenen ameliyathaneleri ve yoğun bakım üniteleri ile görünümünden konumuna, alt yapısından teknolojisine kadar, çok amaçlı ve yüksek standartlarda bir hastane olarak hastalarına hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Öztan Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Endokrinolojisi
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Begüm Koçer
★★★★
Göz doktoru Mucize Yararcan hanım tekrar hastanenizde göreve başlayabilir mi
Azmi Ünal
★★★
Yoğun bakım temizliğine biraz daha özen gösterin ziyaretleride televizyondan yapın.
Engin Eryanık
★★★★★
14 aralık 2012 günü saat 17 de canımızdan cok sevdigimiz babamız Hasan Eryanık agır bir kalp krizi geçirerek Medikal Park Hastanesine kaldırıldı. Sonrasında Op Dr Yusuf Velioğlu'nun son bir çabasıyla hayata tutundu. Öncelikle sana teşekkür ederim Yusuf Hocam iyiki Uşaktasın. Sonrasıyla hademe olarak calışan İlkay hanım ve Nurten hanıma babamın bakımında yapmış oldugu iyiliklerden ötürü sonsuz teşekkürler. Tabiki Yusuf Velioğlunun ekibini unutmamak lazım. Hepinize sonsuz teşekkürler Medical Park Uşak Hastanesi.
Atak Sakir
★★★
Ben 31/05./2012 günü medikal park hastanesinde anju oldum, Dr. Okan Durmaz yaptı allah razı olsun hiç canımı yakmadan anjuyu başarıyla bitirdi. 2 hafta sonra 18/06/2012 de tekrar stent takıldı o da başarıyla takıldı. Okan hocam 1 gün yoğun bakımda kalacasın dedi işte oraya da Allah razı olsun diyemiyorum çünkü yoğun bakıma benziyen bir yanı yok orada herkes doktor. temizlikçisi de hasta babakıcıları da. 24 saat yoğun bakımda izldediğim durumlar: hasta bakıcıları birbiriyle kavgalı hastaya hizmet yok. hastanın isteğine hayır demiyorlar fakat hiç bir istegi de anında yerine getirmiyorlar ben kendimden bir tanesini anlatayım. biraz uyumuşum uyandımki ben terlemiş suyun içinde kalmışım. bakıcı beye söyledim ıslanmışım çarşafı değiştirmek mümkünmü dedim cevap tamam oldu aradan 45 dakika geçti arkadaşlar oturmuş muhabbet ediyor cep telefonlarıyla dışarıyla muhabbet ediyorlar. ben bir tavırlandım bunlara Allah Allah dedim ne oldu amca dediler. durumu soyledim çarşaf yok dediler. 1 saat sonra çarşaf bulundu ben de bu arada terimi kurutmaya çalıştım. ben sizi şikayet edecem dedim bana 9 kişinin içinde senden başka konuşan yok dediler bende sesimi çıkarmadım. ilgililerin yoğun bakım odasıyla ilgilenmelerini saygılarımla arz ederim. normal odalarda pek sorun olmadı. 24 saati mi anlatsam bitmez yoğun bakımın orada uzun müddet kalanlara Allah yardım etsin.. ilgililere duyurulur
Emin Ilaçlama Dezenfekte
★★★★★
Uşakta güvenilir ve uzman doktorları, kadrosuyla hizmet vermektedir.
Medikal Melek
★★★★★
Tüm doktorlarımıza sağlıklı, mutlu, yeni seneler dileriz. Saygılarımızla. Melek Medikal

Özel Öztan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Öztan Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 42 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Uşak Göz Tıp Merkezi
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi
352 metre uzaklıkta
Özel Uşak Göz Merkezi 5 katlı 10 adet poliklinik için müsait, içerisinde her türlü ameliyatın yapılabileceği 2 adet tam donanımlı ameliyathane ve sosyal ortamlarla modern bir merkezdir.
Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi günümüzde 20 tek ünitli, 4 çift ünitli toplam 24 poliklinik odasında 28 ünit ile hizmet vermektedir.
Özel Bilim Tıp Merkezi
Özel Bilim Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Merkezimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum poliklinikleri, radyoloji ve görüntüleme sistemleri, klinik laboratuvar hizmetleri ile hizmet vermekteyiz.
Özel Uşakcan Diyaliz Merkezi
Kliniğimiz 2005 yılının kasım ayında hizmet vermeye başlamıştır. 25+1 cihaz kapasitesiyle Uşak ili içindeki, en büyük diyaliz kliniğidir.
Özel Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi
2021 yılında Uşak ilindeki ihtiyaçtan dolayı Uşakcan Diyaliz Merkezi şubesi olarak kurulan Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi, CAN Diyaliz Hizmetleri Grubunun 6. diyaliz merkezi olarak Uşak İl merkezi Batıkent bölgesinde açılmıştır.
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastanemiz; T.C. Sağlık Bakanlığı Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismiyle ve 800 tescilli yatak kapasitesi ile çağımızın gerektirdiği kaliteli sağlık hizmetini sunmaktadır.
Banaz Devlet Hastanesi
Banaz Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Banaz Devlet Hastanesi 50 yataklı yeni ve modern binasında 4 yataklı birinci basamak yoğun bakım, genel cerrahi, ortopedi ve özellikli bir ameliyathane, doğum salonu, bir normal standart ameliyathane ve 5 yataklı diyaliz salonu il
Sivaslı Devlet Hastanesi
Sivaslı Devlet Hastanesi
32 km. uzaklıkta
Sivaslı Devlet Hastanesi 2000 yılında 50 yatak kapasiteli olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz Uşak-Denizli karayolu üzerinde ve Uşak İl merkezine 35 km mesafede olup, Sivaslı İlçesine hizmet vermektedir.
Gediz Devlet Hastanesi
Gediz Devlet Hastanesi
34 km. uzaklıkta
İlçe halkı, yeni Gediz hastane binasında son derece modern ve donanımlı bir ortamda, nitelikli sağlık hizmeti alacaklardır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Öztan Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉